Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Alkohol Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Yoo !
Jakie piwko lubicie naj naj naj bardziej ???

Mnie przypadł z zagranicznych piw Guinness (Irlandzkie) a z polskich Warka Strong, no jeszcze Reeds jest w porzo !


PEACE ! biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Odpowiem Ci tak: niewazne jakie, wazne zeby duzo go bylo cool.gif lol.gif biggrin.gif
  
Re: <ulan> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Ja tam w przeciwieństwie do Kolegi Ulana wole mniej a lepszego ... głowa mniej boli potem lol.gif
  
Re: Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Ja tam w przeciwieństwie do Kolegi Ulana wole mniej a lepszego ... głowa mniej boli potem lol.gif


stary ! zgadzam się z tobą ! Lepiej 3 butelki Guinnessa niż 6 jakiegoś bełta taniego za 1,49 ! lol.gif

C2 H5 OH górą !
P.S Jak ktoś był dobry z chemii organicznej to wie oco chodzi !
  
Re: Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UbakommandoVonBigoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #168
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




a ja e słodyczy to najbardziej lubie wódkę
  
Re: <Krzysiek> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No i jestem zmuszony do malego sprostowania biggrin.gif

KRZYSIEK: Nie mialem na mysli piwka za 1,49, choc i takie mialem watpliwa przyjemnosc pijac. Zdaza sie nawet dostac jakas perelke, albo w hipermarketowej promocji smile.gif

EXT: Ja nie mam problemu z kacem cool.gif, ale coz praktyka czyni mistrza. JEszcze pare spotkan z nami i kto wie...Choc sa piwa ktorych do ust nie wezme. Chocby Specjal czy DIT eusa_sick.gif
  
Re: <Krzysiek> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Z piwek - Broka, Heinekena, Daba, piwka czeskie.
Z innych alkoholi (wątek nazywa się ,,alkohol", a nie ,,piwo") - whisky, wina reńskie, becherovkę, rum tuzemsky, koniak zakarpacki.
  
Re: <Krzysiek> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Ja, jako delikatna i krucha kobietka...lubię whiski wink.gif (z lodem - i niestety - z colą), tequille i babskie likiery do babskich pogaduszek(bayleis i adwokat) No i uwielbiam też domowej roboty cytrynóweczkę mojego Wuja. Robi chyba najlepszą na świecie wink.gif
  
Re: Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli chodzi o piwko , to również irlandzkie , ale Murphy's ( bardzo podobne do Guinessa )
  
Re: <andy85> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




THX za odpowiedzi... z irlandzkich jeszcze dobre jeat kilkenny...
Ale Guinneess jest chyba naj mocniejszy ! biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Żywiec... Heineken... Dym-owy Okocim...
  
Re: Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
Yoo !
Jakie piwko lubicie naj naj naj bardziej ???

biggrin.gif


Na boga, Krzyś albo o piwesio, albo o "alkohol" pytasz?
Wierzaj mi Waćpan, że pod jedną kreskę się sprowadzić nie da wink.gif
  
Re: Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




azilez :
Ja, jako delikatna i krucha kobietka...lubię whiski wink.gif (z lodem - i niestety - z colą), tequille i babskie likiery do babskich pogaduszek(bayleis i adwokat) No i uwielbiam też domowej roboty cytrynóweczkę mojego Wuja. Robi chyba najlepszą na świecie wink.gif


Fakt whiskey z lodem i cola to jest to. Ale domowa cytrynoweczka, albo miodoweczka przebija wszystko biggrin.gif
  
Re: <ulan> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




e tam najlepsze jest Bacardi z Pepsi MAX (białe) ... albo hadcorowo wink.gif czarne z lodem i tyle cool.gif
  
Re: <e X t 7 3> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Skoro chcesz leciec hard corowo to moze zwykla czysta, tyle ze ciepla i przy ognisku??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <ulan> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a czysty dopiero co przegryziony spiryt pił ... tak ze 80 % ... lekko rozcieńczony ... gorący jak sake wink.gif ... pite nad Rabą (rzeka) w Dopczycach .. jakieś 10 lat temu cool.gif to były czasy ostrego "rozcieńczania" np. Royalu lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A pil tyle ze na weselu. I malo co z tej imprezy pamieta lol.gif. ale moze starczy juz tych opowiesci...
  
Re: <ulan> Alkohol
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




ooo zapomniałam... piwo z wiśniówką ... kolega barman w młodości mojej polecił ... smakowało ... i dzięki temu napojowi zrobiliśmy taką komedię z dramatu w kinie że ho ho biggrin.gif
  
Re: Alkohol
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 03:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Skoro chcesz leciec hard corowo to moze zwykla czysta, tyle ze ciepla i przy ognisku??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Bałtycka??!! shock.gif

O piątej rano??!! shock.gif

Z mydelniczki??!! shock.gif shock.gif


NIE, NIE....



.... w życiu nie odmówię lol.gif

I co Ty wiesz o hard corze?? wink.gif smile.gif
  
Re: Alkohol
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a co byście powiedzieli na inchalacje spirytowe lol.gif wymyślone przez mojego qmpla... buhahhah...
to bardzo proste... wdychasz rozgrzane opary spirytusu... wink.gif
  
Alkohol
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010