Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Lara Croft - znowu w kinach
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]






Proszę tych, którzy oglądali o opinie, bo nie wiem czy warto do kina iść. Pierwsza część podobała mi się średnio, natomiast klimaty a'la Indiana Jones podobają mi się, zatem jestem skłonna zaryzykować obejrzenie 2 części przygód pięknej Lary/Angeliny.
  
Re: <Obserwabla> Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




o mamo shock.gif coz za widoki biggrin.gif
ogladalem na razie urywki i jakos mnie nie zachwycil ten film, nawet sama Angelina Jolie stwierdzila, ze jej postac w tej czesci jest do niczego, tzn. nie podobalo sie jej to, ze glowna bohaterka ma byc taka... pusta lol.gif
  
Re: <EDDY> Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 03:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A w poprzedniej to była pełniejsza?
Ja na poprzedniej w kinie nie byłem i na tą też się nie wybierm Zresztą nawet łącza mi szkoda na divxa.
  
Re: <Tirinti> Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja byłem na jedynce. Owszem, Lara była śliczna, ładnie nóżkami fikała, ale sam film... komiks. Na dwójkę się nie wybieram.
  
Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jasne że warto...z szczególnmie dlatego że dużo grałem w ą grę ... powiem że film jest chyba fajniejszy !!!! Zwłaszcza ta LARA piękna biggrin.gif cool.gif
  
Re: Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ja byłem na jedynce. Owszem, Lara była śliczna, ładnie nóżkami fikała, ale sam film... komiks. Na dwójkę się nie wybieram.


pierwszą tż oglądałem ... zarówno w kinie jak w domu bo z netu mó qmpel pociągnał... myślę że druga odsłona będzie lepsza ! biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jakim cudem, skoro aktorka jest trochę starsza? lol.gif
No, ale czekam na twoją recenzję smile.gif
  
Re: Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jakim cudem, skoro aktorka jest trochę starsza? lol.gif
No, ale czekam na twoją recenzję smile.gif

Niektóre kobiet są jak wino :-> pięknie się starzeją a poza tym Jolie do starzenia się ma jeszcze kawał drogi :-P

ja mimo wszystko na małym ekranie obejrzę szkoda kasy...
  
Re: <Nikos> Lara Croft - znowu w kinach
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No właśnie, po pierwszej Larze też miałem poczucie wyrzuconej kasy. Poczekam aż panienka pojawi się w telewizji. Uważam, że takie filmy, jak Lara, czy nawet Bond mogą spokojnie rok sobie poczekać. Nic im się nie stanie.
  
Lara Croft - znowu w kinach
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010