Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> zdrada Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
selena
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4088
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




2 dni temu byłam na imprezie z ludzmi ze studów w tym z moim najlepszym kumplem. Chłopak mnie puscił na nią, zawsze mnie puszczał na imprezy. I doszło do tego, że go zdradziłam z moim najlepszym kumplem. Teraz mam ogromne wyzuty sumienia, ale powiem szczerze, że juz od dłużego czasu zastanawiałam się czy kocham swojego chłopaka, i nigdy nie mogłam sobie odpowiedziec na pytania. Na początku między nami było fajnie- jestem z nim 2 lata. A od niedawna jakoś nie mamy tematów do rozmów, nudze się z nim i czasem nawet nie mam ochoty się z nim kochać. Od kiedy poznałam mojego najlepszego kumpla, uswiadomiłam sobie ze istnieją ludzie, z ktorymi sie 1000 razy lepiej dogaduję niz ze swoim chłopakiem, a teraz jak juz go zdradziłam to tak myslę ze go nie kocham skoro tak zrobiłam, a to co nas łączy to tylko przyzwyczajenie. Napiszcie co mam robic???? Zakonczyc ten związek, czy moze trwac w nim az do przekonania co do niego czuję??? Czy moze związaać się z tym drugim- osobą która pod względem charakteru pasuje do mnie jak nikt inny???? Pomóżcie!!!!!!!!!!
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ja wiem ja wiem, napisz kurwa do Kasi. lol.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




selena :
osobą która pod względem charakteru pasuje do mnie jak nikt inny


Że pasuje nie wątpię, ale czy to się na pewno charakter nazywa ??

A co do Kasi to zgadzam się z przedmówcą eusa_clap.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
A co do Kasi to zgadzam się z przedmówcą eusa_clap.gif


Mnie zastanawia tylko jedno. Czy to forum doczeka sie kiedykolwiek moderatora na miare Sophersa lol.gif
  
Re: <ulan> zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ulan, Ty zrób lepiej siusiu i umyj rączki confused.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




selena :
Zakonczyc ten związek, czy moze trwac w nim?


Na to pytanie tylko jedna osoba może odpowiedzieć - Ty mianowicie. wink.gif
Mnie tam z Twojej opowieści wygląda, że zdradziłaś właśnie dlatego, że chciałaś związek zakończyć. No, ale ja się przecież mogę mylić...
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Seleno, tu nie trza do Kasi, tu trza do spowiedzi!
  
Re: <little_wild_girl> zdrada
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Dzika jak zwykle dobrze gadasz.

W dyrdy do konfesjonału i od razu hurtem za seks przedmałżeński rozgrzeszenia prosić lol.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lodka123
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #4059
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




strasznie to pokopane, ja nie umiem tak dać ponieść się emocjom, żeby nagle rzucić wszystko (no prawie); i pójść z innym...
może jestem zimna???
  
Re: <lodka123> zdrada
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale z tego, co autorka wątku pisze, to nie było nagle...
  
Re: zdrada
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ten kumpel chce się z Tobą wiązać?? Przecież mógł mieć tylko taką chętkę na chwilkę zapomnienia eusa_eh.gif
  
Re: <grusia> zdrada
PostWysłano: Sobota, 13 Sierpnia 2005, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Albo była to kumplowska przysługa. ;)
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Albo była to kumplowska przysługa. ;)


A to teraz juz wiem , co koledzy maja na mysli mowiac o kumplowskiej przysludze.
Taka gra slow, a czlowiek zawsze z niej cos pozytecznego dla siebie wyciagnie. Co my, kobiety, bysmy jednak bez Was, Panow, zrobily???
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wydaje mi się, że byśmy chodziły sobie nago po mieście o każdej porze dnia i nocy. redface.gif shock.gif smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> zdrada
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




No, ale w zimie to juz by sie chyba nie dalo manifestowac tak tego „wyzwolenia”.

A tak jakby na to z drugiej strony spojrzec, to w takim jedym filmie, gdzie starano sie wlasnie rzeczywistosc bez mezczyzn zobrazowac, to kobitki nie lataly nago, a mogly przeciez... I jaki z tego wniosek???
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kobieta to zwierzę z gatunku oziębłych z facetem czy bez? eusa_sick.gif shock.gif lol.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Kobieta to zwierzę z gatunku oziębłych z facetem czy bez? eusa_sick.gif shock.gif lol.gif


Raczej ciepłolubnym biggrin.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
byśmy chodziły sobie nago po mieście o każdej porze dnia i nocy.


Ależ przeca możecie i teraz. wink.gif
  
Re: <Berger> zdrada
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Jasne, ze możemy, ale jak nie chodzimy, to pewnie nie chcemy. Miałoby to bowiem tylko dla nas złe konsekwencje. Wy, faceci, chodzilibyście cały czas jak na "haju", a wówczas to już żadnego pożytku by z was nie było...
  
Re: <Kosmopolitka> zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2005, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bo ja wiem, kwestia przyzwyczajenia. Dziewczęta przeca chodzą dziś latem na ulicach praktycznie nagie, w porównaniu, dajmy na to, jeszcze z takimi latami 50. XX stulecia i chyba jakoś do zbiorowych gwałtów nie dochodzi... eusa_eh.gif
  
zdrada
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010