Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> co z tym fan klubem ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Sobota, 30 Lipca 2005, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




tu sie zespol rozpada, a fan club nawet nie podejmie dyskusji co zrobic, zeby moze nie doszlo do tego confused.gif


eeeee..........................
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Malcolm McCrane :
tu sie zespol rozpada, a fan club nawet nie podejmie dyskusji co zrobic, zeby moze nie doszlo do tego confused.gif


eeeee..........................


fan klub chyba nie ma tu nic do powiedzenia :(((

Po 20 latach współpracy rozchodzą się drogi trzech Pudelsów: Maćka Maleńczuka, Andrzeja Pudla Bieniasza i Franza Dreadhuntera.

Maciek zamierza poświęcić się karierze solowej i zespołowi Homo Twist.

Franz wraz z zespołem Chłopcy z Placu Broni pochłonięty jest pracą nad trasą koncertową i płytą poświęconą pamięci Bogdana Łyszkiewicza.
Jednocześnie razem z Pudlem pracują nad archiwalnym materiałem Dupą i kolejną płytą Pudelsów.
Na kolejnej płycie "Ciemna Strona - Mroczne Dziedzictwo" wystąpią znane osobowosci polskiej sceny undergroundu zaproszone przez Pudla i Franza.
Na wiosne przewidziana jest całkowicie premierowa płyta już z nowym wokalistą, singla możemy spodziewać już w styczniu 2006 roku .

Pudelsi zdecydowali pożegnać się ze swoimi fanami z klasą i do końca stycznia 2006 roku zamierzają zagrać koncerty w całej Polsce. Jest to ostatnia okazja, żeby zobaczyć zespół na żywo w tym składzie.

Najbliższe koncerty Pudelsów to:

13.08 Miedzyzdroje
14.08 Pobierowo
15.08 Debrzyno
20.08 Boleslawiec
3.09 Strzelce Opolskie
10.09 Gliwice
16.09 Żagań
17.09 Kwidzyn


sad.gif
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




[quote="Agnieszka"]
Malcolm McCrane :
tu sie zespol rozpada, a fan club nawet nie podejmie dyskusji co zrobic, zeby moze nie doszlo do tego confused.gif


eeeee..........................


Cytat:
fan klub chyba nie ma tu nic do powiedzenia :(((


No właśnie, co my możemy zrobić? Nie połączymy ich przecież na siłę...
Chyba że zrobimy jakiś strajk, ewentualnie głodówkę...Położymy się wszyscy pod studiem nagraniowym, czy gdzieś tam eusa_wall.gif
Cytat:

Na wiosne przewidziana jest całkowicie premierowa płyta już z nowym wokalistą, singla możemy spodziewać już w styczniu 2006 roku .



O NIE!
  
Re: <SyLwIa> co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




My chyba mamy mało do powiedzenia w tej sprawie.Postawili nas przed faktem dokonanym-Maleńczuk odchodzi z zespołu,więc jakie kolwiek dyskusje i tak nic nie dadzą.Jedyną mozliwością dalszego istnienia zespołu jest Maleńczuk.
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
milkaska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1401
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




jak dla mnie to wszystko za szybko się dzieje.....MM odchodzi,pożegnalna trasa....Sama do końca w to wszytko jeszcze nie wierze.... doubt.gif
po prostu przykro.... sad.gif
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Samba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2284
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Malcolm McCrane :
tu sie zespol rozpada, a fan club nawet nie podejmie dyskusji co zrobic, zeby moze nie doszlo do tego confused.gif


eeeee..........................

Coz jedyne co moge napisac ,ze przykro mi sad.gif Ale nic niestety nie zmieni tego.Co i tak sie wydarzy.
Jedyna dobra rzecza jest to ,ze Maciej Malenczuk nadal bedzie tworzyc.Bedziemy mogli uslyszec go solo i w Homo Twist.
(z niecierpliwoscia czekam na nowa plyte)Moze Pana MM zmeczylo ciagle granie tego samego? Chce cos nowego tworzyc ,rozwijac sie.
Nie podoba mi sie jednak to ,ze Pudelsi beda miec nowego wokaliste.Nawet nie chce sobie tego wyobrazac cool.gif
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asieńka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1218
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Hello.
Kurcze przychodzę rano do pracy sprawdzam pocztę a tu taki ZONK!!!
Nie podoba mi się to, że Pudelsi się rozpadają! Wogóle jak to się mogło stać i dlaczego tak z nienacka. Trasa koncertowa pożegnalna co to ma być? Jakiś totalny niewyobrażlany dla mnie obłęd!!
Z całym szacunkiem dla nowego wokalisty, ale naprawdę nie wyobrażam sobie nikogo innego oprócz Macka Maklńczuka, jako spiewającego członka zespołu.
Pudelsi to legenda właśnie w takim składzie do jakiego jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni od zawsze. Zmianę tego stanu rzeczey napewno odczują fani, bo przecież właśnie ta "trójca" i tylko i wyłącznie "ten" głos wokalisty sprawiał, że Pudelsi dla mnie wciąż są jedyni w swoim rodzaju.
To przecież nie Varius Manx , który zmienia wokalistki wraz z każdym noweym sezonem!! Głoś Pana Maleńczuka jest nieodzownie związany z Pudelsami..... no cóż ale skoro tak musi być trzeba przełknąć tą gorzką pigułkę.
Dobrze, że pozostaje MM na gruncie solowym i z Homo Twist.
Bardzo żałuję, że tak się stało ale pozdrawiam wszystkich Pudelsów i życzę każdemu z osobna wszystkiego naj naj naj na nowej drodze.
Aśka
Ps. Fanklubowicze : WSPIERAJMY SIĘ"!! smile.gif
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




WIEM. Proszę Państwa oto co zrobimy...
Wystosujemy specjalną petycję do Pudelsów (może na ręce menadżera), że jako fani czujemy się rozżaleni/ zawiedzeni/ jest nam smutno (niepotrzebne skreślić) i że wielu z nas jest już w ciężkiej depresji. I czy mogliby jednak cofnąć swoją decyzję, bo bez Pudelsów w swoim najlepszym składzie żyć nie możemy.
HA!
Pod pismem proponuję nicki osób przyłączających się do akcji...
Spróbować zawsze można, najwyżej będą się z nas śmiać tongue.gif

Akcja się nie uda bez pomocy pań prezesek (doprawdy nie wiem czy tak to się odmienia lol.gif ).

Bo bez zepsołu fan club nie może istnieć, a zespół... crazy.gif
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




A może by ich tak siłom i godnościom osobistom... lol.gif lol.gif lol.gif żartowałam...

Rzeczywiście żal sad.gif ale tak do końca czyli na 100% nie jest to pewne. A może tournee pożegnalne ich połączy z powrotem?
Nie sądzę żeby chodziło tylko o to, że się nie rozwijają bo przecież Maciek na koncertach solowych również powtarza ten sam repertuar. Między nimi są nieporozumienia których nie potrafią rozwiązać, tak przynajmniej wnioskuje z tego co pisze FDH.
Ostatecznie są to duzi chłopcy i chyba wiedzą co robią , my tu raczej nic nie możemy... sad.gif sad.gif
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Sobota, 06 Sierpnia 2005, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Widzę, że do akcji chyba musi wkroczyć jedna z niewielu nie-fanclubowiczów.

Zamiast pieprzyć, że jest wam przykro, że nie rozumiecie sytuacji i tak dalej, należałoby się solidnie przygotować do jesiennej trasy koncertowej. Nieraz mieliśmy plany na zorganizowanie show dla Pudli, ale może tym razem trzeba się wreszcie zmobilizować???

Niech widzą, że mimo wszystko z nimi jesteśmy i niech to będą fajne koncerty. Nawet jeśli nie od strony muzycznej, i znów przedstawią nam tę samą listę utworów w tej samej kolejności, to niech publika wniesie power!

Tak więc proponuję wyczaić coś i umówic sie na koncert jak za dawnych dobrych czasów...
To co?
Kraków?
Warszawa?
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Sobota, 06 Sierpnia 2005, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

Warszawa?


Warszawa. W końcu miasto stołeczne, nie?

Może zróbmy wielką flagę tak jak fajni U2 w Chorzowie :P crazy.gif
  
Re: co z tym fan klubem ?
PostWysłano: Niedziela, 07 Sierpnia 2005, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
umarłwbutach
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4178
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




tak wracając do petycji, to raczej by to wyśmiali-tak mi sie wydaje...
nikt tu nic nie może....:(
to ich 'wewnętrzna' sprawa...
  
co z tym fan klubem ?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010