Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Ideał ! Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Podsumowując wasze wypowiedzi dojść można do wniosku, że ideały tego forum, to panowie "drugiej młodości", kandydacie do witaminy A+E, którzy wielbiają intymny półmrok i lubią być smarowani kremi przez swoje partnerki to tu to tam.
No cóż, nie jest źle ogólnie biorąc.
  
Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Wybacz kazia, ale jak to przeczytałem, to pomyślałem: "O! podsumowanie z Randki w ciemno" i ryknąłem śmiechem lol.gif lol.gif
To Ci wyszło wink.gif
  
Re: <Zed> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 07:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




I o to chodziło, chciałam wiedzieć kto to ogląda, hahaha.
A tak prawdę mówiąc, to czy nie miałam racji, przecież to są wasze wypowiedzi niczego nie dodałam, wyłącznie połączyłam, reszta nie była problemem. Każdy to z was potrafi, żadna trudność, tylko nie zawsze się wykazujecie chęci do takiej analizy, a szkoda, byłoby ciekawiej.
  
Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dobra zadam kłam tym twierdzeniom wink.gif ... Ja jestem jeszcze pierwszej młodości (do października biggrin.gif ) i kremami się nie smaruje cool.gif ... jak pozostali przedstawiciele naszej "młodzieży" lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Do października niewiele zostało - nie przejmuj się.
A co do kremików - no to jakbyś czytał wyżej, to w niektórych wypadkach można zamienić je na olejki i to nie tylko w celach poprawiania urody, ale faktycznie z tym chyba będziesz musiał zaczekać do października.
Nie jestem "złośliwa", ale wiek u mężczyzn tych młodych i tych starszych nie ma znaczenia, liczy się przed wszystkim osobowość, którą posiadasz -o tym też mówiliśmy, dlatego i tak witamy cię w gronie męźczyzn "drugiej młodości" to żadna ujma, powiedziałabym że nawet zaszczyt - najważniejsze, że oni nie protestują.
Czy jeszcze mówimy o ideałach ? Chyba tak - to moja opinia.
  
Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Stawiać tego szczawika, niedorostka w jednym rzędzie z nami ? shock.gif
Protestuje ! eusa_naughty.gif
Co zaś Twej syntezy, to pomijając jej wartość (niezaprzeczalną) humorystyczną, to faktycznie coś wtym jest. Jakimsik naturalnym doborem kilku podobnych typków się tu zebrało.
Outsiderzy depla lol.gif
  
Re: <Zed> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Hej nie mów tak, ten niby "szczawik" wiele już pokazał co potrafi i nie jeden "typek" waszego pokolenia by mu nie dorównał, przyjmijcie go jak swojego członka tej ekipy "formułowiczowych ideałów" - zasługuje na to !!!
A "synteza" - jak się spodobała to b. dobrze, nie można ciągle wszystko na b.poważnie - przede wszystkim uśmiech na twarzy jak będzie gościł, to prawie każdy z nas będzie tym "IDEAŁEM" - i to wyjątkowym bo "optymistycznym".
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
dobra zadam kłam tym twierdzeniom wink.gif ... Ja jestem jeszcze pierwszej młodości (do października biggrin.gif ) i kremami się nie smaruje cool.gif ... jak pozostali przedstawiciele naszej "młodzieży" lol.gif


A kto Ci powiedział, że pierwsza młodość to do trzydziestki jest??? lol.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Berger :
e X t 7 3 :
dobra zadam kłam tym twierdzeniom wink.gif ... Ja jestem jeszcze pierwszej młodości (do października biggrin.gif ) i kremami się nie smaruje cool.gif ... jak pozostali przedstawiciele naszej "młodzieży" lol.gif


A kto Ci powiedział, że pierwsza młodość to do trzydziestki jest??? lol.gif


to moje twierdzenie i będę się tego trzymał lol.gif

a jak trza będzie to i tezę przedstawię cool.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Zed :
Stawiać tego szczawika, niedorostka w jednym rzędzie z nami ? shock.gif
Protestuje ! eusa_naughty.gif
Co zaś Twej syntezy, to pomijając jej wartość (niezaprzeczalną) humorystyczną, to faktycznie coś wtym jest. Jakimsik naturalnym doborem kilku podobnych typków się tu zebrało.
Outsiderzy depla lol.gif


o panie Kolego razem wódkę piliśmy a tu takie kalumnie ooo tylko się spotkamy to jakowyś sparing urządzimy cool.gif ... nie tylko słowny lol.gif
  
Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Spokojnie, tak od razu Go nie skreśliliśmy smile.gif
Ale na udział w "loży ideałów" jeszcze musi popracować wink.gif
Choć nie powiem, póki co idzie mu nieźle.
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Berger :
e X t 7 3 :
dobra zadam kłam tym twierdzeniom wink.gif ... Ja jestem jeszcze pierwszej młodości (do października biggrin.gif ) i kremami się nie smaruje cool.gif ... jak pozostali przedstawiciele naszej "młodzieży" lol.gif


A kto Ci powiedział, że pierwsza młodość to do trzydziestki jest??? lol.gif


to moje twierdzenie i będę się tego trzymał lol.gif

a jak trza będzie to i tezę przedstawię cool.gif


W sumie Młodzi Demokraci jak byli jeszcze młodzieżówką UW też taką granicę ustanowili lol.gif
Ale za PRL-u szef ZSMP miał 36 lat! lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nie wychylaj się z tą wódką - jeszcze czasem moja Pani to przeczyta biggrin.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
....
to moje twierdzenie i będę się tego trzymał lol.gif
a jak trza będzie to i tezę przedstawię cool.gif


Proponuję jednak przedstawić tezę !!!
Bo widzisz nie ważne, kto jest "pierwszej młodości" byleby się sprawdzał w odpowiednich sytuacjach życiowych - kurcze ja w swoim wieku mogę preferować wyłącznie panów wieku 40-50, dla mnie 30-latki to mimo wszystko małolaty.
  
Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Czyżbyś kazia zapomniała co dobre?? biggrin.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Zed :
Czyżbyś kazia zapomniała co dobre?? biggrin.gif

Oj. DOBRE, DOBRE !!! nawet więcej niż dobre - rozmarzyłam się,
ale trzeba wiedzieć co dla kogo - niestety człowiek ma te już swoje latka (kobieta to człowiek - prawda ?). Dlatego moje ideały nieco już się zestarzały.

ps.
Tylko proszę - 10 słów pamiętasz ?
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia :
ps.
Tylko proszę - 10 słów pamiętasz ?


10 * lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Zed :
....
10 * lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

a w tym dwa do trzech słów na temat postu - chcesz, żeby koleżanka BZZZ miała rację ? - nie wierzę !
Mam ci powiedzieć, że wchodzisz w zestaw "ideałów" tego forum, bo jak na razie to prawie sami panowie są widoczni.
  
Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ale to się daje prosto wyjaśnić.
Panie są poprostu w obliczu "ideałów" onieśmielone.
  
Re: <Zed> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Widziałeś kiedyś onieśmieloną kobietę, która postanowi zdobyć "mężczyznę swoich marzeń" - to wręcz niemożliwe.
Jak spotykamy na swojej drodze tego jedynego, wyśnionego i jeszcze jak spojrzy na nas "łasakwym okiem" - to już po nim, po prostu jest nasz.
Panowie - jesteście tacy sami, no chyba że są zajęte i w dodatku macie poczucioe męskiej solidarności, wtedy "posiadanie tego ideału" odkładacie na później, wyłącznie. W najgorszym wypadku rozpoczynacie szukanie czegoś podobnego i najczęściej jest to zupełna odworotność, bo to "coś" zaiskrzyło" i reszta przestała być ważna.
  
Ideał !
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 5 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010