Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> problem z partition magic 8.1
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




w niedługim czasie muszę przejść z ntfs na fat 32- partycja d: gdzie mam teraz w2k,zainstalowałem magica i po uruchomieniu program widzi tylko partycje c:fat32 a na d: wyświetla "bad" i nie mogę zrobić konwersji
  
Re: <kocur> problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm wracac do fat- a ? czy to na pewno konieczne ?
  
Re: problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Środa, 03 Września 2003, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




niestety zostane tymczasowo z małym dyskiem i win2k to będzie "rozpusta",poza tym nurtuje mnie problem sam w sobie,bo wcześniej mogłem to zmieniać bez probelmu,a teraz mi wyskakuje jakiś 'bad".zauważyłem jeszcze ,że system przy ntfs jakoś dłużej się wczytuje i sprawdzanie właściwości pliku(szczególnie takich powyżej 1Gb)to ponad minuta,gdzie przy fat32 trwało to parę sekund
  
Re: <kocur> problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czekaj czegos nie rozumiem mały dysk a pliki po 1 gb ?

ja jak mam klopoty z dyskiem to przechodze wlasnie na 2k i on spokojnie miescei sie na kilkuset mb
wypasiony z całym softem zajmujeniecały gb wiec moze jednak 2k nie jest taki zły
wiem ze win 98 mozna odchudzic do ponoc 10 MB ale chyba az tak małego dysku nie masz :

a co do badow to moze po prostu dysk juz umiera i tzra patrzec zanastepnym
ja wlasnie znalazłem niechcacy u siebie na baracudzie kilka badow i zastanawiam sie czy reklamaowac teraz czy poczekac troche ... zawsze to bedzie nowszy dysk :)
a na razie robie pełny backup
pozdrawiam
  
Re: problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




mam dysk jak w podpisie -4 gb,a sam w2k jak napisałeś zajmuje 900mb,zbieram na nowy ,ale póki co...poza tym sporo gier nie chodzi na pod 2000 i nie mogę naleźć sterowników pod mojego pada-topmax 8 button(do colina jak znalazł biggrin.gif ),wiem że stabilność w porównaniu z 98 jest wzorowa ale ten drugi jest mi potrzebny.Co do "bed"-to to nie mam żadnych błędów na dysku,tylko magic nazywa mi tak cały dysk i blokuje dostęp do funkcji(może go źle sformatowałem? sad.gif ),wcześniej miałem podobną sytuację ,ale z dyskiem c: i stąd mój post
  
Re: <kocur> problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




witam
pqmagic ma czasem takie odchyly, jenak najczesciej jest to zwiazane
z zawartoscia pierwszych sektorow w danej partycji, jesli cos nie
pasuje do okreslonego wzoru to pq okresla to jako bad.
(odnosze wrazenie, ze im nowsza wersja partition magica tym wiecej
bledow posiada/sygnalizuje)
mozesz sprobowac zaposcic z pod dosa partition magica lub ndd
a pozniej pq.
  
Re: problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




próbowałem spod dosa,ale nie wgrywa mi się do końca,poradźcie coś bo szlag mnie trafia,jak można jeszcze inaczej zrobić tę konwersję?
  
Re: <kocur> problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a jakby zrobic backup danych i usunac partycje i zalozyc ja od nowa ?
  
Re: problem z partition magic 8.1
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 03:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




już sobie poradziłem,nie wiem czy to wina dysku,ale żadnego formatu ani konwersji spod dosa ani windy nie można było zrobić,tylko instalator win98 sobie poradził.ciekawe,że kiedy włączam pierwszy raz magica to chce naprawiać jakiś błąd na tym dysku,możliwe jest,żeby był babol w mbr albo jakiś boot-sektorach dysku?raz napisał,że jest więcej klastrów niż "on" przewiduje,jak to można zweryfikować?
  
problem z partition magic 8.1
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010