Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Strony xxx
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Strony xxx
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
apokalips
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4570
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam neostrade kiedy wlaczam neta wyskakuja mi automatycznie jakies strony xxx i jakies inne... Jak to usunac bez formata??
  
Re: <apokalips> Strony xxx
PostWysłano: Niedziela, 07 Sierpnia 2005, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko takie szajstwo usunąć. Według mnie najlepszy jest format c:. A przez zainstalowaniem neostrady (oczywiście bez tego ich programu, tylko same stery) polecam firewalla zainstalować i dopiero łączyć sie z netem.

Chyba, że się mylę. Jak tak to mnie poprwacie komputerowcy biggrin.gif

pozdrawiam
  
Re: Strony xxx
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
petrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4688
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli nie chcesz instalowac wszystkiego od nowa i robic "formata" to proponuję zainstalowanie specjalnego oprogramowania do usuwania dialerów. Najprostszym przykładem moze byc uzycie programu antywirusowego, który usowa takie pliki. Jezeli znasz nazwe programu [dialera] to mozesz uzyc rowniez programu, ale nie pamietam nazwy, ktory blokuje uruchamianie wybranych plikow exe. cool.gif
  
Re: <apokalips> Strony xxx
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 01:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
can
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4801
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Może jest tak że te strony są uruchamiane przez programy które odpalają się po wykryciu netu!
Musisz sprawdzić procesy przed odpaleniem netu, potem po. Poszukaj podejżane nazwy, wyszukaj ich na dysku. Przeważnie mają nazwy że od razu je wychwycisz. kasujesz taki zanleziony program i masz z głowy.
Chyba że poprostu masz je ustawione jako strony startowe :))
  
Strony xxx
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010