Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Sobota, 04 Grudnia 2004, 00:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yarek shalom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2190
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Zapraszam do przeczytania ksiazki pt – Nicky Cruz opowiada – jest to prawdziwa historia przywodcy najpotezniejszego i najbrutalniejszego gangu nowego yorku lat 50-tych - gangu Mau Mau!

Ksiazka jest bestsellerem, byla wydawana 10 lat temu, przeczytalo ja przez internet w Polsce kilka tysiecy osob a na swiecie kilkaset milionow...

Nicky był najlepiej wladajacym nozem czlowiekiem nowego yorku.... 12 krotnie był w wiezieniu.... zranil sztyletem 16 osob.... był postrachem nowego yorku!

Ksiazka jest na stronie Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Świdniku w dziale - Ksiazki

http://kchweswidnik.sitesled.com

Zapraszam.... naprawde warto!
  
Re: <yarek shalom> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Sobota, 04 Grudnia 2004, 07:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale obiecaj, że na tym forum nie będziesz tego linka wklejał trzy razy! Obiecujesz? Odpowiedz ,,Tak, tak" po prostu. cool.gif biggrin.gif
  
Re: Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Niedziela, 05 Grudnia 2004, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Oj ludzie, mówię wam, serio warto :) Sama czytałam i w ogóle jestem zachwycona. Genialna jest tak książka biggrin.gif . A tak z innej beczki to nie wiem czy czytaliście taką książkę "władcy ciemności",ale ja jestem pewna że gdyby ktoś nakręcił na jej podstawie film to zbiłby fortunę smile.gif . Na podstawie "Nicky Cruz..." chyba już film był,ale możnaby nakręcić nowszy biggrin.gif . Polecam wam też książkę "krzyż i sztylet". To historia pastora dzięki któremu Nicky nawrócił się. Według mnie również jest świetna smile.gif .


(a tak w zasadzie czemu to nie jest w dziale liteatura?) wink.gif
  
Re: Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Grudnia 2004, 07:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




lofya :) : Grudnia 05 2004 :
czemu to nie jest w dziale liteatura?


Również jest. lol.gif
Podobnie jak na www.kult.art.pl/forum Tam nawet trzy razy.
Czekam tylko aż Yarek trafi na deple...
  
Re: <Berger> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Grudnia 2004, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




hehehe... widać Yarek bardzo ale to bardzo chce wszystkim opowiedzieć o tej książce wink.gif . Może to i poniekąd słuszne ... biggrin.gif
  
Re: <lofya :)> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Grudnia 2004, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Słuszne, niesłuszne, ale poniekąd zrozumiałe. Z tym, że efekt jest dokładnie odwrotny. Jak mu już to zresztą na Kazikowym forum wytknięto.
  
odpowiedz
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yarek shalom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2190
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Na mojej stronie od wczoraj ukazala sie tez ksiazka - Krzyz i sztylet - wprawdzie 4 poczatkowe rozdzialy ale nastepne bede dodawal a wiec zapraszam do czytania

Berger - wiesz ja nie patrze na to co mysla na forum o kaziku - ja mam za cel rozeslac ta ksiazke po calej Polsce - bedzei na roznych forach - na pewno nie raz ja spotkasz - a do forum o ktorym mowisz na pewno w pewnym momencie trafie:) ksiazka jest juz na kilkuset forach ale caly czas dodaje do coraz to nowszych

Pozdrawiam
  
Re: <yarek shalom> odpowiedz
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




obys nie dodawal jej wiecej tu
  
Re: <yarek shalom> odpowiedz
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No właśnie. Chodzi tylko o to, żebyś nie linkował jej kilkakrotnie na tym samym forum. Przeciez Twoim celem nie jest powkurzanie ludzi, tylko zachęcenie do przeczytania książki. ;)
  
Re: Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Czwartek, 16 Grudnia 2004, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




ej, no coście sie tak uwzięli? wink.gif Nie znam się na tym, jak i gdzie powinno sie umieszczać książki, jednak ja widzę w tym Boże narzędzie do działania i błogosławię temu. Mam nadzieję że trafi ona do tych,którzy tego potrzebują biggrin.gif

<in*the*name*of*love)
  
Re: <lofya :)> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Piątek, 17 Grudnia 2004, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




chodzi o niepotrzebne spamowanie tym samym postem a nie o tresc
czegos tu nie rozumiesz ?
  
Re: <J@ger> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Piątek, 17 Grudnia 2004, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




nie no spoko,jak tam sobie wolicie biggrin.gif . Ja mówiłam że się nie znam na tym :) Nie złość się- złość piękności szkodzi wink.gif
  
Re: Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yarek shalom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2190
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Gdybym patrzyl na was to nigdy bym nie wrzucil tej ksiazki na jakiekolwiek forum.... nikt nie mialby okazji jej przeczytac a tak dzieki Bogu przeczytalo ja kilka tysiecy osob ktore mogly jej nigdy nie przeczytac!

Dlatego bede ja wysylal gdzie tylko bede mogl - obecnie jest na kilkuset forach ale z kazdym dniem jest dodawana do nastepnych...
  
Re: <yarek shalom> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a ty budzisz w ludziach milosc blizniego ...

ehh
EOT
wesolych mimo wszystko
  
Re: <J@ger> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I zdrowych. Bożych. Rodzinnych. Pachnących igliwiem.
Dziecięcej ekscytacji podczas rozpakowywania prezentów.
Upragnionego wypoczynku od codziennej gonitwy.
Wszystkiego dobrego Wam wszystkim.
  
Re: <yarek shalom> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




O prosze. Misja i krzewienie wiary moze być jednocześniej interesem : -D

Yarek to wreszcie odkrył : D
  
Re: <yarek shalom> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yarek shalom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2190
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Mike

Wiesz to ze podalem informacje o mozliwosci zakupu ksiazki to dlatego ze od kilku miesiecy ksiazka zaczela byc ponownie wydawana dlaczego? bo wydawcy zauwazyli jej popolurnosc w internecie - poza tym nikt Ci nie karze kupowac ksiazki bo masz za darmo dostep do jej wersji w internecie - a zakup ksiazki zostal pomyslany z mysla o ludziach ktorzy po przeczytaniu wersji elektronicznej chcieliby miec ta ksiazke na wlasnosc a wierz mi pytanie o jaj zakup slysze kazdego dnia...

Pozdrawiam
  
Połączony: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 14:15 przez EDDY
z tematu Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa.... (Religia i filozofia)
Re: <yarek shalom> Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Yarku, sorry że się czepiam, ale karze to na przykład Bóg za złe, a kupować to nikt nie każe. Zakładam żeś pastorem lub starszym zboru, więc takich byków robić nie wypada. wink.gif
  
Nicky Cruz opowiada.... historia prawdziwa....
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010