Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Dziwny błąd przy włączaniu filmów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dziwny błąd przy włączaniu filmów
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poltergeist065
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3278
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam.

Mam taki dziwny problem, otóż przy włączaniu filmów wyskakuje mi taki oto błąd http://gin.tauzen.net/~mof/weS/blad.jpg Nie ma różnicy w jakim odtwarzaczu próbuje to zrobic ( VLC, All player, Windows Media Player ), błąd ten wyskakuje przy uruchamianiu kazdego formatu ( mpg, avi, wmv itd ). Filmy można oglądac jedank najpierw trzeba kilkanascie razy kliknąc OK zanim załapie.... jednak i tak nie chodzą tak jak powinny, bo nie można przewijać i często nie można wyłączyc filmu, pomaga tylko reset :/. Mam zainstalowane wszystkie kodeki, robilem reinstalacje windowsa i nic... Wczesniej taki problem nie występował, od ponad roku uzywam tych samych kodeków, wiec to nie wina jakiegos nowego softu. Mam WinMe, Semprona 2.4, 256RAM i Radeona 9200 128MB SE.... może ktoś wie o co chodzi z tym błędem ? Szukalem na polskich stronach ale nic nie znalazło, na angielskich tez cięzko, bo nie bylo nic o tym właśnie błędzie, tylko o podobnych... Dzięki z góry za pomoc.
  
Re: <poltergeist065> Dziwny błąd przy włączaniu filmów
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie widze bledu
to nie pomoge
  
Re: Dziwny błąd przy włączaniu filmów
PostWysłano: Piątek, 08 Kwietnia 2005, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kasia123
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3477
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ej ktoś mi pomoże smile.gif Nie mogę włączyć filmiku, a mam All payera i zainsalowałam sobie jakieś kodeki,ale dalej mi chodzic nie chce sad.gif
  
Re: <Kasia123> Dziwny błąd przy włączaniu filmów
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zainstaluj inne
jakiegos packa
albo sprawdz czego nie masz
  
Re: Dziwny błąd przy włączaniu filmów
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
petrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4688
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




moze to byc wina jakiegoś świeżo zainstalowanego sterownika, np. do karty muz, graf itp.
Ale nic wiecej nie moge ci powiedziec
cool.gif
  
Dziwny błąd przy włączaniu filmów
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010