Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Czytaj! Organizacja forum.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Czytaj! Organizacja forum.
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




wink.gif

Witaj, o Świeża Krwi, na forum o jedynym słusznym zespole... biggrin.gif
Ten temat ma ułatwić Ci odnalezienie się w naszej społeczności i zapoznać z zasadami tutaj obowiązującymi.
Dopóki korzystasz z tego forum, jesteś również zobowiązany do jak najszybszego przeczytania nowych informacji w tym wątku się pojawiających.

Od czego się zaczęło?
To forum istnieje od czerwca roku 2003 i długo było miejscem wymiany myśli zaledwie kilku fanów. Ostatnimi czasy jednak potężnie się rozrosło, przez co zmuszeni byliśmy zmienić jego charakter z kameralnego, zaostrzyć zasady i egzekwować ich przestrzeganie dla zachowania porządku.

Off-topic
Wiadomym jest, iż przy tak dużej liczbie użytkowników wygenerowanie posta nt. imienia swojego psa przez każdego z nich doprowadziłoby do powstania jednego wielkiego śmietnika. Uprasza się zatem o trzymanie się tematu. Jeżeli już do jego rozluźnienia dojdzie, po wymianie serdeczności, proszę o powrót do tematu, konwersację drogą prywatną lub przejście na forum Miłość... wink.gif
Miejscem na rozmowy o Twoim nowym pieprzyku, jak i wpływie wiatrów monsunowych na miesiączkowanie pingwinów na forum U2 - The Joshua jest wątek off-topic. Tam baton znajdzie się dla każdego.

Przy tej okazji wszystkich, którzy nie wiedzą i tych, którzy wiedzą, chciałabym zaprosić na funkcjonujący od dawna czat, gdzie fani regularnie prowadzą ze sobą rozmowy, czasem nawet o U2.

A tutaj mamy nawet wątek od wszystkiego najlepszego. Jeżeli to dla Ciebie kuszące, powiadom nas o tym, a na pewno poczęstunek Cię nie ominie.

Pliki
Kolejna sprawa to nagrania... Wszyscy wiedzą doskonale, że nawet Bono nie ma nic przeciwko dzieleniu się bootlegami. Jednak przestrzegam przed prośbami o nagrania oryginalne. Tutaj takich nie dostaniesz z wiadomego, mam nadzieję, powodu.
Oto zasady dotyczące plików, które można wrzucać:

Pojedyńcze pliki audio... tj pojedyńcze piosenki, covery, pojedyńcze występy z live proszę wrzucać do tematu:
Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)! [ pojedyńcze utwory ]

Pełne koncerty audio (w formatach mp3 itd.) proszę wrzucać do topicu:
Pełne koncerty [ tylko audio ! ]

Różne pliki video, tj. obraz + dźwięk, pojedyńcze występy, jak i całe koncerty, o ile takie występują, proszę wrzucać tu:
Różności U2 [ tylko video ! ]

Koncert w Chorzowie
W związku z koncertem U2 w Polsce nagle na forum znalazło się wiele oddzielnych tematów poświęconych temu samemu. Ustaliliśmy więc pewien porządek:

Relacje, recenzje, opisy koncertu zamieszczamy w dziale:
Po koncercie: Wrażenia/Relacje

Wszystkie alternatywne mp3/video z dyktafonów/aparatów cyfrowych oraz swoje fotki wrzucamy do tematu:
Alternatywne video, mp3 oraz fotki z Chorzowa

Wątki
Doskonale rozumiem, że jako nowicjusz możesz mieć problemy z nawigacją, zwłaszcza przy forum tak dużym. Postanowiłam ułatwić Tobie i nam korzystanie z tego forum podając spis podstawowych wątków, które istnieją od dawna, dlatego nie musisz zadawać sobie trudu, by je zakładać. Oczywiście lista będzie przeze mnie na bieżąco uzupełniana. smile.gif

Konflikty
Od razu zaznaczam, że osoby lubujące się w wycieczkach osobistych, będą przeze mnie surowo traktowane. To forum o U2, a nie o kłótniach...

Pytania i odpowiedzi
Obowiązuje pytających pewna zasada... wink.gif Odpowiadających również. Jeżeli zadane pytanie zdaje się banalnym, odpowiadamy lub milczymy, nie krytykując pytającego i zapobiegając tym samym utonięciu w morzu zbędnych ripost.

Strach wink.gif
Jeżeli zasady, które przedstawiłam sprawiły, że jesteś przerażony, przywitaj się tutaj. Wtedy przekonasz się, że nie tacy użytkownicy straszni, jak moderatorzy.

Dziękuję za uwagę.
mała dzika dziewczynka


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 16 Czerwca 2006, 22:12, w całości zmieniany 21 razy
  
Otwarty: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 20:37 przez little_wild_girl
Re: Czytaj!!!
PostWysłano: Czwartek, 20 Października 2005, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Żaróweczka
Wszystkim znana jest jesień jako pora roku obfitująca w kasztany, żołędzie i grzyby. Gąski, kurki, całe to ptactwo wzywa. Każdy poszukiwacz skarbów potrzebuje czasu na ich odnalezienie. Jak jednak zgodzić w sobie odkrywcę i moderatora najlepszego forum pod słońcem, a nawet i nad? Mission Impossible... pomocnik potrzebny od zaraz.
Wtedy oczywiście przypomniał mi się napis, który mieliśmy okazję obserwować podczas trasy ZOO TV przy okazji utworu The Fly na jednym z monitorów.
„Zaprzeczenie jest równowagą”.
Kto stanowiłby doskonałą przeciwwagę dla osoby, która władzy używa tylko po to, by wszem i wobec szerzyć terror znany wszystkim doskonale z sieci sklepów „Biedronka”? Osoba, która nigdy nie obrzuca nikogo kasztanami.

Od dziś w gronie zielonych ludzików jest również Atomic_Mario. biggrin.gif Wierzymy, że świetnie sprawdzi się jako Atomic_M(oder)a(to)rio, dlatego nie będziemy mu w tym przeszkadzać...
  
Zamknięty: Czwartek, 20 Października 2005, 15:34 przez little_wild_girl
Re: Czytaj!!!
PostWysłano: Czwartek, 20 Października 2005, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :

Od dziś w gronie zielonych ludzików jest również Atomic_Mario. biggrin.gif Wierzymy, że świetnie sprawdzi się jako Atomic_M(oder)a(to)rio, dlatego nie będziemy mu w tym przeszkadzać...


Wypadałoby wygłosić jakieś orędzie z tej okazji smile.gif

Napiszę krótko - mam nadzieję, że będę wywiązywał się z funkcji moderatora forum w sposób, który przyniesie korzyści nam, wszystkim użytkownikom U2 the Joshua Forum. Mam jednak nadzieję, że nie będę miał zbyt dużo okazji do interwencji.

Cieszę się, że będę mógł trochę odciążyć naszą Little_Wild_Girl, która zrobiła w ostatnim czasie kupę dobrej roboty na tym forum!
  
Re: Czytaj!!!
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie
Wiecie, niby chcę wprowadzić nową zasadę, ale tak naprawdę chodzi mi, jędzy, o to, aby nowi użytkownicy zauważyli, że tutaj jednak istnieje coś takiego jak regulamin. Trzeba ludziom przypominać o swoich zasługach, a co.
W związku z prośbami innych jędz i jędzorów w mojej prywatnej skrzynce, chciałabym, aby wszyscy użytkownicy uświadomili sobie pewną kwestię. Każde forum może funkcjonować, gdy nie przekraczamy w jedną i w drugą stronę pewnych granic.
Wszyscy musimy dbać o merytoryczność i kulturę wypowiedzi, w odpowiednich miejscach i w odpowiednim czasie żartować nie na temat. A nasze posty przybierać powinny formę nieprzeszkadzającą wszystkim. Konkretnie chodzi mi tutaj o ukochanie wielkich liter do tego stopnia, że używa się ich cały czas, cytowanie ogromnych partii postu bez potrzeby i inne rzeczy, do których można się nerwowo przyczepić po ciężkim dniu wywołując istną burzę. Z drugiej strony jest szacunek do ludzi i unikanie niepotrzebnych konfliktów dla dobra wszystkich lub szybkie ich rozwiązywanie.

Wtedy wszystko gra, a jak już zagra, pewnie mnie z grobu zbudzi. wink.gif
  
Re: Czytaj!
PostWysłano: Środa, 12 Lipca 2006, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Z dniem dzisiejszym Little_Wild_Girl przestała pełnić funkcję moderatora naszego forum.

W tym momencie chciałbym Jej bardzo podziękować za to co zrobiła dla naszego forum. I już nieważne są ostatnie wydarzenia na forum. LWG wniosła bardzo wiele dobrego na to forum, wykonała ogromną pracę przy jego uporządkowaniu. Można to bardzo łatwo zweryfikować zwracając uwagę na to kto założył najbardziej istotne tematy na forum, które w znacznej mierze uporządkowały dyskusje. To naprawdę był kawał świetnej roboty!

To LWG wybrała mnie na swojego pomocnika, zdając sobie sprawę, że nie będzie w stanie poświęcać tyle czasu forum co wcześniej. Po jej "reformie" forum ja mogłem w pewien sposób spijać śmietankę jej pracy. Znacznie łatwiej pełniło mi się moją funkcję, gdy Ona wcześniej uporządkowała dość zaniedbane wówczas forum/

To co wydarzyło się ostatnio nie może przekreślać pracy, trudu i zaangażowania LWG na tym forum. Proszę zrozumcie to.

Dziękuję Little_Wild_Girl eusa_clap.gif
  
Re: Czytaj!
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Lipca 2006, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Z przyjemnością ogłaszam, że administrator forum przychylił się do woli ludu i nowym moderatorem naszego forum jest Max!

Tak więc trio moderatorskie tworzy aktualnie Krzysiek, Max i moja skromna osoba.
  
Re: Czytaj!
PostWysłano: Piątek, 12 Stycznia 2007, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Niestety na naszym forum z przyczyn technicznych nie ma możliwości tworzenia subforów. Duża liczba użytkoników i postów sprawia, że ciężko jest czasami ogarnąć nowym użytkownikom dyskusje prowadzone na forum.

Dla usprawnienia poruszania się po forum warto skorzystać ze świetnego pomysłu Little_wild_girl, troszkę zaniedbanego przeze mnie z powodu ograniczeń czasowych.

Oto lista najważniejszych tematów na forum - na razie w postaci stworzonej przez LWG, postaram się ją szybko jednak zaktualizować smile.gif

Tematy dotyczące wrzucania plików:


Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)! [ pojedyńcze utwory ]
Pełne koncerty [ tylko audio ! ]
Różności U2 [ tylko video ! ]
U2 na trójkowej liście przebojów

Tematy dotyczące aktualności związanych z U2:

Newsy
Wszystko o nowym albumie
VERTIGO TOUR

Tematy dotyczące obecności U2 w mediach - programy, głosowania itp.:

U2 w tv
U2 książkowo
U2 w prasie
U2 w radiu

U2 w sieci:

You Tube
Fajne strony o U2

Tematy dotyczące bezpośrednio lub pośrednio koncertu w Chorzowie:

Po koncercie: Wrażenia/Relacje
Alternatywne video, mp3 oraz fotki z Chorzowa
U2 Live From Chorzów Multicam DVD
U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
Multicam z Chorzowa w mediach


Tematy dotyczące poszczególnych albumów U2:

BOY-opinie o płycie
OCTOBER- opinie o płycie
WAR - opinie o płycie
UNDER A BLOOD RED SKY - opinie o płycie
THE UNFORGETTABLE FIRE - opinie o płycie
WIDE AWAKE IN AMERICA - opinie o płycie
THE JOSHUA TREE - opinie o płycie
RATTLE AND HUM - opinie o płycie
ACHTUNG BABY - opinie o płycie
ZOOROPA - opinie o płycie
Passengers: The Original Soundtracks 1 - opinie o płycie
POP - opinie o płycie
ALL THAT YOU CAN&#8216;T LEAVE BEHIND - opinie o plycie
The Best Of 1980 - 1990 And B-Sides - opinie o płycie
The Million Dollar Hotel - opinie o płycie i filmie
The Best Of 1990 - 2000 And B-Sides - opinie o płycie
How To Dismantle An Atomic Bomb - opinie o płycie


Tematy dotyczące teledysków U2:

W Drodze na Szczyt (lata 1980-1985) - opinie o teledyskach
Młodzi, piękni, najlepsi (lata 1987-1990) - opinie o teledyskach
Watch More TV (lata 1991-1993) - opinie o teledyskach


[b]Tematy z cyklu "naj":


Ulubiona piosenka
Ulubiona płyta U2
Ulubiony teledysk
Najmniej lubiany klip
Najlepsze utwory wykonane koncertowo
Najlepsza trasa koncertowa
Największy sentyment do tekstu piosenki
Ulubiony koncert
Twoja wymarzona setlista
The best of forum
Wasze ulubione B-side&#8216;y


Tematy "fani-fanom":

Pytanie-odpowiedź (tylko o U2)
Gadżety z U2
Petycje, listy, prośby
Wymiana bootlegów (wymiana, a nie sprzedaż)
Pośmiejmy się z U2
Galeria
Koncerty wideo

Off-topiki:

OFF-TOPIC
OFF-TOPIC MUZYCZNY[/b]


Inne ważniejsze tematy:

Wpadki
Kobitki, łączcie się!
Sennik
Czego słuchacie oprócz U2?
Tłumaczenia tekstów
Za co kochacie U2?
Za co nie lubicie U2?
Obiektywizm
Podział fanów U2
Afryka
The Milion Dollar Hotel
Jak zaczęła się Wasza przygoda z U2?
Bono pozer?
Nakręcanie na U2
Koncert U2 na Służewcu
Czy U2 zmienia się na lepsze?
Utwory U2 wykonywane przez innych wykonawców
Opaski One
Taby
W jakim wieku są fani U2?
Interpretacje tekstów U2
Co U2 zmieniło w Twoim życiu?
cytaty - ciekawe, głupie, szokujące...
pytanie do U2
Skojarzenia głupie i mądre
Fancluby
The End
Znudzenie U2
Z jaką piosenką U2 zaczynacie i kończycie dzień
Oszaleć na punkcie U2
U2 na żywo w porównaniu z innymi
Hehowe koszulki
Mini-zloty
Kolaboracje muzyków U2
  
Czytaj! Organizacja forum.
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010