Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Życie z więźniem??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Życie z więźniem??
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lipca 2005, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Justyna K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3793
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Mój chłopak siedzi obecnie w więzieniu. Został skazany na 3 lata; byćmoże wyjdzie po odbyciu połowy kary czyli najprawdopodobniej w kwietniu przyszłego roku. Czy warto czekać? Czy istnieje szansa że po wyjściu nie powróci do "złych rzeczy", które robił w przeszłości? Czy człowiek jest w stanie sie zmienić? Co o tym sądzicie?
  
Re: <Justyna K> Życie z więźniem??
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jarod
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4682
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Czy watro czekać - jeśli kochasz to poczekasz. A miłość dwóch osób może zdziałać wiele, może się zmienić i nietylko przestać robić te złe rzeczy, które robił w przeszłości, ale również dostać nową szansę być nowym dobrym człowiekiem, przestrzegającym zasad i prawa, który wie co robi. Jeżeli on też Cię Kocha - to powinien się zmienić.
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wiele zależy od tego, czy ten mężczyzna molestował seksualnie niemowlaka czy też ukradł podpaski z „Biedronki”...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Życie z więźniem??
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 21:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




A czy uczciwi ludzie trafiaja do wiezienia???

W takiej sytaucji bym sie w mgnieniu oka odkochala. Podejrzewam nawet, ze bez zbyt wielkiego wysilku...
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
A czy uczciwi ludzie trafiaja do wiezienia???




w polsce idzie sie siedzieć nawet za nic lub za kradziez mienia o wartosci 60 groszy
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 07:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
W takiej sytaucji bym sie w mgnieniu oka odkochala...


Mnie zastanawia jedno. Bez obrazy dla autorki wątku, ale przecież ludzie się w mgnieniu oka nie zmieniają. Na trzy lata raczej nie idzie się siedzieć za byle co, zatem czyn tytułowego więźnia prawdopodobnie musiał być wstrętny. Czy autorka naprawdę nie widziała z kim się wiąże? Pytanie można potraktować jako retoryczne.
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 08:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




w polsce idzie sie siedzieć nawet za nic lub za kradziez mienia o wartosci 60 groszy[/quote]

A taka kradziez to nic? nie przestepstwo?

"w mgnieniu oka"- ktos papuguje... (tutaj powinno sie oczko pojawic, ale nie wiem jak sie ikony emocji wstawia, sorry)
  
Re: <Justyna K> Życie z więźniem??
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




nie nam oceniac czy czyn wstrętny czy nie.. nie znamy sytuacji ani człowieka... a podobno kazdemu moze sie noga "powinac"... wszystko zalezy od tego co masz w sobie.. jakie czucia i uczucia... a czas i osoba najbardziej tym zainteresowana pokaza swoje... ale to tylko moje zdanie cool.gif
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
"w mgnieniu oka"- ktos papuguje... (tutaj powinno sie oczko pojawic, ale nie wiem jak sie ikony emocji wstawia, sorry)


wink.gif
Wyręczam Cię zatem.
Spapugowałem zaś najwyraźniej podświadomie. biggrin.gif
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
nie nam oceniac czy czyn wstrętny czy nie.. nie znamy sytuacji ani człowieka... a podobno kazdemu moze sie noga "powinac"... wszystko zalezy od tego co masz w sobie.. jakie czucia i uczucia...


Trudno mi by było jeszcze bardziej wytłuścić słowo ,,prawdopodobnie". Ale skoro już mnie wywołujesz do tablicy, podejrzewam, że chodzi o rozbój, jedno z najpoważniejszych przestępstw. Jeżeli człowiek daje drugiemu człowiekowi w dziób, żeby zabrać mu pieniądze, komórkę, czy kurtkę, kierują nim zapewne czucia i uczucia dalekie od dobrych. Tak przynajmniej ja to oceniam. I jak najbardziej oceniać to mi, podobnie jak Tobie, czy innym.
  
Re: <Justyna K> Życie z więźniem??
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Odpuść sobie...
Ten facet nawet jak wyjdzie z tego niezbyt poobijany, to i tak będzie miał pod górkę...
Z zasranymi papierami roboty nie znajdzie, przynajmniej tej uczciwej...
Zachowaj się jak na prawdziwą kobietę przystało, napisz do niego do pierdla, że go odpuszczasz... Po tym kopie facet od razu poczuje się lepiej... Będzie miał kurwa motywację do życia...
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




[quote="Marek D."]Odpuść sobie...quote]
Ty bys sobie tak wszystko odpuszczal...
No ale w tym przypadku zgodze sie z Toba, chodz bym to w troche inne slowa ubrala...
  
Re: <Kosmopolitka> Życie z więźniem??
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Chyba Słoneczko w moim poście ironii nie wyczułaś...
A i pewnego dramatu sytuacji również...
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Chyba Słoneczko w moim poście ironii nie wyczułaś...
A i pewnego dramatu sytuacji również...


Dramat sytuacji mi tu bardzo zrozumialy, a ironia Twoja tym bardziej... Matka natura nie tylko mezczyzn bowiem obdarzyla w szare komorki...
A i tak na marginesie, Sloneczko tez moze sparzyc...
  
Re: Życie z więźniem??
PostWysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2006, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy jesteś typem kobiety które lubią mocne wrażenia i szukają sobie właśnie facetów tego pokroju? Nie ma wtedy szans byś znalazła w swoim życiu inną osobę niż ta która siedzi za kratkami.
Jeśli o twoim związku zadecydował jednak przypadek tzn. nie wiedziałaś niczego o życiu swojego chłopaka a on pewnego dnia oznajmił Ci całą prawdę i powiedział że idzie kiblować to mam jedną radę.
Skończ swój związek jak najszybciej! Nie wierz w resocjalizacje. Nie istnieje coś takiego.
  
Życie z więźniem??
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010