Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> off-topic Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kieruję swoją prośbę do wszystkich fanów. Piszcie tutaj i tylko tutaj o wszystkim, byle nie o U2. wink.gif Co Wy na to?


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Środa, 03 Sierpnia 2005, 10:44, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Dobra.
To ja sobie dłubię w swoim małym nosku i myślę, że trochę poniewczasie wpadłaś na ten pomysł.
  
Re: <grusia> off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego tylko ja mam wpadać na takie pomysły? wink.gif biggrin.gif Jak to było... lepiej późno niż wcale.
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Po poprzednim offtopicu mi się odechciało pisać tu o czymkolwiek innym, niż o U2. Może jeszcze się okaże, że offtopic jest za bardzo offtopicowy??
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




jezeli to jest off topic to ja napisze,
że sie właśnie napisalam posta (może kogoś to zainteresuje i bedzie miał ochote podyskutować na ten temat) lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Pozdrawiam
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A to jestem ja:

http://gryonline.wp.pl/index.html?dd=1&n=20&gg=27&action=profile&f_log in=lady_black&x=11&y=12

Jak się komuś spodobam, to bardzo proszę na priv lub gg wink.gif
A jeśli ktoś miałby ochotę ze mną pograć w snookera, to macie gwarancję, że wygracie, chyba że będę mieć wyjątkowego farta lol.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




legalny offtopic? doubt.gif może się mylę, ale mam wrażenie, że umrze śmiercią naturalną. no bo co można pisać w topicu, który nie ma tematu? confused.gif
no i brakuje dreszczyku emocji, jaki towarzyszy łamaniu zasad wink.gif lol.gif

poza tym - nie opowiem wam nic o sobie, bo jestem nieśmiała redface.gif redface.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




a ja chciałam przeprosic za niezamierzone zamieszanie wywołane moim tematem, za chwilowe zepsucie atmosfery! mam nadzieje że nie macie mi tego za złe :)
topic miał być w swoim zamierzeniu lekki i przyjemny, przykro mi, ze z takich pogaduszek zrobiła się jatka
przepraszam starych forumowiczów
pozdrawiam :P
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie masz za co przepraszać, Ania. Ty tylko założyłas temat, a że się ludziska wpakowali ze swoimi "estetycznymi" nawoływaniami to już nie jest Twoja wina.

Aps: ja tu jestem od sceptycznych uwag! wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Aps: ja tu jestem od sceptycznych uwag! wink.gif


to ja chowam mój sceptycyzm do kieszeni i od dziś jestem tą od przyjacielskiego poklepywania po plecach lol.gif wink.gif
kto potrzebuje żeby go akceptować, przytulić, poklepać i uśmiechnąć się z aprobatą - od dziś zgłaszajcie się do cioci aps cool.gif

drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif

ps. ponieważ ktoś założył dla nas ten topic, a tamten (kontrowersyjny) nie został jeszcze zamknięty - mamy dwa! LOL pomijając wszystkie te, które nie są ściśle powiązane z u2, ale nikt się nie czepia, bo są na forum od dłuższego czasu.

pzdr
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




aps :
kto potrzebuje żeby go akceptować, przytulić, poklepać i uśmiechnąć się z aprobatą - od dziś zgłaszajcie się do cioci aps cool.gif


A nie masz tam może jakiegoś wujka? wink.gif lol.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]



A nie masz tam może jakiegoś wujka? wink.gif lol.gif


wujek poszukiwany! tongue.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Miałam jakiś czas temu avatar z podobizną takiego jednego pana i podpisane "poszukiwany". Niestety, ten wujek się nie znalazł i coraz bardziej wątpię w szczęsliwe odnalezienie... sad.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Autek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2070
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




aps :
[..]



wujek poszukiwany! tongue.gif


Wujek Dobra Rada?
Narazie z braku laku , na poczatek zglasza sie wujek autek drunken_smilie.gif
a ze poczatki sa trudne i "najgorsze" to moze nic wiecej nie bede pisal bo i po co obnizac jakosc tego posta. tongue.gif
pzdr
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




O nie, Wujka Dobrej Rady nie chcę crazy.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Autek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2070
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




grusia :
O nie, Wujka Dobrej Rady nie chcę crazy.gif


To moze Wujek Samo Zło? Ech... pewnie tez nie.
No tak , wiedzialem ze jestem malo przydatny , ale ze az tak? confused.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




aps :
legalny offtopic? doubt.gif
może się mylę, ale mam wrażenie, że umrze śmiercią naturalną. no bo co można pisać w topicu, który nie ma tematu? confused.gif


np. to, że złożyło się papiery na UAM i prosi się o duchowe wsparcie, trzymanie kciuków i czego tam jeszcze wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




no to trzymajcie za mnie kciuki biggrin.gif smile.gif cool.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Autek :
No tak , wiedzialem ze jestem malo przydatny , ale ze az tak? confused.gif


No ależ Ty jesteś wujek Autek, nie Wujek Dobra Rada wink.gif Zresztą, mnie jego "dobra rada" gdzieśtam w którymś topicu raczej się nie podobała. Dlatego tego wujka teraz nie chcę.
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Witam!
czy ktos moze spotkal sie moze z nagraniami koncertów R.E.M i Dava Gahana z Polski (2003)
Wiem,ze to drugie jest napewno!!!
Please help!!!
wink.gif
  
off-topic
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 255  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010