Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> GTA San Andreas
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
GTA San Andreas
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Jestem ciekawy waszych opinji na temat GTA San Andreas,dla mnie ta gra jest boska, tyle mozliwosci itd.
Piszcie co o niej sadzicie!!!!
wink.gif
  
Re: <Danny888> GTA San Andreas
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przeczytalem recenzje usa
i nie wziolem do reki

z tego co pamietam dzieciaki w szkole sie tym zagrywaja/ły
nawet dziewczyny


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Niedziela, 18 Grudnia 2005, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Eliot
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #4501
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Do boskości jej jeszcze brakuje i to hoho.Moim zdaniem nie postarali sie nad tą grą. Graficznie nie jest to zadna rewelacja, ale duzo ciekawych rzeczy wprowdzili autorzy do tej gry.Takich jak zmiana wyglądu postaci.
I to mi sie najbardziej spodobało:P:P
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
morris
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4537
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Nowe GTA jest fajnie, dla mnie to jest znowy monotonne jezdzenie po miastach , strzelanie - grałem w to jakis czzas ale jak dorwałem sie do chodzby Knight online to gta poszlo w odstawke:)
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Sobota, 30 Lipca 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marektca
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4573
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




gta:ssa jest do bani podobaja mi sie tylko siłownie sklepy ciuchów ale gta vc lepsze
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Niedziela, 07 Sierpnia 2005, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Ja tam wspominam z sentymentem GTA 2. To były czasy, wyjerzdżało się czołgiem na miasto i robiło popłoch wśród cywili (hehe). A co do GTA SA to już mnie tak nie kręci (ogólnie nudy).
  
Re: <Agnieszka003> GTA San Andreas
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




gt:sa wedlug mnie to troche nie wypał
najlepsze jest gta vice city i gta2(sentyment do widoku 2d)
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziomek pl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4856
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




ehh....gta san andreas to juz mnie nie kreci....od poczatku serii jezdzi sie po miescie i sie jezdi isie jezdzi.....ach moim zdaniem autorzy powi nni sie do przodu posunac....na przyklad ze akcja rozgrywala by sie na wsi czy gdzies w s rodku azji bo te gta mnie jujz nudzi.najlepsze gta to vice city...bo tu z niczym nie przesadzono....a w san andreas rockstar games probowalo na sile urozmaicic gre........teraz wole se pograc w jakies przygodowki bo gta dla mnie juz odeszlo R.I.P doubt.gif
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Piątek, 14 Lipca 2006, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Smugller
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6412
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jak zrobić multiplayera do GTA SA?
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Marca 2008, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
T5V
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7089
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




super gierka ale wole gta 3 i gta wc
  
Re: GTA San Andreas
PostWysłano: Wtorek, 26 Maj 2009, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
motley
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7410
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Nic więcej jak luźna - mało zobowiązująca rozrywka. Zdecydowanie wole np. Mafię czy Ojca Chrzestnego - gra podobna ale klimat i fabuła zdecydowania bardziej mnie przekonują.
  
GTA San Andreas
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010