Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> So here I am ;)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
So here I am ;)
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Dzieńdoberek :) Jakby co, to tu jestem :> W razie problemów - proszę pukać ;-))

Pozdrowienia :)
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




bardzo sie ciesze, mam nadzieje, ze sobie poradzisz i sie nie znudzisz ;-)
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Prawo mnie nigdy nie znudzi ;-)))
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
un_ix
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #6
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




-> o fajnie podforum powstalo. jak bede mial jakies problemy prawne, bede tu o nich pisal.

P.S. to podforum odnosnie spraw zwiazanych z komputerami czy tez zycia codziennego?
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




un_ix :
-> o fajnie podforum powstalo. jak bede mial jakies problemy prawne, bede tu o nich pisal.

P.S. to podforum odnosnie spraw zwiazanych z komputerami czy tez zycia codziennego?


IMHO pytaj o wszystko co zwiazane jest z prawem, bo sie trini zanudzi odpowiadajac ciagle na podobne pytania ;)
  
PostWysłano: Czwartek, 10 Kwietnia 2003, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Xoom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #34
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Witam :]
rozumiem ze trini jest juz po prawie , mam pytanko gdzie studiowalas ?:) Co mozesz powiedziec o tym kierunku :) skad moja ciekawosc ? sam sie na ten kierunek wybieram :]
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 07:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Studiowałam we Wrocławiu na Uniwerku. Wydział Prawa Administracji i Ekonomii. I od razu moja rada - trzymaj się do tego miejsca z daleka :> Idź do Torunia, Poznania, Krakowa - ale wydział wrocławski omijaj szerokim łukiem. Chamstwo, układy, miażdżenie, czyli - "Student Twój wróg" jako filozofia wydziału.

Na szczęście zdarzają się wyjątki - kilka wybitnych jednostek pomogło mi przetrwać ;-))

A sam kierunek bardzo przyjemny - ale naprawdę trzeba to lubić :-)
  
PostWysłano: Piątek, 18 Kwietnia 2003, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Xoom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #34
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




no ja bede zdawal w Warszawie :) mam nadzieje ze sie dostane :] po egazminach sie tu odezwe jak mi poszlo :)
  
So here I am ;)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010