Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Tunneling - Albo Forwarding Portów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tunneling - Albo Forwarding Portów
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
capucino2
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4615
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam pytnako czy wie moze z was ktoś jak ustawić Router TP - Dokładnie Chodzi o Typ Thomson Speed Touch v.510 tak abym miał otwarte porty 4662 i 4672. Bardzo mi zależy ponieważ Na EMule ciągle mam Low ID i strasznie wolno to wszystko chodzi.
Z góry dzieki za odpowiedź :)
  
Re: <Capucino> Tunneling - Albo Forwarding Portów
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przeciez to jest modem a nie router
a blokuje cie pewnei firewall
  
Re: Tunneling - Albo Forwarding Portów
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




witam

speed touch 510 dziala w 2 konfiguracjach jak bridge i jako router wiec jesli dziala w tym drugim to bedzie go blokowac.
mosisz zalogowac sie do router-a poprzez www adres jego adres IP domyslnie 10.0.0.138 , oczywiscie twoj IP mosi byc 10.0.0.x gdzie x c {1...999} /138 nastepnie mosisz sie dostac do tablicy NAT lub firewall (nie pamietam dokladnie ). Na koniec mosisz przeforwardowac port na ktorym dziala twoj osiolek na twoj adres IP

mam nadzieje ze nie zamotalem tego bardzo
  
Tunneling - Albo Forwarding Portów
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010