Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Mam problem - co mam zrobić ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jarod
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4682
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Mam problem - jakiś rok temu poznałem dziewczynę, od dawna dażę ją szczególnym uczuciem, ona mnie też, bardzo się kochamy, ale jedyny problem, to to że mieszkamy daleko od siebie. Bardzo chciałbym się z nią spotkać i żebyśmy byli razem, ale nie mam jak - nie posiadam prawa jazdy, a przejazd pociągiem zajmie połowę dnia. A ja nie chcę jej stracić, nie chcę żeby tak długo czekała. Czy to ma sens, co mam zrobić, jak mam się z nia spotkać. Mam nadzieję, że coś doradzicie.
  
Re: <Jarod> Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ano nie da się ukryć, że związki na odległość w większym stopniu zagrożone są rozpadem. Jeżeli Wam rzeczywiście na związku zależy, proponuję, żebyście zdawali na studia do tego samego miasta.
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ano nie da się ukryć, że związki na odległość w większym stopniu zagrożone są rozpadem.


Miałam faceta, mieszkającego 16 km ode mnie - i już były problemy! eusa_wall.gif

Berger :
Jeżeli Wam rzeczywiście na związku zależy, proponuję, żebyście zdawali na studia do tego samego miasta.


Dobry patent, o ile nie jest się jeszcze studentem i ma się zamiar nim zostać.

Tak a propo: na którym roku filologii polskiej są praktyki? Bo staram się oszacować wiek pewnego pana praktykanta wink.gif
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Dobry patent, o ile nie jest się jeszcze studentem


Autor wątku jest jeszcze uczniem.

Cytat:
Tak a propos: na którym roku filologii polskiej są praktyki? Bo staram się oszacować wiek pewnego pana praktykanta


Znajoma polonistka przypuszcza, że Twój praktykant jest na III roku. Przypuszcza, bo sama nie była na specjalizacji nauczycielskiej.
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Autor wątku jest jeszcze uczniem


Nie wiedziałam.

Berger :
Znajoma polonistka przypuszcza, że Twój praktykant jest na III roku. Przypuszcza, bo sama nie była na specjalizacji nauczycielskiej.


Chciałabym, by był "mój" wink.gif Bardzo fajny człowieczek. Na lekcjach, które prowadził w mojej klasie w ramach praktyk, tylko do mnie zwracał się [baaardzo często] po imieniu, a dokładniej to "Pani Olu..." wink.gif Obecnie, jak czasem [niestety bardzo rzadko] się mijamy, to "kiwamy" do siebie koleżańsko biggrin.gif Co dziwne, to on "zaczął" przy okazji koncertu Kobranocki w Kwidzynie cool.gif
Czyli lat ma...7...15...19...22? No teraz to chyba 23. A może 24... Heh, to jeszcze nie taki stary dla mnie wink.gif
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Nie wiedziałam.


Wystarczyło spojrzeć w profil. :>

Cytat:
Chciałabym, by był "mój"


To zrób coś w tym kierunku. :)
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Wystarczyło spojrzeć w profil. :>


Spojrzałam. Już wiem.

Berger :
To zrób coś w tym kierunku. :)


Problem jest w braku sposobności, jak już wspomniałam sad.gif
  
Re: <grusia> Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 05:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A ów koncert Kobranocki nie stanowił sposobności?
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Niestety nie, bo byłam na tym koncercie z koleżanką, ktora nic nie wie o tej "sprawie", natomiast on z kolegą - byłam skrępowana z obu stron doubt.gif To nie był taki typowy koncert, tylko "plenerowy. Czyli z tyłu były stoliki i piło się przy nich różne napoje [przważnie piwo] oraz jadło frytki i inne przekąski. Natomiast przy scenie się bawiło. Sposobnością byłoby, gdyby on się bawił, jak ja z koleżanką, pod sceną, ale ostatni raz tego dnia widziałam go przy stoliku z kolegą, sączącego browarek...
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Grusia! mam pomysł!
Napisz wiersz specjalnie dla niego! Kiedyś przy okazji mu go dasz!
Jesli będzie wart Ciebie - napewno nie pozostawi tego ot tak sobie!
Pozdrawiam serdecznie!
cezar
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




cezar :
Grusia! mam pomysł!
Napisz wiersz specjalnie dla niego! Kiedyś przy okazji mu go dasz!
Jesli będzie wart Ciebie - napewno nie pozostawi tego ot tak sobie!


Rymowany? wink.gif

Rety, teraz ten wątek zamienia się w mój "problem", a nie Jaroda redface.gif
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Moż być rymowany! :)
Ważne żeby przekazał to co właśnie "tańczy" w Tobie!
Miłośc nie zna formy! Dopasuje się do każdego "kształtu"!
"...tyle miłości we krwi..." ;)

Powodzenia!
trzymaj się ciepło!
  
Re: <Jarod> Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Odpuść sobie...
Namęczysz się, zmarnujesz czas, zainwestujesz...
I niby będzie wszystko git, potem trudniej, następnie gorzej...
A gdy będzie już zupełnie przejebane, to zostaniesz puszczony w trąbę i zostaniesz bez gaci...
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
A gdy będzie już zupełnie przejebane, to zostaniesz puszczony w trąbę i zostaniesz bez gaci...


I co by sie wowczas stalo? Z kazdej sytuacji jest przeciez jakies wyjscie. Zawsze mozna kupic nowe „gacie“ albo..chodzic bez...
A sprobowac zawsze warto.
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Naoglądała się "Wyjścia awaryjnego"... drunken_smilie.gif
  
Re: Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Naoglądała się "Wyjścia awaryjnego"... drunken_smilie.gif


Ty chyba tez, skoro wiesz tak dobrze o co chodzi (w tym miejcu powinno sie pojawic oczko).
  
Re: <Kosmopolitka> Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kupić nowe??? Ino za co, owo określenie "bez gaci" zostało użyte prze ze mnie w kontekście, pozostawienia bez forsy, z długami, o wyrywaniu tego co się ostało ze wspólnego dorobku, niewspominając...

Próbować oweszem można, ino ja tam się akurat na własnych błędach uczę, a jeżeli można coś z cudzych wyciągnąć to i lepiej...
  
Re: <Marek D.> Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




„I can never win, hearing them, seeing them...” shock.gif redface.gif eusa_sick.gif
  
Re: <little_wild_girl> Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A teraz o przekład proszę, jako że w moim obecnym stanie świadomości mam problem z obcymi językami :P
  
Re: <Marek D.> Mam problem - co mam zrobić ?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
A teraz o przekład proszę [...]


MASZ. biggrin.gif
  
Mam problem - co mam zrobić ?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010