Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Pytanie dotyczące XP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pytanie dotyczące XP
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 08:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Klara
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4058
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jestem użytkownikiem programu Windows XP. Od pewnego czasu mój komputer sam się restartuje. Nie wiem jaka może byc tego przyczyna. Po prostu w pewnym momencie sam sie wyłącza i uruchamia ponownie. Wczoraj natomiast pojawił się dziwny obraz, że mam na swoim komputerze dwóch uzytkowników i praca komputera może być spowolniona. Dzisiaj sprawdziłam i w kontach uzytkowników jest administrator komputera i Gość(konto gościa jest wyłączone)!!!. Czy to nie wskazuje na obecnośc hakera w moim komputerze? Jak to sprawdzić? Jeśli to prawda, jak go namierzyć? Czy są jakies sposoby? A może ja się mylę?Proszę o jakieś podpowiedzi, bo sama nie wiem co myśleć o tym
  
Re: <Klara> Pytanie dotyczące XP
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




antywir i addaware
poza tym temperatury

sprawdz to wszytsko i daj znac
  
Re: <J@ger> Pytanie dotyczące XP
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Klara
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4058
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Program antywirusowy działa w tej chwili ok, ale wczesniej gdy miałam inny miałam troche problemów. Ad-Aware SE też mam i co jakiś czas testuję. Nie wiem o co Ci chodzi z temperaturą
Dzięki i pozdrawiam
  
Re: <Klara> Pytanie dotyczące XP
PostWysłano: Piątek, 17 Czerwca 2005, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jesli przegrzewa sie jakos podzespol
chocby procesor to moze sie w ten sposob objawiac
uzyj śrubokrętu i zajrzyj do srodka

jakis program antywirusowy moze byc pod warunkiem ze jest aktualny
tzn ma bazy wirusowe mlodsze niz tydzien

addaware te same uwagi

skoro to nie jaks aplikacja to obstawiam temperatury i przegrzewania sie czegos
jak rozkrecisz to odpal kopa i zobacz czy tez sie zlozy
  
Re: <Klara> Pytanie dotyczące XP
PostWysłano: Sobota, 18 Czerwca 2005, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




tylko dodam, że lepiej będzie jak sprawdzisz temperatury w BIOSie i przede wszystkim napięcia.
  
Re: Pytanie dotyczące XP
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
petrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4688
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Ja też polecałbym scanning jakimś aktualnym i dibrym programem antyvirusowym. Jeżeli sie nie uda to najlepszym wyjściem bedzie reinstalka Windowsa cool.gif

Zapraszam na moje www http://www.petrek7.boo.pl
  
Pytanie dotyczące XP
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010