Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Newsy Idź do strony 1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Newsy
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Sama nie wiem, jak to się stało, że na tym forum zabrakło tak podstawowego tematu. To już nieważne.

Ten topic służy do zamieszczania, czytania wink.gif i komentowania nowości, które Waszym zdaniem nie zasługują na oddzielny. wink.gif smile.gif
Nie zapominajcie o linkowaniu źródła, z którego zamieszczane tutaj informacje pochodzą.

To ja zacznę.

"Sgt Pepper" najczęściej ściągany

Piosenka Beatlesów "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band" w wykonaniu Paula McCartneya i grupy U2 jest najczęściej ściąganą odpłatnie piosenką.


Przebój z 1967 roku w nowej wersji z londyńskiego koncertu "Live 8" w ciągu zaledwie kilku godzin po jego udostępnieniu w sieci, zajął pierwsze miejsce w rankingu najczęściej ściąganych piosenek z serwisu iTunes.

"Piosenka ukazała się w sobotę i już po kilku godzinach zajmowała szóste miejsce. Płytę z nagraniem dostarczył nam prosto z koncertu goniec" - mówi rzecznik iTunes Ben Drury. Dochody ze sprzedaży przeboju zostaną przekazane na konto "Live 8".

Piosenkę "Sgt Pepper‘s Lonely Hearts Club Band" Paula McCartneya możesz ściągnąć także w OnetPlejerze!


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 31 Lipca 2005, 16:28, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Newsy
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :

Piosenkę "Sgt Pepper‘s Lonely Hearts Club Band" Paula McCartneya możesz ściągnąć także w OnetPlejerze!


Jak również z innych mniej legalnych źródeł.......... wink.gif
  
Re: <Agnieszka003> Newsy
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tak nie postepują prawdziwi fani...

taa... tylko ciiiiiiiiii ;)))
  
Re: Newsy
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Ja nic nie sugeruje poprzednim postem. po prostu podaje newsa....

tylko ciiiiii............... wink.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 02:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Teledysk Vertigo został nominowany do nagrody MTV Music video Awards w 5 kategoriach:

Best Group Video
Breakthrough Video
Best Direction in a Video (Alex & Martin)
Best Special Effects in a Video
Best Cinematography in a Video.

Gala odbędzie się 21 sierpnia o 8 wieczorem w Miami. Poprowadzi ją P.Diddy. Na razie nic nie wiadomo o ewentualnym wsytępie grupy na rozdaniu nagród.


Bono został Honorowym Mieszkańcem Turynu. Władze miasta Turyn przyznały mu odznaczenie we wrzesniu 2003 roku, aczkolwiek Bono był w stanie je osobiście odebrać dopiero w tym roku -kiedy U2 przyjechało do Włoch zagrać koncerty w Milanie.

Źródło - www.atu2.com
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 02:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Sir Elton John jest zaskoczony odmową U2 co do współpracy nad albumem, którego sprzedaż miałaby być przeznaczona na cele charytatywne - fundację na rzecz walki z AIDS.
Elton John był zainteresowany wykorzystaniem piosenki "New Years Day" , ale Bono zdecydowanie odmówił.
Jedn z informatorów powiedział brytyjskiej gazecie "Sunday Mirror: - "Elton jest wściekły. Nie może uwierzyć, że U2 odmówiło zgody na wykorzystanie nagrania. Uważa, że to było bardzo nie w porządku.
Bono był jednym z głównych protagonistów Live8 i akcji Make Poverty History, które Elton miał również okazję wspierać i był szczęśliwy z tego powodu, bo uważa, że to cudowna sprawa. Dlatego wyobraźcie sobie jakże wielkie było jego zdziwienie - i jak delikatnie mówiąc jest zawiedziony"

Źródła : U2 Feedback; www.contactmusic.com
Zaznaczam, ze nie wiadomo, ile z tej historia to prawda ;)

P.S. Mój 400 post!!!! :D
  
Re: <Karola_> Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To już jest szantaż. wink.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




a ja mam pytanie i nie wiem gdzie je zadać... to może tutaj ;P
uwaga uwaga!
Jakie piosenki U2 znalazły się na liście 500 najlepszych kawałków magazynu Rolling Stones??
Bo zakładam że jakies kawałki tam sie znalazły... wink.gif
może ktoś wie, bo ja nie wiem gdzie to moge znaleźć

serdeczne pozdrowienia!!
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Robert Drzewaszewski :
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Nasi są nominowani w pięciu kategoriach. I wierzę,że je zdobędą (napewno) jako najlepsza grupa świata...są po prostu najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Więcej info na stronie : www.rollingstone.com
Pozdrawiam.R.


Super. wink.gif
  
Re: <kmnd_rybnik> Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robert Drzewaszewski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4157
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Witaj!
Teraz nie mogę znależć ale poszukam.
Teraz podaję coś innego-też ciekawe : www.riaa.com/gp/bestsellers/topartists.asp
Popatrz, naprawdę ciekawe.
Pozdrawiam.R.
  
Re: <Robert Drzewaszewski> Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak nie U2, to przynajmniej moje ukochane The Beatles. wink.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 26 Lipca 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




ale ze u2 jest pod HOUSTON, WHITNEY
to presada kto układal ten ranking głuchy???
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :
Sir Elton John jest zaskoczony odmową U2 co do współpracy nad albumem, którego sprzedaż miałaby być przeznaczona na cele charytatywne - fundację na rzecz walki z AIDS.
Elton John był zainteresowany wykorzystaniem piosenki "New Years Day" , ale Bono zdecydowanie odmówił.


Ten człowiek chyba nie ma pojęcia o czym jest NYD. A wy jak uważacie, bo dla mnie niektóre gwiazdki z Wielkiej Brytwanki powinny dawno pójść w odstawke!
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




UWAGA mili Państwo, w sieci pojawiła się kolejna stronka o U2 (Dana Eliota):
www.U2source.com
Możecie na niej znaleźć wywiady z zespołem zebrane podczas ich 25letniej kariery muzycznej! Myślę, że warto odwiedzić :)


Joss Stone i Jonny Lang współpracują z Herbie Hancock nad coverem "When Love Comes to Town", który się pojawi na nadchodzącym albumie Hancock'a "Possibilities". Ma się on ukazać 30 sierpnia bieżącego roku.

13 września Directors Label wyda DVD, które może zainteresować fanów irlandzkiej grupy U2: The Work of Anton Corbjin będzie zawierało informacje o teledysku "One" oraz "Electrical Storm" plus reportaz "Making of", a ponadto wywiad z zespołem. The Work of Stephane Sednaoui natomiast: "Mysterius Ways" oraz wypowiedzi reżysera na temat "Discotheque", a także parę wywiadów z Bono.

Źródło: www.atu2.com
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Bono Irish Falcon

Newsik za Interference: kto chce, może teraz kupić sobie taką samą gitarę jaką ma Bono - czyli tą zieloną z napisem 'the goal is soul' smile.gif

klik klik!

co o tym sądzicie? kolejny gadżet w rodzaju iPoda?

pozdrawiam
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :

13 września Directors Label wyda DVD, które może zainteresować fanów irlandzkiej grupy U2: The Work of Anton Corbjin będzie zawierało informacje o teledysku "One" oraz "Electrical Storm" plus reportaz "Making of", a ponadto wywiad z zespołem. The Work of Stephane Sednaoui natomiast: "Mysterius Ways" oraz wypowiedzi reżysera na temat "Discotheque", a także parę wywiadów z Bono.

Źródło: www.atu2.com


ciekawe czy zostanie wydana w Polsce?
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka003 :

ciekawe czy zostanie wydana w Polsce?


Szczerze... Bardzo małe szanse... Jak nie żadne... :(
  
Re: <Karola_> Newsy
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 08:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




a ja mam pytanie ;P
czy to prawda ze Aly jest w ciąży?!to sie pojawiło kiedys na u2chacie, ale jakos nie chce mi sie wierzyc... niech mnie ktos uswiadomi... please...
  
Re: <kmnd_rybnik> Newsy
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 09:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Czy Ali jest w ciąży to pewnie nikt z nas nie ejst pewny, być może plotka, no ale raczej fani cieszyliby się nowym potomkiem Hewsonów.

a tutaj kolejna plotka:

brazylijska gazeta Jornal de Commercio opublikowała wczoraj zdjęcie oraz krótki artykuł z Bono i ministrem kultury, który również jest piosenkarzem - Gilberto Gil. W artykule jest napisane: Bono powiedział Gilowi, ze zagrają w 2006 roku w Brazylii po trasie koncertowej w Europie. Wzmianka mówi także, ze Bono juz zaprosił Gila na wspólny występ na scenie podczas koncertu;)

u2tours
  
Re: Newsy
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 10:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Membersi z u2.com w dziale "On The Road" mają okazję czytać wypowiedzi U2 Crew. Tym razem przepytano szefa od oświetlenia Bruce'a Ramusa (jego imię padające z ust Bono często słychać w czasie koncertów:).

Najciekawszy dla nas jest poniższy fragment:

"And there are so many show moments that are memorable. Buenos Aires with the mothers of the disappeared, Poland for it’s powerful feeling of solidarity, New York City and the firemen… Wembley, Dublin, Slane, Italy, Sarajevo".

Co by nie mówić: faceci tacy jak Bruce czy Joe (dźwięk) widzieli już wiele koncertów i takie słowa to dla Nas wielki zaszczyt.
  
Newsy
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 75  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010