Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> 3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
PostWysłano: Wtorek, 17 Maj 2005, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jastu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3048
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Poważna sprawa:
Kiedyś ogłosiłem posta z zapytaniem czy 2 karty sieciowe w kompie mogą dzielić połączenie typu NEOSTRADA na 2 inne kompy......odpisano mi że tylko pod linuxem jest to możliwe.. doubt.gif

Ale udało się to zrobić i net szlał....ale doszedł trzeci komp i zanim pójdę na łatwiznę i kupię router albo swicha ......włożyłem trzecia karta sieciowa ale to już nie działa.... eusa_wall.gif

Wszelkie dokumentacje które mogłyby mi pomóc ...
proszę o linki ,adresy stron albo jakieś gotowe publikacje o takich pomysłach...

A osoby z takimi pomysłami żadko spotykam,każdy tylko opowiada co zrobili jego koledzy...Pozdrawiam
  
Re: <Jastu> 3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
PostWysłano: Niedziela, 22 Maj 2005, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Miałem tak i działało.
Trzeba tylko softrouterem udostępniać podziliwszy sieć na podsieci, albo zmostkować karty.
  
Re: 3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




zmien system, nie utrudniaj sobie zycia XPkiem.

rozwiazac mozesz to tak: pomiedzy dwoma sieciowkami robisz bridge. powstaje Ci nowy interface wirtualny. teraz juz tylko standardowy routing pomiedzy sieciowka od netu a tym interface'm.
  
3 karty sieciowe w kompie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010