Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Pierogi, z czym jak i gdzie ....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Kilka zdań o sobie, czyli - poznajmy się lepiej :P
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




marcysia_b :
ja osobicie bardzo lubie tu zagladac, a po frekwencji widze ze nie tylko ja wink.gif nie zgadzam sie z maxem, ktory uwaza, ze ten topic nie zaciesnia więzów... dzieki niemu nawiązalam bardziej "prywatny" kontakt z wieloma osobami, ciesze sie ze powstal, a jesli komus naprawde bardzo przeszkadza, to niech go poprostu nie odwiedza smile.gif


Marcysiu... jeszcze raz dzięki za życzenia! zaskoczyłaś mnie totalnie wink.gif jak pierogi? wink.gif
  
Re: Kilka zdań o sobie, czyli - poznajmy się lepiej :P
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_b
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3801
Posty: 486


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
[..]
Marcysiu... jeszcze raz dzięki za życzenia! zaskoczyłaś mnie totalnie wink.gif jak pierogi? wink.gif

moze nowy offtopic o pierogach?? wink.gif nie... wtedy to niektórzy z forum mogliby nas ukrzyzowac shock.gif
jakos wyszly... wink.gif chyba... w sumie babcia nad wszystkim czuwała lol.gif jeszcze raz najlepsze zyczenia imieninowe eusa_clap.gif
  
Re: Kilka zdań o sobie, czyli - poznajmy się lepiej :P
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ooo... a pierogi jakie? smile.gif Teraz sobie zdałam sprawę, jak ja dawno pierogów nie jadłam wink.gif
  
Re: Kilka zdań o sobie, czyli - poznajmy się lepiej :P
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_b
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3801
Posty: 486


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Ooo... a pierogi jakie? smile.gif Teraz sobie zdałam sprawę, jak ja dawno pierogów nie jadłam wink.gif


...ciiii... jagodowe... ale ciii... bo zaraz nas opieprzą za nie U2owy temat... zaraz, zaraz...a skad pewnosc, ze Bono i ekipa nie lubią pierogów..? wink.gif
  
Re: Kilka zdań o sobie, czyli - poznajmy się lepiej :P
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




marcysia_b :
...ciiii... jagodowe... ale ciii... bo zaraz nas opieprzą za nie U2owy temat... zaraz, zaraz...a skad pewnosc, ze Bono i ekipa nie lubią pierogów..? wink.gif


No toć temat jest "kilka zdań o sobie". Ja osobiście lubię pierogi, a szczególnie uwielbiam te z kapustą i grzybami biggrin.gif No, tylko za ruskimi nie przepadam. Chłopaki pewnie też lubią pierogi, nie martw się biggrin.gif
  
Re: Pierogi, z czym jak i gdzie ....
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jeżeli jest na sali moderator to proszę o wycięcie nie potrzebnych linijek tekstu smile.gif tak aby temat miał sens
pozdrawiam

wracając do tematu dla mnie nie ważne z czym są pierogi - może być to twaróg, wiśnie, miesko ... ważne żeby było odsmażone na maśle i były chrupiące <mniammm>
  
Re: Pierogi, z czym jak i gdzie ....
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Z kapustą i grzybami, mięciutkie, cieplutkie i najlepiej w towarzystwie kogoś miłego wink.gif
  
Re: Pierogi, z czym jak i gdzie ....
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




pomyśleć, że ten temat zaczal sie od.... zyczen imieninowych, ktore dostałam od Marcysi_B lol.gif

wielkie pozdrowienia dla wszystich lol.gif
  
Re: Pierogi, z czym jak i gdzie ....
PostWysłano: Czwartek, 04 Stycznia 2018, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Ja pamiętam, ze kilka lat temu próbowałem pierogów z kaszą i pokrzywą, było to chyba gdzieś w Bieszczadach. Smak pyszny, więcej już nie udało mi się trafić na taką potrawę.
  
Pierogi, z czym jak i gdzie ....
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010