Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba -> calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Niedziela, 10 Lipca 2005, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




czytajcie czytajcie....
  
Re: calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Lipca 2005, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reason666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4080
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Cała prawda o festiwalu w Węgorzewie
Jadąc na Festiwal myśleliśmy, że założeniem festiwalu jest promowanie grup muzycznych bez kumoterstwa, układów i cudów mniemanych, które to znamy choćby z naszej extraklasy piłkarskiej, no i się pomyliśmy…
Wu-Hae jako zespół który używa wyrazów powszechnie uważanych za wulgarne, pisze teksty które mówią prawdę, poruszają tematy niewygodne dla większości naszego społeczeństwa nie miał szans na żadną nagrodę – i na żadną nagrodę się nie nastawiał. Jesteśmy wrogami wszelakiego rodzaju konkursów muzycznych ( szerzej na ten temat możecie przeczytać w artykule Gazety Wyborczej, dostępnym na naszej stronie, artykuł ten ukazał się długo przed naszym wyjazdem na festiwal).
Ktoś mógłby się zapytać: Po co więc pojechaliście grać na ten festiwal? Po to, że jeździmy grać tam gdzie nas chcą a tam nas chcieli.
Teraz kilka słów o tym co się nie zgadzało na festiwalu – w sprawach organizacyjnych.
Organizatorzy zapewniają jedzenie którego nie ma i należy sobie wszystko kupić samemu – dobrze że przynajmniej Węgorzewo nie jest kurortem i ceny są przystępne dla ludzi niezamożnych – takich jak my.
Zapewniają też czas na występ 30 minut a było max 18 wraz z zainstalowaniem się na scenie. Część kapel przeciągnęło swój występ i dzięki nim inne musiały zagrać krócej – w tym my. Zespół KOOKABURRA, który wygrał festiwal grał około 30 minut mając w dupie to, że jeszcze ma wystąpić 8 kapel po nich.
Zespoły konkursowe są zakwaterowane w koszarach. Współczuje głęboko wszystkim młodym ludziom którzy odbywają służbę wojskową w 1 MBA (jeden megabajt).Warunki sanitarne wołają o pomstę do nieba! Sanepid powinien zamknąć ten budynek dawno temu a wszystkie ruchome rzeczy znajdujące się w nim spalić. Jedyna porządna toaleta znajduje się w kaplicy na parterze, ale czynna jest (kaplica) do 16 i po tej godzinie dostęp do niej (toalety) jest bardzo utrudniony – trzeba bajerować wojaków, którzy są normalni i pozwalają z niej korzystać.
Prysznice które znajdują się w tym budynku (dotyczy to każdego piętra) są siedliskiem grzybów i chorób nie odkrytych jeszcze przez rasę ludzką. Po powrocie poddałem swoje ciało gruntownej dezynfekcji.
Cud zespołu Detox.
Cud ów – mniemany, stał się tym co sprowokowało mnie do napisania tego tekstu.
Zespół (podający się za kapele z Krakowa, skąd są naprawdę musicie ich sami zapytać, ja nie wiem…) grał po nas, czyli z numerem 5 , 7 lipca w pierwszym dniu trwania festiwalu. Co do tego jak i co zgrał, to każdy musi sobie odpowiedzieć osobiście – ja nie mam zamiaru nikogo oceniać, nie jestem cenzorem ani krytykiem muzycznym.
Nie to jednak jest najważniejsze.
8 lipca – czyli następnego dnia po występie Detoxu, notowania konkursowej nagrody publiczności wyglądały następująco:
1. POWER OF TRINITY - 699
2. KOOKABURRA -355
3. INDUKTI - 250
4. HELICOBACTER- 248
5. PLATEAU - 210
6. BARZYCKI - 172
7. WU - HAE - 140
8. Miracle - 118
9. Shaft - 109
10. Autopilot - 94
11. Rh + - 67
Barracuda - 67
13. Hariasen - 57
14. Heavyweight - 45
15. Parking - 43
16. Detox - 31
17.Les Bigos - 28
18. Judy4 - 27
19.Subfone - 16
20.Project 96 – 4
Widzimy, że poparcie dla Detoxu jest raczej marne, 16 pozycja z poparciem 31 głosów.
Aż zdarzył się cud!!!
Oto wyniki z tego samego dnia (08. 07. 2005) – godzina 20:
1. MIRACLE - 1399
2. DETOX - 1369
3. POWER OF TRINITY - 1229
4. KOOKABURRA - 366
5. INDUKTI - 255
6. HELICOBACTER - 250
7. PLATEAU - 218
8. Barzycki - 173
9. Wu - Hae - 140
10. Shaft - 109
11. Autopilot - 92
12. Barracuda - 67
RH + - 67
14. Hariasen - 57
15. Heavyweight - 45
16. Parking - 43
17.Les Bigos - 28
18. Judy4 - 27
19.Subfone - 16
20.Project 96 – 4
Widać wyraźnie, że w przeciągu jednego dnia i to tego w którym zespół nie gra poparcie dla niego wzrosło o ponad 1300 głosów!!!
Wartym odnotowania jest fakt, że występ Detoxu oglądało nie więcej niż 500 osób na widowni.
Wychodzi na to, iż każdy z oglądających musiał wysłać przynajmniej dwa sms-y, i to dzień później. Ludzie musieli się przespać z decyzją, że wysyłają po dwa sms-y na Detox.
Kto był w Węgorzewie wie o tym, że większość ludzi tam przyjeżdżająca to młodzi ludzie, chcący się wyszaleć nie wydając przy tym za dużo kasy, nie mają na piwo, nie mówiąc o wysyłaniu smsów (1,22 z VAT) na kapele.
W wypadku Detoxu ci ludzie wysyłali po dwa lub więcej…
Pytam więc: Jak to się mogło stać?!
Drugi cud to zespół MIRACLE
Z miejsca 8 z poparciem dzień wcześniej 118 głosów na miejsce 1 z wynikiem 1399.
Pytam więc: Jak to się mogło stać?!
Żeby nie być gołosłownym dwa linki do stron z wynikami sami sobie porównajcie:
http://www.rock.wegorzewo.pl/nagoraco_news.php?news_link=2005062613054 7&PHPSESSID=cd7d750c74bc95c909ffe97925d820e7 wyniki z 08.07.2005
http://www.rock.wegorzewo.pl/nagoraco_news.php?news_link=2005070809311 0&PHPSESSID=cd7d750c74bc95c909ffe97925d820e7 wyniki z 08.07.2005 godzina 20
Co do kumoterstwa i tak zwanego patriotyzmu lokalnego.
Wegorzewo leży w województwie olsztyńskim – KOOKABURRA jest z Olsztyna, część jurorów również jest z Olsztyna, zadziwiająca zbieżność…
Na koniec jeszcze jedna ciekawostka.
Jednym z członków jury był Piotr Klatt. Człowiek ten wysłał Iwana i Delfina na konkurs Eurowizji.
Jak taki gość może oceniać zespoły skoro kompromituje się, wysyłając rosyjskiego cygana który reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej i daje dupy po całości?!
Wiem jedno, jeśli przyjdzie nam zagrać jeszcze kiedyś w Węgorzewie to na pewno nie w żadnym konkursie. Jedyna opcja to taka, że muszą nam za to zapłacić.
Myślę że to był pierwszy i ostatni konkurs w karierze Wu-Hae.
Chyba że Eurowizja, może pan Klatt nas tam wyśle…
  
Re: calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Środa, 13 Lipca 2005, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reason666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4080
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Wysłałem text, który jest umieszczony na forum do kilku znajomych dziennikarzy.
Reakcje były różne.
Większość komentarzy oscylowała pomiędzy: ”Ale was wych…jali” poprzez „Należy poznać drugi i trzeci punkt widzenia”, tzn. zapytać zespoły Detox i Miracle oraz organizatorów festiwalu.
Co do pytania zespołów to o zdanie to jak najbardziej by się przydało no i organizator mógłby się też wypowiedzieć.
Ciekaw jestem waszych opini…………
  
Re: calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Środa, 13 Lipca 2005, 01:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reason666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4080
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




NAGRODA PUBLICZNOŚCI – OSTATECZNE WYNIKI

Akcja głosowania na nagrodę publiczności dobiegła końca –poniżej prezentujemy ostateczne wyniki głosowania na zespół konkursowy Węgorzewskiego Festiwalu Rockowego „Union of Rock”. Zwycięzca zgarnął nagrodę publiczności w wysokości 3.000 złotych. Zwyciężył zespół Detox, który jedynie przez trzy dni festiwalowe, zebrał największą liczbę głosów. Losy głosowania ważyły się aż do ostatnich godzin, gdyż ostro walczyła kapela Miracle, a w samej końcówce z rywalizacji odpadło Power of Trinity. Zwycięzcom gratulujemy!
pg


1. DETOX - 2448
2. MIRACLE - 2177
3. POWER OF TRINITY - 1375
4. KOOKABURRA - 370
5. INDUKTI - 256
6. HELICOBACTER - 250
7. PLATEAU - 220





8. Barzycki - 175
9. Wu - Hae - 146
10. Shaft - 110
11. Autopilot - 96
12. RH + - 71
13. Barracuda- 69
14. Hariasen - 64
15. Heavyweight - 46
Parking - 46
17.Judy 4 - 29
18. Les Bigos - 28
19.Subfone - 17
20.Project 96 - 6
To ostateczne wyniki głosowania.
Zespołowi Detox oraz Miracle przybyło po następnym tysiącu głosów w ciągu dwóch godzin!!!
Ludzie! To jest nie do wiary!
Myślę, że tym wątkiem powinien się zająć program Strefa 11 na tvn.
Czy jest sprawiedliwość na tym świecie?
Jeśli jej szukacie nigdy nie znajdziecie!
Był kiedyś taki zespół Speed Project, miał piosenkę z takim tekstem………..
Organizator komentuje, że „Zwyciężył zespół Detox, który jedynie przez trzy dni festiwalowe, zebrał największą liczbę głosów”.
A co miał napisać? Może to – Zespół jest genialny i powalił wszystkich którzy go oglądali na kolana i ci widzowie wysłali na niego po 15 sms ów każdy?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
WWW.KOOKABURRA.PL BATERIA (Git,Woc) STEK BZDUR!!!
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bateria
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4390
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Panowie na początek witam. Jestem gitarzystą i liderem grupy KookaburrA. Odnośnie naszego występu to trwał on 20 minut a nie 30 jak to któryś z was sobie napisał (podejrzewam, że był jeszcze za mocno podekscytowany tym co się stało). Całość utworów połączona była w jednego loopa który trwa dokładnie 19 minut i 47 sekund. Rozumiem jednak, że mogliście mieć zepsuty stoper. Zawsze mierzycie czas zespołom? Pretensje odnośnie czasu występu miejcie tylko do siebie. Bo już od dawien dawna było wiadomo ile każdy zespół ma grać (18 minut z rozstawieniem). Informacja dostępna na stronie festiwalu. Jako, że rozstawiliśmy się jeszcze przed rozpoczęciem imprezy weszliśmy na scenę poczekaliśmy aż Skiba skończy swoją gadkę i ruszyliśmy. Sprawa kibli i pryszniców, no cóż były jakie były. Każdy miał to samo. Tak jest co roku i nikt jakoś na to nie narzeka. Co do wyżywienia także napisaliście stek kłamstw. Organizator w regulaminie zastrzęgł, że dojazd i wyżywienie na własny koszt. Węgorzewo leży koło olsztyna :D Czemu niby miało by to pomóc naszemu zespołowi??? Jesteście sfrustrowanymi muzykami, którzy szukają dziury w dupie... zamiast oglądać się na innych robili byście swoje. Sugerowanie czegoś o czym się nic nie wie jest totalnie głupie z waszej strony. Raz, że w Jury zasiadało 8 osób z całego kraju, dwa że był tylko jeden juror z Olsztyna. My wyszliśmy jak każdy inny zespół i zrobiliśmy swoje. Bez kumoterstwa i układów. Inna sprawa, że zrobiliśmy to dobrze i zasłużenie wygraliśmy. Co do głosowania sms-owego. Każdy dobrze wiedział, że tak się stanie Wy napewno też. Nic nie jest idealne. Prawdopodobnie chcecie się usprawiedliwić przed sobą i innymi ludźmi, mimo, że fakty wskazują na co innego. Podsumowując. Oprócz sprawy z nagrodą publiczności, reszta to stek pomówień i domniemań, do tego bzdurnych. Naginacie i zmieniacie fakty na swoją korzyść, obrażacie wszystkich po kolei nie podając niezbitych dowodów tylko swoje własne domniemania (mocno nietrafione). Nie przeczytaliście nawet regulaminu węgorzewa. Totalna ignorancja i beszczelność. Róbcie tak dalej a wszyscy się od was odwrócą.
  
Re: WWW.KOOKABURRA.PL BATERIA (Git,Woc) STEK BZDUR!!!
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Bateria :
. Co do głosowania sms-owego. Każdy dobrze wiedział, że tak się stanie Wy napewno też. Nic nie jest idealne


ja jebie chlopie
skoro sam przyznajesz sie do oszustwa to co moge myslec o reszcie twoich słow ? i o tobie ?
gratuluje dobrego samopoczucia
  
Re: <J@ger> WWW.KOOKABURRA.PL BATERIA (Git,Woc) STEK BZDUR!!!
PostWysłano: Czwartek, 14 Lipca 2005, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bateria
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4390
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Czytaj uważniej głupolu a potem sądź innych panie Jager. Oszustwo smsowe nie dotyczy zespołu KookaburrA tylko Detox, Miracle i Power Of Trintry. Jasne było dla nas (Kookaburry) tylko to, że tak się stanie bo pozwoliły na to reguły głosowania na nagrodę publiczności. KookaburrA nie głosowała na siebie co widać w ostatecznej liczbie głosów.
  
Re: calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reason666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4080
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Witam drogi panie Bateria!
Publikując ten tekst liczyłem na to że ktoś z kapel grających w Węgorzewie prędzej czy później się odezwie.
Liczyłem bardziej na odzew ze strony Detoxu lub Miracle, no ale oni chyba nie śledzą tego co się dzieje w Internecie na temat ich zespołów, lub śledzą i nie chcą się na ten temat wypowiedzieć a szkoda…

Punkt dla Ciebie za odebranie piłki, panie Bateria!
Cieszę się bardzo że ty też masz coś do powiedzenia i nie chowasz głowy w piasek. Punkt za to że się przedstawiłeś i wiem z kim mam do czynienia, drogi panie liderze Bateria!

Co do tego że jesteśmy sfrustrowani to prawda, jesteśmy kurewsko sfrustrowani!
Nie jesteśmy sfrustrowani tym, że nie wygraliśmy, ani tym, że nie dostaliśmy żadnej nagrody bo nie oto chodzi drogi panie Bateria!
Powodem naszej frustracji, ignorancji i bezczelności (o której piszesz) nie jest jakiś festiwal w Węgorzewie na który się przyjeżdża, gra i wyjeżdża, tylko otaczająca nas rzeczywistość – z która się nie zgadzamy.

Jak zapewne przeczytałeś, na początku mojej wypowiedzi na forum, nie jechaliśmy do Węgorzewa po to żeby wygrać a po to żeby zagrać!
Muzyka to nie bieg przez płotki na 100 metrów.

O tym czy ktoś jest dobry lub nie, nie powinno decydować kilku pajaców z tak zwanej branży zasiadających w jury, tylko każdy kto słucha sobie kapeli na koncercie, powinien sam sobie na to pytanie sobie odpowiedzieć.
My mamy swoje zdanie na różne tematy i je przedstawiamy w naszych kawałkach.
Jeżeli komuś się one podobają i zdobywamy ich uznanie to jest nam zawsze bardzo miło. Nie zależy nam na punktach, głosach i miejscach w klasyfikacjach i listach przebojów – Wu-Hae gra dla ludzi!
Wu-Hae gra po to żeby mówić poprzez muzykę oraz teksty o tym co nas boli i co leży nam na wątrobie, a leży dosyć sporo…


Z tego co pamiętam tylko zespół Wu-Hae zagrał numer z mocno kontrowersyjnym refrenem:
„Wsadźcie sobie w dupę wasze jebane prawa!”

Oraz zagraliśmy kawałek, z takim tekstem (numer nazywa się „Po co ja się męczę?” – to dla Twojej informacji):

„ Tak czasem jest, że sił jest już kres
A życie podłe jest jak policyjny pies
Zapierdalasz jak wół żeby mieć z tego huj
Bo pół i tak nasze państwo ci zabiera…”

Innych może nie interesuje co się dzieje na około nich ale nas wręcz przeciwnie…


TAK WIĘC NIE BOIMY SIĘ MÓWIĆ TEGO CO MYŚLIMY!!!

Skoro oglądamy się na innych to nie powinniśmy mieć numerów z takimi tekstami co?
Powinniśmy raczej się zlać z całą masą cukierkowych i poprawnych zespołów, których teksty mówią o niczym a grają tylko po to żeby uzyskać określone korzyści materialne.

Na razie nadmiar kasy nam nie grozi i też nie poprzewracało nam się w dupach.

Przed nikim się nie usprawiedliwiamy bo się nie ma z czego usprawiedliwiać!
Tłumaczą się jedynie winni, ja jestem jedynie winny tego, że mam coś do powiedzenia i nie podobają mi się różne rzeczy.
Ty się ze mną nie zgadzasz. Nie musisz się ze mną zgadzać, masz do tego pełne prawo!
Pamiętasz zapewne, drogi panie Bateria był już ustrój w naszym podupadłym kraju w którym trzeba się było ze wszystkim zgadzać co wymyśliło sobie kilku kolesi na górze i nic dobrego z tego nie wyszło…

To że człowiek ma prawo się wykąpać i za przeproszeniem wysrać w warunkach godnych to oczywista sprawa i tego będę się trzymał.
Skoro jest tak od lat, że w koszarach gdzie są zakwaterowane zespoły w ubikacjach i pod prysznicami jest gnój i nikomu to do tej pory nie przeszkadzało to nie mój problem.
Mnie przeszkadzało i o tym mówię, to wolny kraj (podobno)…
Nie jestem królewna Śnieżką, ani królewiczem z bajki któremu przeszkadza śmierdzący kibelek i wybiegające z pod pryszniców stado grzybów (bynajmniej nie tych od halunów), uważam tylko, że nie powinno się kwaterować kapel w pomieszczeniach przeznaczonych bardziej dla bydła niż ludzi.

Poza tym festiwal aspiruje do miana międzynarodowego, a z takim warunkami sanitarnym daleko nie zajdzie.
Chyba, że te kible i prysznice widzieliśmy tylko my, a zagraniczni goście śpią, kapią się i srają w ludzkich warunkach.

Skoro mówisz że nie było żadnych układów z jury z waszej strony to musisz wiedzieć co mówisz, w końcu jesteś liderem Kookabury.
W związku z tym gratuluję zwycięstwa i życzę dalszych sukcesów!
Widać przypadek zrządził, a nie zamierzone działanie, że kapela z Olsztyna wygrała konkurs.

Nadal jednak uważam, że sms-y to gigantyczna ściema i ktoś przewalił konkurs!!!

Myślę też, że Wu-Hae nigdy nie zagra na żadnym konkursie festiwalowym – to moje zdanie jeżeli koledzy z zespołu zadecydują inaczej podporządkuje się oczywiście.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że to co jest tu napisane ( w tym wątku) jest wyłącznie moja opinią i moim zdaniem na temat festiwalu i nie jest to opinia zespołu Wu - hae.

Cieszę się jedynie z tego, że wywołałem dyskusję na temat festiwalu o którym nie mam najlepszego zdania.

Pozdrawiam serdecznie panie Bateria, życzę dalszych udanych wypracowań literackich (w Internecie i nie tylko), kolejnych ekscytujących koncertów i wszystkiego najlepszego.

PS. Podaję swojego prywatnego maila, jeśli ktoś będzie chciał mi nawrzucać osobiście za mój niewyparzony ryj lub będzie chciał mi cokolwiek napisać.



Pozdro!
  
Re: <reason666> calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 02:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bateria
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4390
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam drogi Reasonie. Jestem Bateria a nie Pan Bateria. Nie mam na celu nawrzucać wam i dojebać. Chodzi mi o podstawową kwestię o której napisałem. Naginanie faktów!!! Owszem racją jest, że sanitariaty nie były pierwszej klasy, sposób głosowania był co najmniej "zachęcający do przekrętów". Nie bronię wam też grania tego co lubicie i mówienia tego co myślicie. Żyjemy w wolnym kraju. Ale fakty to fakty!!! Napisaliście, że skrócono występy tak jakby to zrobiono w dniu trwania festiwalu. Nieprawda!!! Na oficjalnej stronie węgorzewa w regulaminie były jasno przedstawione zasady uczestnictwa (to samo jeśli chodzi o kwestie wyżywienia itp.) Pozatym co to za podstawa do oskarżania nas o kumoterstwo i przewały, że olsztyn jest blisko węgorzewa? Sam sobie teraz odpowiedz. Czy to nie była impulsywna reakcja? Na naszej stronie wypowiedział się w podobny sposób zespół Power Of Trynity lub ich znajomi (doszliśmy po ip. komputerów :D) zespół którego perkusista wygrywał chyba w losowaniach smsowych ok 6 nagród. Ja widziałem to już na miesiąc przed festiwalem). W jury siedziało dokładnie 9 osób z calej Polski. Piszmy o faktach a nie oczerniajmy się nawzajem !!!! Z tymi 30 minutami też przegięcie ;) Nie dziw się mojej reakcji. Jak widzę, że informacja jest podana nierzetelnie i do tego moje dziecko (czyt. KookaburrA) obrywa za nic to jednak robi się przykro. Zboczyłeś troszkę z tematu i napisaleś, że konkursy są bez sensu itd. Częściowo podzielam Twoje zdanie, jeśli chodzi o wyścigi i bieganie na 100 m. Muzyka to nie sport. Czasem ciężko powiedzieć że jeden zespół lepszy jest od drugiego. Tu już oceny dokonuje gust - o ktorym chyba się nie dyskutuje. Przyjmijmy jednak , że Jury to znani dziennikarze i muzycy z calej polski, ktorzy jako taki gust mają tym razem wybrali tak a nie inaczej. Wybrali napewno z ciężkim sercem między kilkoma kapelami grającymi każdy rownie dobrze w swoim nurcie i oferującymi zupełnie różne wartości. Ja sądzilem, że wygra indukti, ktoś inny, że My, Universal uśmiechnął się do Project 69 (w ktorym ja nie zauważylem nic fajnego). Taki festiwal napewno nie jest wyznacznikiem tego co się stanie dalej z danym zespołem. Ale napewno pomaga w promocji zespołów i to jest duży plus. Pozdrawiam. Nie życzę wam źle, ale pewne kwestie musicie przemyśleć. Bo nie wystarczy kogoś obsmarować by siebie wybielic. Chłopaki, życzę by każdemu z nas się udało. Bo o to przecież chodzi. Pozdrawiam raz jeszcze i już się więcej nie wypowiadam.
  
Re: calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 07:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ryrzy666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4395
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




hehehhhh stary jak "PAN"klatt jest twoim zdaniem spox kolesiem to do dzieła,nagaraj jak srasz i dodaj do tego odpustowe instrumenty i moge sie założyć że za rok jesteś tam...na euroWIZJII hehehehhhh....smutne...PoZdRoVKa dla zajebistych ludzi :)
  
Re: calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 08:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ryrzy666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4395
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




....."Nie musimy sie katować,nienormalą sytuacją..."Zresztą fakty mówią same za siebie...siadły ostre wały.....ale niechce ubliżać panu BAKTERII...kibel nie pasi,żarcie tak samo....ale to nie Paryż było tylko Węgorzewo......ALE JURY PASIŁY...
  
Re: WWW.KOOKABURRA.PL BATERIA (Git,Woc) STEK BZDUR!!!
PostWysłano: Piątek, 15 Lipca 2005, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Bateria :
Czytaj uważniej głupolu ...


milo mi ze sie przedstawiles
skoro wiedziles ze tak wyglada glosowanie i nei zrobies nic z tym to znaczy
ze albo sie z tym zgadzasz
albo to popierasz i w tym uczestniczysz

tyle z mojej strony bo raczej nie mam o czym juz z toba rozmowiac
eot bb
  
szach i mat; To bęedzie w wyborczej w poniedziałek!!!!!!!!!!
PostWysłano: Niedziela, 24 Lipca 2005, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Festiwal w Węgorzewie poróżnił krakowskie zespoły



Bartek Borowicz 21-07-2005 , ostatnia aktualizacja 21-07-2005 19:30
Choć od festiwalu w Węgorzewie minęły dwa tygodnie, nie cichną krytyczne komentarze na temat imprezy. A krakowskie zespoły, które w nim uczestniczyły, pokłóciły się
W tym roku na największym w Polsce rockowym festiwalu Kraków reprezentowały trzy kapele. Jako gwiazda grał Mold, zespół Wu-Hae zakwalifikował się do konkursu w pierwszej turze dzięki płycie demo, a grupa Detox dostała się do tego samego konkursu z koncertu ostatniej szansy.
Właśnie ta ostatnia formacja otrzymała nagrodę publiczności, co wywołało zdziwienie i oburzenie innych artystów.
Drugiego dnia stał się cud
- To jakiś cud, że Detox otrzymał tę nagrodę - mówi Bzyk, muzyk grupy Wu-Hae. - Nie mam zamiaru oceniać, jak zagrała ta formacja, nie jestem krytykiem. Ważniejsze jest to, w jakich okolicznościach zdobyła nagrodę publiczności.
Przesłuchania trwały dwa dni. Detox grał pierwszego dnia, po którym miał 31 SMS-owych głosów i szesnaste miejsce na dwadzieścia zespołów. Ale w ciągu drugiego dnia przesłuchań konkursowych, w którym Detox nie grał, poparcie dla niego wzrosło o ponad 1300 głosów.
- Na dodatek ich występ oglądało nie więcej niż pięćset osób. Wynika z tego, że każda z tych osób musiała wysłać co najmniej dwa SMS-y i to dzień po koncercie krakowskiej formacji. Czyżby ludzie musieli się przespać z decyzją? - pyta Bzyk. - Do Węgorzewa przyjeżdża przede wszystkim młodzież, która chce się wyszaleć, nie wydając przy tym dużo kasy. Często ci ludzie nie mają na piwo, nie mówiąc o wysyłaniu SMS-ów.
Detox podzielił jury
Ostatecznie Detox zgromadził 2448 głosów, wyprzedzając drugi zespół Miracle (2177 głosów) oraz Power Of Trinity (1375 głosów). Wu-Hae zajęło dziewiąte miejsce (146 głosów).
- Konkurs SMS-owy był eksperymentem. Dziś widzę, że chyba nieudanym. W poprzednich latach publiczność głosowała na kuponach - mówi Aleksander Iwaniuk, organizator festiwalu w Węgorzewie.
SMS-a można było wysyłać z dowolnego miejsca, dowolną ilość razy. Rekordziści mają po 150-200 wiadomości na koncie. - Dzięki ilości wysłanych wiadomości zarobiłem na nagrodę publiczności - i nie była to beczka piwa, ale 3000 zł dla zespołu. Detox został zauważony nie tylko w SMS-ach. Podzielił też jury - dodaje Iwaniuk.
Niestety organizatorzy nie pomyśleli o tym, aby z jednego telefonu można było wysłać tylko jednego SMS-a.
Mamy sporo fanów
- To, że występu zespołu Wu-Hae nikt nie zauważył, nie nasza wina - mówi Tomek Krawczyk, wokalista Detoksu. - Jak to się stało, że dostaliśmy tyle SMS-ów? Po prostu umieściliśmy już dawno na naszej stronie internetowej informację, że jedziemy do Węgorzewa (nawet pytaliśmy naszych fanów, co mamy zagrać). No i ludzie głosowali. A że mamy sporo fanów, i to z całej Polski (także na Mazurach, gdzie ostatnio często grywamy)... Bardzo się cieszymy z nagrody. A chłopaki z Wu-Hae są nieco sfrustrowane.
- Wiele osób posądza mnie i posądzi w przyszłości o zawiść. Nic z tych rzeczy - zapewnia Bzyk. - Irytuje mnie, że nie wszyscy mieliśmy równe szanse na tym festiwalu. Podobno to miała być nagroda publiczności, a nie nagroda dla tego, kto wyda więcej pieniędzy na SMS-y.

To bęedzie w wyborczej w poniedziałek!!!!!!!!!!
  
Re: calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2005, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reason666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4080
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Dyskusje na temat Węgorzewa uważam za zakończoną!
Dziękuje wszystkim za swoje wypowiedzi.
Pozdrawiam!!!
  
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Arklonis
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4583
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Odrazu mowie nie czytalem wszystkich postow ale napisze co wiem i co mysle o ty wszystkim.
Kwestia pierwsza WARUNKI:
Polecam wybranie sie na oboz harcerski tam zobaczycie co byscie dostali wiec nie nazekajcie. Mysleliscie ze dostaniecie hotel 5 gwiazdkowy i szwedzki stol z rarytasami Pascala?
Drugie primo Nagroda Publicznosci: Jak zobaczylem tych wiochonow w telewizji co podaja ze tak ich publicznosc kocha to normalnie spadlem ze stolka. ALE CO WY MYSLELISCIE!!! zawsze jest tak na nagrodach publicznosci wiec luz to swiadczy tylko o kretynstwie tych zespolow. Proponowal bym organizatorom dojsc do tych podejzewam 10 numerow telefonow i uniewaznic te glosy po uprzednim zidentyfikowaniu osob. Da rade nie raz slyszalem o takich poczynaniach. A tym co tak mowili ze ich publicznosc kocha beda mogli spierdalac i sie nie pokazywac wiecej na scenie.
Kwestia 3 KOOKABURRA
Slyszalem komentarze wielu z wykonawcow tych koncertow. NIezadowolenie panuje i takie tam. Zauwazcie ze KOOKABURRA jako jedyna na scenie naprawde sie ruszala. Teraz nie najwazniejsze sa slowa. Liczy sie caloksztalt. TO ze sa z Olsztyna to jeszcze nic nie znaczy a world cup 98 gdzie bylo FRANCJI i co fracuzi wygrali wiec co kurwa na skurwysynow dawac tam apelacje. KOOKABURRA widze ze chce grac a jezeli chce grac. Jezeli kazda inna grupe chce naprawde grac to nie bedzie sie przejmowac jakimis grupami i wsadzi w dupe sobie te wyniki i powie inaczej: Bylismy w wegorzewie zakwalikowalismy sie a bylo duzo chetnych do grania.
KOOKABURRA ma juz pozatym jakies doswiadczenie (KANGAROZ) i nie twierdze ze nie ma znajomosci. Moze znaja Kasjaniuka poniekad ale 1 osoba nie przekona calej komisji do przeglosowania. Moim zdaniem ZYGI powinni byc odilozowani podczas glosowania i powinni miec zero kontaktu ale wiem ze tak sie nie da :(
To chyba wszystko co chcialem napisac.
Pozdrawiam
  
calą prawde o wegorzewie redaguje herr bąk...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010