Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo! Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Kilkanaście minut temu zrodził się pomysł by stworzyć forum o Placebo i... jest!
Dziekujemy! Eddy i Little_wild_girl byli tak dobrzy i spelnili nasza prosbe.
Wierze w Was i mam nadzieje, ze forum rozrosnie sie tak jak forum Joshua-U2, na ktorym wciaz przesiaduje ;)

Pozdrawiam wszystkich fanow Placebo!
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Rety, jesteście wielcy! biggrin.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Rety, jesteście wielcy! biggrin.gif


heheheh nareszcie :D Na Joshua czasem się zbaczało z tematów i mówiło o Placebo albo o panie Molko ale teraz możemy pisać tu wink.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




Popieram, jak narazie powstają fora zespołów, które w moim prywatnym rankingu w czołówce :)

btw.
To mi przypomniało, że pora odebrać swoje płyty Placebo z rąk obcych:D
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




holla amigos lol.gif
szybciutko załatwiono.
trza mieć jakieś chody???

pozdrowienia dla sympatyków twórczości błajana (jak powiedziałby Piłat z Żywotu Briana wg Monty Pythona) cool.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Błajan jest super :D Zacytuję tu teraz pewną fankę "Tylko szkoda że jest pedałem!" shock.gif biggrin.gif
A propos właśnie widziałam teledysk do Special Needs na 4funTV biggrin.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Toć on przecież bi jest? eusa_eh.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Toć on przecież bi jest? eusa_eh.gif


ja wim :D ja tylko jakąs fankę cytuję :D
na jakimś forum na gazeta.pl dzisiaj się tam kręciłam :P
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




Witajcie!Witajcie! :P
Bardzo sie ciesze ze takie forum powstalo!
Pozdrawiam Was drogie Placuszki!:) I zycze Nam milych konwersacji:)
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




evay :
na jakimś forum na gazeta.pl dzisiaj się tam kręciłam :P


Gdzie Ty się kręcisz, drogie dziecko?! wink.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




evay :
Błajan jest super :D Zacytuję tu teraz pewną fankę "Tylko szkoda że jest pedałem!" shock.gif biggrin.gif
A propos właśnie widziałam teledysk do Special Needs na 4funTV biggrin.gif


to może sprostujmy. Czasmi wygląda jak pedał. Ale czy jest czy nie jest to juz mnie nie obchodzi (jestem tolerancyjna). Ważne, że grają i to dobrze grają.
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Placebo? Wogóle nie kojarzę żadnego kawałka! Powaga!
Ale zwiedliście mnie tu (poszedłem za Wami jak w dym) więc teraz wskażcie drogę dalej! Wierzę że skoro kochacie U2 to te ...jak mu tam ...hihi...(przepraszam - żarcik) Plecebo, też musi coś w sobie mieć! Tak sądzę! Tak?
Na forum U2 wszyscy chętnie dzieliliśmy się tym jak wkręcamy ludzi w "nasz" zespół! Teraz czuję, że jestem po drugiej stronie - proszę wkręćcie mnie! Ufam Wam! Od czego zacząć mam! JAk narazie popatrzyłem tylko na ładne buźki na zdjęciach a co poza tym (mała prowokacja ale niezłośliwa)! Czego posłuchać na początku żeby za jakiś czas móc Wam zawdzięczać że pokochałem tę muzykę? Co Was urzekło? Dlaczego Placebo? Powierzam Wam swój los! Pokłony!
  
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




naprawde malo for placebo wam bylo?
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 00:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Moje to pierwsze! I dalej nic nie wiem!
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




no ja wiem ze ty nic nie wiesz, pytam sie osob ktore sa w temacie, jest tyle innych stron a kazdy i tak woli wlasna grzadke grabic, nawet z 2 osobami na krzyz...
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




ale ja np trafiłem tu dzięki ludziom którzy ją stworzyli a nie dzięki Placebo! I w taki oto sposób może (mam nadzieję) przybyć jeden fan! Czyż dobry pasteż nie zostawia stada owiec i nie idzie szukać tej jednej zagubionej? ;) Kochani Yutowcy - teraz to już nie macie wyjścia, musicie mnie do Placebo przekonać! :)
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




mam wrazenie ze nie do konca sie rozumiemy... potrzebujesz przekonywania? nie wystarczy sciagnac, posluchac i wyciagnac samodzielne wnioski?
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




to ja :
naprawde malo for placebo wam bylo?


Owszem. Jedno, na jakim ja byłam, upadło. Drugie, w którym uczestniczyła evay - także. Nikt nie każe Ci tu siedzieć, doprawdy.

to ja :
mam wrazenie ze nie do konca sie rozumiemy... potrzebujesz przekonywania? nie wystarczy sciagnac, posluchac i wyciagnac samodzielne wnioski?


Czytaj uważnie, jeśli już się wypowiadasz. Cezar otóż pytał się, co najlepiej ściągnąć, posłuchać najpierw - takie "reprezentacyjne" kawałki - gdyż Placebo nie zna, ale ma dobre chęci. Teraz rozumiesz? Wnioski przecież zawsze będą, jak to ująłeś, samodzielne.
Cezar, jeśli chcesz, to ja mogę Ci nieco pomóc, na priv smile.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




alez ja bardzo uwaznie przeczytalam co pisal i naprawde nie powiedzialas niczego, czego bym juz nie wiedziala. placebo to nie elvis, nie musi wybierac sposrod 200 albumow tylko sposrod 4 i do tego ma az 50% szans, ze nie trafi na marny :] a odnosnie tego, ze nikt mnie nie zmusza bym tu siedziala - to chyba nie kwalifikuje sie za odpowiedz na moje pytanie, to ile for upadlo rowniez, tak apropos uwaznego czytania :]
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czyżby?
  
Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010