Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Witam wszystkich Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Witam wszystkich
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Mnie chyba jednak lepiej się dogadywac ... z młodszymi. .... Ale masz, Wujku, rację. My jesteśmy już inn ą generacją .......... Im system kojarzy się z komputerami. To sprawia, że patrzymy na świat inaczej.

Biorąc pod uwage powyższe nasi dziadkowie w cale nie mogliby z nami pogadać.
Każde pokolenie patrzy inaczej na te same wydarzenia, problem polega na tym żeby ich wysłuchać wyciagnąć własne wnioski, zweryfikować swój pogląd i podjąć dyskusję. A czy mamy tyle czy tyle lat, czy łatwiej się dogadywać z tymi czy innymi, to uważam, że w tym względzie ważną rolę odgrywa osobowość i to obu stron.
A wy tutaj zaczynacie marudzić, dlatego postanowiłam założyć post "różnica wieku" - zapraszam.
  
Re: <Berger> Witam wszystkich
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




słuchajcie "Chłopaki" przecież jeżeli jesteście starsi ode mnie to najwyżej parę lat wiec „era komputerów” was tez dotyczy ... może system kojarzy mi się nie tylko z kompami ... ale teraz w coraz większym stopniu tak ... to całokształt myślenia ... szpiegowania, nadzorowania ... i im głębiej wchodzę w ten „temat” tym lepiej widzę ze Wielki Brat już patrzy ... i tego nie zmieni nieświadomość większości ... tak wracając do wieku ... Ja tam nie mam problemów w dyskusji ze starszymi czy młodszymi ... byle inteligentni byli wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Witam wszystkich
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Założyłam post w tym temacie "różnica wieku".
Wpadnij tam i napisz coś mądrego dobrze - potrafisz - wiem.
  
Witam wszystkich
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010