Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Wszystko o nowym albumie Idź do strony 1, 2, 3, ... 25, 26, 27
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak myślisz - kiedy doczekamy się nowego albumu U2?
a) w 2007r.
18%
 18%  [8]
b) w 2008r.
63%
 63%  [28]
c) w 2009r.
11%
 11%  [5]
d) jeszcze później
2%
 2%  [1]
e) nie doczekamy się
4%
 4%  [2]
Wszystkich Głosów : 44

Re: <caspian> 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Trudno. wink.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Wg mnie warto czasem spróbować spojrzeć na siebie z boku i zastanowić się czy nie zaczynamy traktować zespołu muzycznego jak bogów i nie jesteśmy w nich tak bardzo zapatrzeni. Tyle ode mnie
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bogusz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2249
Posty: 223


[ Osobista Galeria ]




caspian :
Wg mnie warto czasem spróbować spojrzeć na siebie z boku i zastanowić się czy nie zaczynamy traktować zespołu muzycznego jak bogów i nie jesteśmy w nich tak bardzo zapatrzeni. Tyle ode mnie


żeby umieć to zrobić, trzeba mieć szersze od tylko u2 zainteresowania muzyczne. To pozwala się przekonać, że ich muzyka bynajmniej nie jest doskonała, ani jedyna na świecie.
pzdr
  
Re: <Bogusz> 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak dla kogo. smile.gif Jedne rzeczy się lubi, a inne kocha. To drugie nie jest równoznaczne z brakiem innych zainteresowań. biggrin.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 20:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Bogusz :
caspian :
Wg mnie warto czasem spróbować spojrzeć na siebie z boku i zastanowić się czy nie zaczynamy traktować zespołu muzycznego jak bogów i nie jesteśmy w nich tak bardzo zapatrzeni. Tyle ode mnie


żeby umieć to zrobić, trzeba mieć szersze od tylko u2 zainteresowania muzyczne. To pozwala się przekonać, że ich muzyka bynajmniej nie jest doskonała, ani jedyna na świecie.
pzdr


o to to to!!

little_wild_girl :
Jak dla kogo. smile.gif Jedne rzeczy się lubi, a inne kocha. To drugie nie jest równoznaczne z brakiem innych zainteresowań. biggrin.gif


Wnioskuję, że nie kochasz muzyki U2 ale sam zespół i to też ze względów pozamuzycznych...
  
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zonia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3172
Posty: 154


[ Osobista Galeria ]




Odpuściłam trochę z jadowitym odbiorem HTDAAB, pewnie dlatego, że na koncertach te wszystkie kawałki brzmią znacznie lepiej, mają jakiś pazur i nie są takie wylizane.
Jakiej płyty bym chciala? Bardziej wiem, jakiej nie chcę:
- nie chcę czegoś tak przeprodukowanego i przesłodzonego jak Dismantle. Uważam, że sknocili naprawdę dobre kawałki, probując uczynić je strawnymi dla możliwie największego grona odbiorców. Alternatywna Dismantle i koncerty pokazują, że Jutów wciąż na duzo dobrego stać, tylko ich własna - albo wytwórni - zachowawczość ich gubi. Naprawdę lubię HTDAAB i z biegiem czasu odnajduję w niej coraz więcej klasy, ale tym niemniej nadmiar słodyczy i populizmu mi przeszkadza.
- nie chcę absolutnie, by nagrali jeszcze bardziej komercyjną płytę, niż ostatnio, ani tak pustą, jak ATYCLB.

- CHCĘ w końcu dobrych tekstów, marzy mi sie klasa Achtung. Ostatnio Bono otarł sie już tu i tam o dość wysoki poziom, więc kto wie.
- chcę żeby się rozwijali, byli twórczy, odważni, mieli klasę i wyczucie smaku. Wówczas, cokolwiek nagrają, pochylę czoła

PS: Fakt - Im szersze horyzonty, tym większy obiektywizm. Bezkrytyczność robi więkcej krzywdy, niz pożytku. Ale miłość ma swoje prawa....
  
Re: <caspian> 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kocham i jedno, i drugie... biggrin.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




Witajcie !!

ja chcialbym zeby kolejny album ....

.... poprostu sie ukazal i nie kazli nam na niego czekac znowu tyle lat ...
- ciagle mam glod tej muzyki ....

* chcialbym aby ta plyta zaskakiwala jak Achtung Baby
* chcialbym czuc przy niej ten dreszcz emocji jak przy Joshua Tree
* chcialbym przy niej czuc potege muzyki jak przy Unfortetable Fire
* chcialbym by byla tak emocjonalna ja Under a Bloody Red Sky
* a na koniec by byla taka przesiaknieta pasja jak Rattle & Hum

* i na jeszcze jeden koniec - chcialbym czekac na nia krocej niz na poprzednia !!!!!


......... a cala reszta niech bedzie niespodzianka !!!


pozdrawiam chlodno
bo ciepla mamy juz chyba za duzo
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




Pigol swietnie to ująłeś biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pride_player
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4664
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




O patrzcie wykopalem topic smile.gif Ja bym Bardzo chcial zeby na nowa plyta byla... no... nowa biggrin.gif Nie musi byc to cos na miare JT ale niech powieje swiezoscia. HTDAAB po pewnym czasie zaczyna mi sie zlewac w jedena piosenke. Zabraklo mi na tej plycie róznorodnosci i chcialbym zeby kolejny album byl jakims eksperymentowaniem moze nie tak przelomowym i wspanialym jak wspomniane Joshua Tree czy Achtung Baby ale zeby nie byl kolejnym albumem na którym wszystkie piosenki beda pisane wg. jednego klucza a glos Bono bedzie bez ekspresji. Cos w klimacie Your Blue Room/ Where the Streets Have No Name/ Love is Blindness ale z jakimis innymi kawalkami zeby sie monotonnie nie zrobilo. I zeby energia nie pochodzila z gitary Edga tylko ze sposobu spiewania Bono nawet jezeli mialby to byc spokojny prawie szept jak w YBR. Co sadzicie?
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
clint
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4671
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




ale marudni jestescie ludzie :P. co do HTDAAD. aboslutnie, dla mnie album nie zlewa sie w jedna piosenke. kazdy kompozucja cos dla mnei znaczy i wyroznia sie z innych. co wiecej nie ma czegos takiego jak na poprzednich plytach ze neiktore utwory poprostu 'przeskakuje'. a co do ich przyszlego stylu to rzyczylbym sobie polaczenia najnowszej plyty [powrot do 'starego stylu' szczegolnie widoczny w grze Edge'a] + przester gitar z Love and Peace + szczypta tego nowofalowego rocka. a przedewszystkim to koniec z balladami! i hymnami! Bono gdziez te teksty a Achtunga, z the Fly i Untila? powinni pokazac wiecej zeba. zdecydowanie. mocne i zywiolowe kawalki.
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Rewolucji nie bedzie - czas na rewolucje muzyczne U2 był 15 lat temu - pójda dalej i mi to odpowiada , kocham kazda płyte, nie zgadzam sie z tym ze spopowieli czy sie skomercjalizowali (bardzo mode określenie często źle uzywane i rozumiane)

Tez chce czekac na płyte krócej niz ostatnio i pragne kolejnej trasy!

Co do Larrego nei zauwazyęłm zeby grał za kare - prędzej odszedł by z U2 (ale wtedy byłoby po zespole), taki poprostu chłopak jest - na naszym koncercie śmiał sie czesto ,pozatym robia razem z Adamem zarty Bono np za poźno wchodzą albo przedłuząją zakonczenie piosenki - to widac na koncertach i słychac ( a miny maja wtedey nie wąskie)
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




A ja się boję o koleją płyte U2 z 2 powodów.
1. Martwie się, że bedziemy musieli znowu długggooo na nią czekać (2,3 lata, oby nie 4) z powodu politycznego zaangażowania zespołu.
2 Oni nie są już tacy młodzi, głos bono już nie taki świeży, boje się, że bedziemy w niedługim czasie słuchać "mruczanek" bądź piosenek a'la Leonard Cohen (chociaż nie mam nic przeciwko your blue room, if you wear that velwet dress, walk to the water itp.)

Napiszę coś pozytywnego bo czuje, że mnie zaraz zjedziecie.
jeli chodzi o texty na kolejną płyte to na pewno bedą docierały do rzeszy fanów tak jak od początku istnienia zespołu.... i nie będą to texty o niczym....
  
Re: <Agnieszka003> 12 album studyjny U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 08:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Mój apetyt na szybką nową płytę rozbudziły utwory, które znalazły się na Complete U2. Jeżeli są to kawałki, które chłopaki uznali za na nie nadające się do wykorzystania na płycie to tylko należy cieszyć się na myśl co takiego trzymają jeszcze w szufladach....

Z ostatnich plotek wynika, że zespół będzie koncertował w przyszłym roku, również w Europie. Czymś napewno będą chcieli zaskoczyć fanów. Myślę, że nowy album (a może mini - LP) jest czymś bardzo realnym.
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
robak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4790
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Ja zgadzam sie z Clintem, chcialbym, zeby pokazali zeba. Zeby bylo troche ostrzej. Zeby Bono byl bardziej mroczny... np. taki wokal Bullettheblueskyowy :P albo cos w stylu Exit. Takich piosenek jest za malo, a mnie bardzo jaraja. I wiecej gitar, wiecej gitar. Jak wiecie plotka glosi, ze nastepna plytka ma byc zlepkiem odrzuconych numerow z HTDAAB - tych za ostrych. Jak dla mnie to bardzo dobra prognoza. I jeszcze jednym moim wielkim marzeniem jest u2 z orkiestra. Cala plyta cudowna. Przebiliby Metallice na pewno, choc w/w tez bardzo cenie.
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




U2 ostrzejsze - popieram z całego serca, ale zachowaj Boże przed pomysłami z nagraniami z orkiestrą. Jak do tej pory wszystkie zespoły porywajace się na coś takiego odnosiły spektakularne porażki. Orkiestry niech grają w filharmonii, a rockowe zespoły na gitarach. I niech tak pozostanie.
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
robak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4790
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Absolutnie sie z Toba nie zgadzam. Za przyklad wspomniania Metallica - wcale nie porazka tylko cudo. A biorac pod uwage u2 ich utwory idealnie pasuje na wykonanie orkiestrowe. Jestem pewien, ze dobrze dobraen piosenki bylyby cudowne. Sluchaliscie za pewne tej plyty, gdzie graja u2 na skrzypcach. Jest swietne, a co dopiero orkiestra. Ah...
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




robak :
Absolutnie sie z Toba nie zgadzam. Za przyklad wspomniania Metallica - wcale nie porazka tylko cudo. A biorac pod uwage u2 ich utwory idealnie pasuje na wykonanie orkiestrowe. Jestem pewien, ze dobrze dobraen piosenki bylyby cudowne. Sluchaliscie za pewne tej plyty, gdzie graja u2 na skrzypcach. Jest swietne, a co dopiero orkiestra. Ah...


Teraz ja się z Tobą nie zgadzam:)
Metallica i orkiestra to totalna klapa według mnie, z resztą takie szaleńcze pomysły nigdy nie wychodziły na dobre zespołom rockowym, oczywiście z jednym jedynym wyjątkiem: Deep Purple "Concerto For Group And Orchestra" z 1969 roku.
Co do tej płyty "U2 symfonicznie", to ta orkiestra przerabia piosenki wszystkich większych zespołów Depeche Mode, The Cure o ile sie nie myle. To, że sama orkiestra nieźle wypadła nie znaczy, że też tak będzie razem podczas koncertu z zespołem:)
wróże, że orkiestra z U2 = porażka.
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
robak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4790
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Nie rozumiem Was. W ogole nie rozumiem :P Jak mozecie uwazac, ze u2 z orkiestra to moze byc klapa. Jesli to jeden z Waszych ulubionych zespolow to juz w ogole. No, ale coz zrobic. A co do Deep Purple to calkowicie sie zgadzam :D
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 08:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




robak :
Nie rozumiem Was. W ogole nie rozumiem :P Jak mozecie uwazac, ze u2 z orkiestra to moze byc klapa. Jesli to jeden z Waszych ulubionych zespolow to juz w ogole. No, ale coz zrobic. A co do Deep Purple to calkowicie sie zgadzam :D


Jeśli to nasz ulubiony zespół to ma na się nam podobać wszystko co zrobią? eusa_eh.gif Na szczęście tego dylematu na razie nie ma, bo chyba zespół też nie jest przekonany do nagrania takiej płyty. Mi również taki pomysł zbytnio nie przypada do gustu. Jeśli album taki powstanie - wtedy go ocenimy i być może zmienię zdanie. Jednorazowe eksperymenty w postaci nagrania Orginala - czemu nie.
  
Wszystko o nowym albumie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 27  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010