Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> wasze zainteresowania Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <ulan> wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 05 Czerwca 2005, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zakrzowek i kopary sa znane w calej Polsce:)
zreszta ja kurs robilem u ludzi z Kraba
u Suchego dokladnie ...

ehh milo powspominac
  
Re: <J@ger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 05 Czerwca 2005, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nam moze i znane ale przy okazji Berger czegos nowego sie nauczy wink.gif a nie tylko dupe w cieplych morzach bedzie moczyl lol.gif .

Oj ja kurs robilem wiele lat temu w koszalinskim Maresie, u niejakiego Mariana Kurtiaka confused.gif (goraco pozdrawiam przy okazji), wiec Krab mocno obcy mi jest, chociaz nie mowie, jako ze to klub dzialajacy przy mojej pierwszej alma mater czuje do niego jakis sentyment eusa_liar.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie najlepszy sport to piłka nożna biggrin.gif biggrin.gif
Dziennie gram sobie jakieś 4h i kondycha rośnie biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Gelu89> wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a mysłałem ze KO
  
Re: <J@ger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Wtorek, 07 Czerwca 2005, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gelu89
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3045
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Ja przy kompie tyle nawet nie siedze.
Poza tym KO stało się troche nudnawe dlatego przeżuciłem sie na WoW biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Berger :
PADI i Jezioro Powidzkie.


No i jestem już po swoich czterech pierwszych nurkowaniach jeziorkowych. Nie było to jednak Jezioro Powidzkie, ale pobliskie Jezioro Budzisławskie. Ćwiczenia pod wodą robiliśmy na specjalnej, drewnianej platformie, a w czasie eskploracji dna podziwialiśmy łąkę podwodną, ciekawskie okonie i przyglądającego się nam raka. Bez wątpienia jezioro znacznie ciekawsze niż basen, ale i w panikę łatwiej można wpaść. No i to zimno na większej głębokości...
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czyli juz pod termoklina :D
gratulacje pierwszego pozadnego nurcenia
teraz tylko kilka glebokich i malo cie zaskoczy pod woda
  
Re: <J@ger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zdecydowanie pod. Choć niezbyt długo. biggrin.gif
Nawet mnie instruktorka ,,przymusiła" do zakupu butów i drugiego rodzaju płetw z tej okazji...
Za gratulację dziękuję.! smile.gif
A pisząc ,,głębokie", jak głębokie masz na myśli? eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 07:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A szczegóły mojego jeziorkowo-nurkowego rozdziewiczenia poniżej: wink.gif

http://poznan.aglomeracja.info/index.php?id=1166
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 04:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mam już za sobą kolejne, morskie tym razem ,,rozdziewiczenie". I tu, gdzieś tak w połowie drugiego nurkowania, pojawił się problem. Bo i jak tu w spokoju ducha podziwiać wielkie, kolorowe ryby i koralowce, gdy przy pustym jackecie z głębokości kilkunastu metrów co i rusz ,,wyrzuca" cię na powierzchnię? Dive master przyczynę upatrywał w kącie pod jakim płynąłem - podobno za bardzo pod skosem. Niestety, będę musiał trochę poczekać na próbę skorygowania błędu...
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Środa, 07 Grudnia 2005, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




moje zainteresowanie to bardziej sport noga,kosz a nie jazda na rowerze :)
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 09 Grudnia 2005, 09:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




moje zainteresowanie to pływanie w lato noga kosz jazda na rowerze jezda na nartach smile.gif smile.gif
  
Re: wasze zainteresowania
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




moje - konie, konie i konie! western cool.gif
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hm, wygląda na to, że do moich zainteresowań doszedł kolejny, można chyba powiedzieć, sport. Motocykle, mianowicie. Robiąc ósemeczki na placu można wpaść w swego rodzaju trans, choć kiedy ostatnio zamieniłem lekkiego mińska na ciężkiego tajfuna, poczułem do swojej maszyny rodzaj niekłamanego szacunku. Cóż, zobaczymy jak pójdzie na egzaminie. ;)
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




powzwodzenia
  
Re: <J@ger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Sierpnia 2006, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wzwodzenie to może będzie przy nieco większych prędkościach niż podczas ósemek. ;)
Tymczasem rozpocząłem płetwonurkowy kurs advance, a w jego ramach miałem już szkolenie z perfekcyjnej pływalności. Perfekcyjna to ona może jeszcze nie jest, ale i tak o niebo lepsza niż rok temu. Przy okazji miałem też małe "starcie" z ogromnym okoniem. Okoń w końcu niechętnie ustąpił mi drogi. :)
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Sierpnia 2006, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




lol
z tego co pamietam
wegorze sa smaczniejsze
ale i okonia da sie zjesc
o ile nie jest zbyt przestrzelony :P

ja to marze o zwyklym basenie
ale przeciez to wakacje
wiec jest w remoncie ...

skoro teraz bawicie sie plywalnoscia
to niedlugo przyjdzie czas na duuuuuuze kamyczki
i wyciaganie ich z dna jacketami

milej zabawy


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Wtorek, 08 Sierpnia 2006, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <J@ger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Wtorek, 08 Sierpnia 2006, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Był z nami wprawdzie zapalony wędkarz, ale najwyraźniej rześka woda ugasiła płonący w nim ogień. W efekcie nawet on nie pożarł napotkanej pod wodą ryby. Przeciwnie; uwolnił ją z zapomnianego haczyka i pozwolił odpłynąć.
  
Re: <J@ger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2006, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kurs advance zrobiony wczoraj wieczorem. :)
Najbardziej niesamowite były nurkowania nocą i nurkowanie głębokie. Zwłaszcza to drugie - 20 metrów pod powierzchnią polskiego jeziora kryje się piekielnie zimny i przeraźliwie obcy świat. Po wypłynięciu powyżej 10 metrów, poczułem się już jak w domu. :)
Nurkowanie nocne niby w wodach przyjaznych, ale jakże innych niż za dnia. Po pierwsze trudno mi było ocenić, czy jestem akurat pod platfomą nurkową, czy obok niej. :D
Po drugie, obawiałem się, że niechcący przygniotę jakąś śpiącą rybę, czy czuwającego raka.
A co do podnoszenia kamyczków za pomocą jacketu, to tak, ale nie do końca. ;)
Podnosiliśmy butlę z pasem balastowym za pomocą aerodyny, czy jak się to tam zwało. W każdym razie takiego specjalnego worka, nadmuchiwanego za pomocą octopusu.
A najwięcej problemów - z nawigacją. Dlaczego te kompasy tak szaleją? ;) :D
  
Re: <Berger> wasze zainteresowania
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2006, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




gratuluje
nurkowie szaleja a nie kompasy
kompas to bardzo przydatna rzecz szczegoolnie jak sie robi orke wzdluz jeziora i trzeba trafic na bojke ...
ale wykonalne a ile zabawy ..

co do nocnych to fakt
za pierwszym razem szalenstwo
nie wiadomo gdzie gora gdzie dol
ale potem juz nauczylem sie puszczac babla
z powietrza i mialem orientacje

potem kiedys na ktoryms juz z rzedu nocnym
zgubilem sie
szlismy w 3 bez linek obaj skrzydlowi z latarkami moja wysiadla po 10 minutach
no i zapomnieli o mnie
czekalem na nich z 5 minut na powierzchni :D
ale wszytstko sie dobrze skonczylo nurkowanie zakonczylismy
osuszeniem piersiowki krupniku na 3 metrach
tak wiec wspominam to bardzo milo
  
wasze zainteresowania
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 5 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010