Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Śmieszny problem w windows
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Śmieszny problem w windows
PostWysłano: Czwartek, 21 Kwietnia 2005, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NEOKaliPL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Mam problem o którym bym tu nie pisał gdybym nie męczył się znim już 4 tygodnie.
Chodzi o to że nie wiem jak uruchomić kursor który jest w wielu plikach "Obraz PNG", jest animowany i te obrazy są w postaci ciągów tego kursora w różnych pozycjach. Oprócz tego jest jeszcze plik notatnika z trybem "ustawienia konfiguracyjne"

Co więcej - mam zainstalowany program CursorXP, do którego były już dodane gotowe pliki "CursorXP theme", a ten kursor został ściągnięty ze strony tego programu jakoby inny kursor do niego. Tyle że niestety już nie jest w postaci jednego pliku...

Wiem że problem może sie wydawać śmieszny ale nie truł bym nikomu gdybym nie był zdesperowany. Pisałem już na wielu forach i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Jeśli znajdziecie chwilę czasu napiszcie coś doubt.gif ...
  
Re: Śmieszny problem w windows
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
petrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4688
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Pliki np. PNG sa dopiera pierwsza czescia przy tworzeniu kursora. Nie jest to jeszcze kompletny plik. Nalezy sciagnac sobie jakis programik do tworzenia animowanych kursorów i tam dopiero z tych obrazków stworzyć kursor.

eusa_naughty.gif
  
Śmieszny problem w windows
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010