Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Newsy Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




ja osobisice twierdze ze pomysl z plyta na 2006 to jest zly pomysl...ja wole poczekac na plyte kilka lat i dostac jakas pozadna perelke niz sluchac nagranego w pospiechu gniota(bo takie zazwyczaj sa plyty nagrywane w zbyt krotkim czasie)niech spokojnie dokoncza Vertigo Tour potem niech pojada na jakies dluuugie wakacje niech porobia jeszcze troche dzieci a potem niech zabieraja sie za nowa plyte
  
Re: <u2fan> Newsy
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 07:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robert Drzewaszewski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4157
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Czytałem na oficjalnej stronie obchdów program - nie widać by Bono miał być.
Nie miej warto brać udział w histori i we wpsaniałym koncercie JMJ. Tak apropos, kupiłem live China - przechodzą ciary- polecam.R.
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
ja osobisice twierdze ze pomysl z plyta na 2006 to jest zly pomysl...ja wole poczekac na plyte kilka lat i dostac jakas pozadna perelke niz sluchac nagranego w pospiechu gniota(bo takie zazwyczaj sa plyty nagrywane w zbyt krotkim czasie)niech spokojnie dokoncza Vertigo Tour potem niech pojada na jakies dluuugie wakacje niech porobia jeszcze troche dzieci a potem niech zabieraja sie za nowa plyte


ja zupełnie odwrotnie. tak sobie myślę, że im mniej mają czasu, tym lepsze rzeczy nagrywają. to oczywiście nie musi być żadna reguła, ale i tak chcę płytę w 2006.

pzdr
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jow
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3963
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




no to poszli po bandzie...
cytuje na onet.pl




U2 w kosmosie



Cztery dni temu zespół U2 można było po raz pierwszy usłyszeć w kosmosie. Wszystko dzięki załodze wahadłowca Discovery.


U2

28 lipca nad ranem na pokładzie Discovery zabrzmiał utwór "Vertigo". Właśnie taką pobudkę zażyczył sobie jeden z astronautów, Jim Kelly. Według witryny u2.com, utwór słynnych Irlandczyków nigdy wcześniej nie pojawił się w kosmosie.

Wiadomo natomiast, że załoga Discovery słucha nie tylko U2, na pokładzie wahadłowca można już było także usłyszeć "Walk Of Life" Dire Straits, "I'm Goin' Up" Claire Lynch, "It's a Wonderful World" Louisa Armstronga i japońską piosenkę zatytułowaną "Sanpo
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




atu2 :
Joss Stone and Jonny Lang collaborate with Herbie Hancock to cover "When Love Comes to Town," which will appear on Hancock's upcoming album Possibilities. It's due for release August 30th.



czyli pod koniec sierpnia będzie cover "When Love Comes To Town".

pzdr smile.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Aly dowiedziałem się o takiej oto stronie, na której niektóre zdjęcia zapierają dech w piersiach biggrin.gif

ten Bono musi bys straaasznie lekki biggrin.gif

http://www.ultraviolet-u2.com/foruns/index.php?showtopic=2391&st=270
  
Re: <odrzu2owiec> Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Bono... puchu marny... lol.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




ehehe... biedny Bono... facet wygląda na spoconego... stał od rana pod bramką w pełnym słoncu wink.gif (facet stał, nie bono) lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robert Drzewaszewski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4157
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




http://www.rollingstone.com/news/story/_/id/7521448/chuckd?pageid=rs.H ome&pageregion=single1

News jeszcze ciepły.R.

----------------------------------

http://www.u2achtung.com/00/u2005/concert.php?id=1150

Wrzucam już historycznego linka. Też warto zobaczyć jak "podawano" newsa o nadchodzącym koncercie.R.

----------------------------------

Wrzucam kolejny link. Myślę, że Was zaciekawi (choć traktuje o histori).Pozdrwiam.R. http://www.live-aid.info/rewind/complete/pages/034u2.html
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Według agencji "Reuters" Bono jest ponownie na liście nominowanych do Pokojowej Nagrody Nobla. Nominację otrzymał za swój udział w pomocy krajom Trzeciego Świata. Wcześniej agencje informowały o takiej nominacji dla Boba Geldofa.
199 osób jest nominowanych do otrzymania Nagrody Nobla, której ceremonia rozdania odbędzie się w październiku. Obok ogromnego wyróżnienia zwiycięzca otrzymuje 1,3 mln $.

Źródło: interference
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




I teraz może trochę śmiesznie :) Wklejam zdjęcia Bono, 17-dniowego hipopotamka, który wyszedł i ujrzał światło dziennie wraz ze swoją mamą 10-letnią hipopotamicą w Indonesian Safari Park in Cisarua, West Java - Indonezja :)

http://us.news3.yimg.com/us.i2.yimg.com/p/ap/20050729/capt.jak10207290 640.indonesia_pygmy_hippopotamus_jak102.jpg?x=380&y=256&sig=azf1ItovF6 rT9f.ZVFtAqA--

http://news.bbc.co.uk/media/images/41355000/jpg/_41355707_diphippoafp. jpg

Źródło: interference, czyli całkiem na poważnie ;)
  
Re: <Karola_> Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Opłaca się świat ratować. cool.gif
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




http://www.u2tour.de/specials/corbijn_EN.php
Tu możecie sobie poczytać bardzo ciekawy wywiad Antonego Corbjina z jednym z twórców strony www.u2tour.de. Wywiad jest w języku angielskim, więc nie powinno być większych problemów. Został przeprowadzony w związku z otworzeniem wystawy zdjęć U2 w Monachium (przyp., że wczesniej odbyła się ona mi.in. w Berlinie).
  
Re: <Karola_> Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




http://www.elevation-tour.com/gallery/?display=2001%20-%20U2%20Elevati on%20Tour%2F2nd%20Leg%20Europe%2F2001-07-12%20Cologne%20%28pictures%20 by%20Gosia%29%2FPhoto0008.jpg

Znalazłem fajne zdjęcia z Cologne 2001 a specjalnie wkleiłem link
z tym najważniejszym...

Tego zdjęcia jeszcze nie widziałem jedynie to jak Bono stoi tyłem..
  
Re: Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




a wiecie - na atu2 organizują konkurs na najlepszą fotę z koncertu. można wygrać książke 'bono in conversation' z autografami autorów - czyli bono i tego drugiego faceta wink.gif

pozdrowienia i powodzenia w konkursie smile.gif
  
Re: <Karola_> Newsy
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




ten news o Nobla to stary...mowili o tym juz dosyc czasu przed koncertem...osobiscie twierdze ze ten Nobel nalezy sie w tym roku Geldofowi...trzymam za niego kciuki bo jest fantastycznym facetem !! no ale i tak eusa_clap.gif dla Bono
  
Re: Newsy
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
ten news o Nobla to stary...mowili o tym juz dosyc czasu przed koncertem...osobiscie twierdze ze ten Nobel nalezy sie w tym roku Geldofowi...trzymam za niego kciuki bo jest fantastycznym facetem !! no ale i tak eusa_clap.gif dla Bono


Info zostało dzisiaj podane przedwczoraj na interference i może ktoś jeszcze o tym nie wiedział.
  
Re: <Karola_> Newsy
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




link do fotek z wystawy o której wspomniała Karola:

http://editorial.gettyimages.com/source/search/FrameSet.aspx?s=ImagesS earchState%7c0%7c0%7c28%7c0%7c0%7c0%7c1%7c%7c%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0% 7c0%7c0%7c7%7canton+corbijn%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0&p=7&tag=1
  
Re: <Max> Newsy
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




z plotek najnowszych wynika, że zespół zagra w styczniu i lutym w Australii i Nowej Zelandii, potem w Azji, w marcu mają odybć się koncerty w Ameryce Południowej, w Brazylii i podobno na Caracas Pop Festival 2006 w Wenezueli, po czym mają się przenieść do Europy. Ciekawie będzie nie?
  
Re: Newsy
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




POrtugalia przygotowuje się na przyjęcie U2. Prezydent tegoz kraju zapowiedział, że ma zamiar odznaczyć członków zespołu orderem wolności w dowód uznania dla ich zaangażowania w działaność charytatywną.

żródło: http://fr.news.yahoo.com/050809/290/4j97a.html
  
Newsy
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 75  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010