Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Depeche Mode!
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Depeche Mode!
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




A może otworzyć forum dla milosnikow muzyki Depeche Mode.
Niedługo ich trasa koncertowa po Europie, wiec okazja sprzyjajaca temu, zeby sie wrazeniami podzielic.
  
Re: Depeche Mode!
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Temat o DM już jest, a i fani swoje forum w Polsce już mają.
  
Re: <Kosmopolitka> Depeche Mode!
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Historia DM jest tak wielka i bogata,że będzie o czym rozmawiać na forum.Uważam,że to bardzo dobry pomysł.Tylko czy znajdą sie chętni...?Jeżeli o mnie chodzi to jestem absolutnie na TAK wink.gif
  
Re: Depeche Mode!
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Temat o DM już jest, a i fani swoje forum w Polsce już mają.


Oczywiscie, ze nie mialam na mysli otwierania forum dla fanow, tak w znaczeniu krajowym lub globalnym.
Chodzilo mi zwyczajnie o nawiazanie watku muzycznego, bo mam takie male wrazenie, ze tu U2 strasznie dominuje...

Jak mi napiszesz, gdzie jest temat o DM, to bede wdzieczna
  
Re: Depeche Mode!
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Aktywny czas DM kojarzy mi sie w sposob nierozlaczny z podstawowka i ostrymi zetknieciami fanow roznej muzyki. Mama moja nie cierpiala czarnych butow brata, zwolennicy muzyki topone´owskiej jego fryzury i stroju, wiec wieczne wojny fanow.
Jejku wowczas to sie dzialo...
A ja tak sobie myslalam, ze jak ciekawa rzecza jest posiadanie fascynacji muzyka i okazywanie odwagi na identyfikacje z nia.

Dzisiaj wydaja sie to banale, ale wowczas walczono o wolnosc slowa...
  
Re: Depeche Mode!
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
[..]mam takie małe wrażenie, że tu U2 strasznie dominuje...


I cóż z tego?

Kosmopolitka :
Jak mi napiszesz, gdzie jest temat o DM, to będę wdzięczna


Chociażby tutaj...
  
Zamknięty: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 16:36 przez Berger
Depeche Mode!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010