Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> off-topic Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kieruję swoją prośbę do wszystkich fanów. Piszcie tutaj i tylko tutaj o wszystkim, byle nie o U2. wink.gif Co Wy na to?


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Środa, 03 Sierpnia 2005, 10:44, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Dobra.
To ja sobie dłubię w swoim małym nosku i myślę, że trochę poniewczasie wpadłaś na ten pomysł.
  
Re: <grusia> off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego tylko ja mam wpadać na takie pomysły? wink.gif biggrin.gif Jak to było... lepiej późno niż wcale.
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Po poprzednim offtopicu mi się odechciało pisać tu o czymkolwiek innym, niż o U2. Może jeszcze się okaże, że offtopic jest za bardzo offtopicowy??
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




jezeli to jest off topic to ja napisze,
że sie właśnie napisalam posta (może kogoś to zainteresuje i bedzie miał ochote podyskutować na ten temat) lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Pozdrawiam
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A to jestem ja:

http://gryonline.wp.pl/index.html?dd=1&n=20&gg=27&action=profile&f_log in=lady_black&x=11&y=12

Jak się komuś spodobam, to bardzo proszę na priv lub gg wink.gif
A jeśli ktoś miałby ochotę ze mną pograć w snookera, to macie gwarancję, że wygracie, chyba że będę mieć wyjątkowego farta lol.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




legalny offtopic? doubt.gif może się mylę, ale mam wrażenie, że umrze śmiercią naturalną. no bo co można pisać w topicu, który nie ma tematu? confused.gif
no i brakuje dreszczyku emocji, jaki towarzyszy łamaniu zasad wink.gif lol.gif

poza tym - nie opowiem wam nic o sobie, bo jestem nieśmiała redface.gif redface.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




a ja chciałam przeprosic za niezamierzone zamieszanie wywołane moim tematem, za chwilowe zepsucie atmosfery! mam nadzieje że nie macie mi tego za złe :)
topic miał być w swoim zamierzeniu lekki i przyjemny, przykro mi, ze z takich pogaduszek zrobiła się jatka
przepraszam starych forumowiczów
pozdrawiam :P
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie masz za co przepraszać, Ania. Ty tylko założyłas temat, a że się ludziska wpakowali ze swoimi "estetycznymi" nawoływaniami to już nie jest Twoja wina.

Aps: ja tu jestem od sceptycznych uwag! wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Aps: ja tu jestem od sceptycznych uwag! wink.gif


to ja chowam mój sceptycyzm do kieszeni i od dziś jestem tą od przyjacielskiego poklepywania po plecach lol.gif wink.gif
kto potrzebuje żeby go akceptować, przytulić, poklepać i uśmiechnąć się z aprobatą - od dziś zgłaszajcie się do cioci aps cool.gif

drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif

ps. ponieważ ktoś założył dla nas ten topic, a tamten (kontrowersyjny) nie został jeszcze zamknięty - mamy dwa! LOL pomijając wszystkie te, które nie są ściśle powiązane z u2, ale nikt się nie czepia, bo są na forum od dłuższego czasu.

pzdr
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




aps :
kto potrzebuje żeby go akceptować, przytulić, poklepać i uśmiechnąć się z aprobatą - od dziś zgłaszajcie się do cioci aps cool.gif


A nie masz tam może jakiegoś wujka? wink.gif lol.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]



A nie masz tam może jakiegoś wujka? wink.gif lol.gif


wujek poszukiwany! tongue.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Miałam jakiś czas temu avatar z podobizną takiego jednego pana i podpisane "poszukiwany". Niestety, ten wujek się nie znalazł i coraz bardziej wątpię w szczęsliwe odnalezienie... sad.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Autek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2070
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




aps :
[..]



wujek poszukiwany! tongue.gif


Wujek Dobra Rada?
Narazie z braku laku , na poczatek zglasza sie wujek autek drunken_smilie.gif
a ze poczatki sa trudne i "najgorsze" to moze nic wiecej nie bede pisal bo i po co obnizac jakosc tego posta. tongue.gif
pzdr
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




O nie, Wujka Dobrej Rady nie chcę crazy.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Autek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2070
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




grusia :
O nie, Wujka Dobrej Rady nie chcę crazy.gif


To moze Wujek Samo Zło? Ech... pewnie tez nie.
No tak , wiedzialem ze jestem malo przydatny , ale ze az tak? confused.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




aps :
legalny offtopic? doubt.gif
może się mylę, ale mam wrażenie, że umrze śmiercią naturalną. no bo co można pisać w topicu, który nie ma tematu? confused.gif


np. to, że złożyło się papiery na UAM i prosi się o duchowe wsparcie, trzymanie kciuków i czego tam jeszcze wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




no to trzymajcie za mnie kciuki biggrin.gif smile.gif cool.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Autek :
No tak , wiedzialem ze jestem malo przydatny , ale ze az tak? confused.gif


No ależ Ty jesteś wujek Autek, nie Wujek Dobra Rada wink.gif Zresztą, mnie jego "dobra rada" gdzieśtam w którymś topicu raczej się nie podobała. Dlatego tego wujka teraz nie chcę.
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Witam!
czy ktos moze spotkal sie moze z nagraniami koncertów R.E.M i Dava Gahana z Polski (2003)
Wiem,ze to drugie jest napewno!!!
Please help!!!
wink.gif
  
off-topic
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 255  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010