Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> SIEĆ WLAN
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
SIEĆ WLAN
PostWysłano: Czwartek, 21 Lipca 2005, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
risinron
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4472
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ja z kolegami chcielibyśmy zrobić sieć bezprzewodową jeden kolega mieszka nademną drugi w bloku obok a trzeci za nim i mamy zamiar kupić te rużne żeczy tylko nie wiemy do końca co wiemy że te karty i router czy AP?niech ktoś napisze co i jak jak sie zna na tym pls!!
  
Re: SIEĆ WLAN
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




rużne żeczy - bede wredny: pomyliles kolejnosc koles, najpierw szkola podstawowa pozniej komputer!!

a co do sieci Access Point D-Link DI624, po jednej sieciowce D-Link 520+ na kompa. powinno zadzialac przy minimalnej ilosci potrzebnej konfiguracji. od razu bedziecie mogli jakis net podzielic.
  
Re: SIEĆ WLAN
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




bbkr :
rużne żeczy - bede wredny: pomyliles kolejnosc koles, najpierw szkola podstawowa pozniej komputer!!

a co do sieci Access Point D-Link DI624, po jednej sieciowce D-Link 520+ na kompa. powinno zadzialac przy minimalnej ilosci potrzebnej konfiguracji. od razu bedziecie mogli jakis net podzielic.


ja mam d linka i jestem zadowolony nie liczac tego ze mi przerywa jak za duzo sciaiagam na raz
  
Re: SIEĆ WLAN
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
risinron
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4472
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Aha dzięks a znasz może jakąś dobrą stronke gdzie można kupić te żeczy ???
  
SIEĆ WLAN
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010