Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Wszystko Placebo - tylko video! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

W tym temacie proszę umieszczać wszystko co macie Placebo, ale tylko video ;)
Teledyski, koncerty, wywiady itp.

Jak wrzucić video? To bardzo proste.
1. Wejdź na stronę www.yousendit.com
2. Wpisz adres e-mail
3. Przeglądnij dysk, znajdź plik, który chcesz wysłać
4. Kliknij na Send it

Po kilku(nastu) minutach otrzymasz link do pliku. Ten link wrzuc na forum pod tym tematem ;) I wszystko gotowe ;)

Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=0CWGMGBTKSWVO0LBFS8Q1FLO3E
Oto My Sweet Prince live :) Jedna z piękniejszych piosenek Placebo

PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #2351

[ Osobista Galeria ]

Ehh...Video Placebo mam strasznie duzo.Jak kiedys znajde czas to powrzucam. Ostatnio czyli mniej wiecej jak pojawilo sie u mnie U2:P (okolo rok temu) troche sie opuscilam w Placebowych nowinach. Ale tyle ile uzbieralam od pamietnego 6 wrzesnia 2003, kiedy to kolezanka przyniosla mi plytke z teledyskami, to i tak jest sporo.... I jak na zlosc poznalam Placebo akurat wtedy kiedy grali u nas...Chociaz z dwa tygodnie wczesniej i juz bym tam byla...Zlosliwosc losu
Niedlugo cos powrzucam;)
pozdrawiam

Re: <vice> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #4804

[ Osobista Galeria ]

ja stracilam dopiero co mnostwo videoclipow roznych z placebo... Ale to co mam, nie ma problemu;)....... o ile sie polapie z tym wszystkim :D
pzdr

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

nie jestem fanką, więc mogę wygłupić się tym pytaniem, ale co tam lol.gif

Kilka lat temu na Vivie mignął mi teledysk, w którym niski gość z wymalowanymi oczami stoi na parapecie i spogląda w dół. Gdy wszystko wskazywało na to, że zamierza skoczyć, on sobie jak pajączek schodzi po ścianie w dół. eusa_sick.gif
Czy to Placebo?

A jeśli tak, to czy mógłby ktoś ten klip tu wrzucić? smile.gif

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #3779

[ Osobista Galeria ]

little_wild_girl :
nie jestem fanką, więc mogę wygłupić się tym pytaniem, ale co tam lol.gif

Kilka lat temu na Vivie mignął mi teledysk, w którym niski gość z wymalowanymi oczami stoi na parapecie i spogląda w dół. Gdy wszystko wskazywało na to, że zamierza skoczyć, on sobie jak pajączek schodzi po ścianie w dół. eusa_sick.gif
Czy to Placebo?

A jeśli tak, to czy mógłby ktoś ten klip tu wrzucić? smile.gif

witam! tak to Placebo, a tytul piosenki 'Pure Morning', mam ten teledysk ale moja superszybka neostrada skutecznie mi przeszkadza w udostępnianiu czegokolwiek; ale jesli nikt go nie wrzuci w najblizszym czasie to z nią powalcze i sprobuje wrzucic na yousendit
Pzdr!

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1372

[ Osobista Galeria ]

Jestem w trakcie wrzucania. Nie wiem, ile to jeszcze potrawa [prawdopodobnie trooooochę], ale będziecie to mieć cool.gif

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4803

[ Osobista Galeria ]

mi byloby wstyd zawracac komus glowe czyms, co sama moge znalezc na kazdym programie p2p i nawet na niektorych stronach www

Re: <to ja> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

aleś wstydliwa wink.gif

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4803

[ Osobista Galeria ]

tak, gdybym byla az tak malo niezalezna to bym sie tego wstydzila

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Obiecuję, że się poprawię. redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1372

[ Osobista Galeria ]

to ja :
mi byloby wstyd zawracac komus glowe czyms, co sama moge znalezc na kazdym programie p2p i nawet na niektorych stronach www

Za kogo Ty się uważasz? Wyluzuj, dziewczyno! Gderasz tylko i gderasz. I tak każdy zrobi, co będzie chciał, niezależnie od Twojego zdania tongue.gif

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #4803

[ Osobista Galeria ]

wybacz ze wyrazilam swoja opinie na forum dyskusyjnym :]

PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1372

[ Osobista Galeria ]

Jeżeli wszystkie Twoje opinie mają się opierać na tym, jacy to ludzie są niesamodzielni, to lepiej siedź ciecho i nie psuj takim gadaniem komuś humoru. Nie każdy chce być Zosią-samosią [Zaspokoić potrzeby seksualne też można samemu - ale po co, jeśli można we dwoje? cool.gif]

PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1798

[ Osobista Galeria ]

grusia :
Jeżeli wszystkie Twoje opinie mają się opierać na tym, jacy to ludzie są niesamodzielni, to lepiej siedź ciecho i nie psuj takim gadaniem komuś humoru. Nie każdy chce być Zosią-samosią [Zaspokoić potrzeby seksualne też można samemu - ale po co, jeśli można we dwoje? cool.gif]

lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

Aly :
[..]

witam! tak to Placebo, a tytul piosenki 'Pure Morning', mam ten teledysk ale moja superszybka neostrada skutecznie mi przeszkadza w udostępnianiu czegokolwiek; ale jesli nikt go nie wrzuci w najblizszym czasie to z nią powalcze i sprobuje wrzucic na yousendit
Pzdr!

a propos ma ktos ten teledysk? Ja nie mam :( Widziałam go raz w życiu gdy na niemieckiej Vivie była noc z Placebo :P

PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=3RFDIQB5FFDTQ0FGN1UBYBOWFV
The Bitter End - live
Jakość rewelacyjna!

PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik

Użytkownik #1372

[ Osobista Galeria ]

evay :
a propos ma ktos ten teledysk? Ja nie mam :( Widziałam go raz w życiu gdy na niemieckiej Vivie była noc z Placebo :P

Już pisałam, że mam. Ale to wrzucanie trwa wieczność! confused.gif

Kurcze, siedem setek! shock.gif

Re: <grusia> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #4804

[ Osobista Galeria ]

http://s53.yousendit.com/d.php?id=2157J8BWESW042VE9WR08SC84O

Re: <AshtrayGirl> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #4804

[ Osobista Galeria ]

taaaaak z tym wysylaniem to moze szlag trafic... Sorry ze tak na 2x ale komp przywiesil mi sie. ten link to jest do

I DO (Claro Hall, Rio De Janeiro 29.04.05)

jakosc w sumie slaba, poniewaz jest krecona z widowni (ale nie jest tak zle) ALE POLECAM... Brian rzuca sie na kolana przed Stefanem :)
to dosc smieszne ;)

Wszystko Placebo - tylko video!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 3  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010