Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Najlepsze powiedzonka :P Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Sierpnia 2005, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Czarodziejka z Księżyca, dialog z Królową Ciemności Beryl podczas walki o ocalenie świata wink.gif :

- Nikt już w Ciebie nie wierzy, Czarodziejko!
- Nieprawda!!! Moje współwojowniczki zawsze we mnie wierzyły... poza tym ja wierzę w siebie! I wierzę w miłość mężczyzn!!!
- Ty idiotko! To tylko marzenie małej dziewczynki!!!

biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif


Chyba zaczynam się przeistaczać w Królową Ciemności lol.gif Na miłość mężczyzn chyba nie mam co liczyć, to przynajmniej bedą się mnie bać wink.gif
Przy okazji:


"Kobieta mnie bije!" cool.gif
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




najlepsze sa polskie filmy i shrek
1)zóbr bóbr k*** łos (chlopaki nie placza)
2)żeby chłop z goła baba w windzie i nic (sexmisja)
3)kici kici taś taś do lwa k*** do lwa(poranek kojota)
4)palce mi dretwieja gdzie sa moje palce nich mnie ktos przyytuli(shrek)
5)a rano zrobie jecznicę(shrek)
6)to se jeszcze poczeka(shrek)
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




a moim ulubionym powiedzonkiem jest 'Sie macie ludzie" Ryszarda Riedla...choc to nie jest powiedzonko z jakiegos filmu...chociaz jakby sie ktos uparl to mozna je uslyszec w "Skazany na bluesa"
  
Re: <velvetova> Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A moją uwagę zwróciło nieustannie w tym filmie powtarzane słówko ,,chachary", które - zdaje się - oznacza coś pośredniego pomiędzy poznańskim ,,penerem" a ogólnopolskim ,,menelem", a o którym sądziłem, że jest krakowskie. Co ciekawe, na Górnym Śląsku szacowni obywatele etykietę ,,chacharów" przyklejali hippiesom, zaś z książki pewnego krakowskiego hippiesa wynikało, że chachary długowłosych raczej nie kochali...
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




"chachary"(nie wiem czy to sie nie pisze przez samo H)to w jezyku polskim łobuzy...wiec zastosowanie ma wszelkie...
  
Re: <velvetova> Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Środa, 17 Sierpnia 2005, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W tej książce było właśnie przez ,,ch"...
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2005, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




calkiem mozliwe...ja nie posluguje sie gwara pisane... jak juz to ewentualnie mowiona...
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 01:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Jeden z moich ulubionych, który sobie oglądając film zapisałam i wisi na moim biurku do dziś (będzie już ze 3 czy 4 lata ;) ) to cytat z "Długiego pocałunku na dobranoc". Nie przytoczę go słowo w słowo, w każdym bądź razie kwestia wypowiedziana przez Mitch Henessey granego przez Samuela L. Jacksona do jakiegoś przestępcy aresztowanego w dosyć krępującym momencie ;) (facet leży z jakąś babeczką w łóżku i w najlepsze sobie używa, kiedy do mieszkania wpada Mitch i celuje do niego bronią ;) ):
"Założysz się, że cię nie zabiję? To zapamiętaj jedno - jak dupek coś zakłada to wychodzi z tego dupa blada!" - Ah jakie to jest życiowe ;)
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




a ja jeszcze bardzo lubie powiedzonko "Glupi ten co glupio robi" z Forrest Gump biggrin.gif
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




No "Forrest Gump", to klasyka. Polecam obejrzenie filmu w orginale. Jeszcze wieksze i intensywniejsze wrazenia niz z tlumaczeniem.
  
Re: <velvetova> Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Oj, Forrest miał w sobie tę ,,mądrość głupią"... :)
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




taaa...filmy obfitują w zabawne powiedzonka smile.gif dla mnie najlepsze pochodzą zdecydowanie z filmu "Forrest Gump" [cool]np. te:
-"Zawsze kiedy gdzieś szedłem to biegłem"
-"Nazywam sie Forrest Gump, wołają na mnie Forrest Gump"
-"Baba był moim najlepszejszym przyjacielem"
-"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz"
-"Głupi ten co głupio robi"
biggrin.gif
równiez "Seksmisja" jest nic nie gorsza, no i ta gadka Stuhra
-"Ciemność! Widze ciemnośc! Ciemnosc widzę!"
-"Czy mozna stąd zadzwonić na miasto?"
-"Kobieta mnie bije"
-"Dajcie wy mi wszyscy swięty spokój"
mogłabym wymieniac i wymieniac bo filmów ze smiesznymi tekscikami jest mnóstwo no ale te są najlepsze cool.gif
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Aluś, Ty wiesz, co śmieszne i dla mnie wink.gif Nic już nie muszę pisać biggrin.gif
No, może jeszcze kilka tekstów Arniego z "Co gryzie..." jest świetnych

Arnie[drze się]: We are not going anywhere! We are not going anywhere! [do Gilberta] Where you're going?"

Przy oglądaniu filmu z napisami to brzmi komicznie biggrin.gif
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




the Million Dollar Hotel:

* Czasami, kiedy ludzie palą, oni umieraja, a czasami nawet dostają raka.
* Panie Bardzo Specjalny Agencie, nie będę Pańskim Bardzo Specjalnym Przyjacielem.
* Wszyscy jesteśmy poj..ani.

Fight Club:

* Niech mnie pan już nie bije!
* P.....yć Martę Steward!
* Chcesz zobaczyć prawdziwe cierpienie? Idź na spotkanie grupy wsparcia raka jąder...

Forrest Gump:

* Biegnij, Forrest, biegnij!
* Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co Ci się trafi.

Malena:

* Wyglądacie jak Pieta dla ubogich!

Życie jest piękne:

* Mario, klucz!

Pół żartem, pół serio:

* Nikt nie jest doskonały...

********************************************************************** *******************
i pewnie jeszcze parę innych wink.gif wink.gif
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




"Największą Sztuczką Szatana Było Przekonanie Świata Ze Diabeł Nie Istnieje" - K.Spacey{Podejrzani}
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2008, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




''O, mle3yk''

''Epoka lodowcowa''

wink.gif
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2008, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




''Dali mi batona i nazwali światłem''

''Młodzi i gniewni''

wink.gif
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2008, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zoolander

Derek na temat swojego wystapienia w reklamie:

"Moja matka bylaby ze mnie dumna. Jej syn zostal syrena"

http://www.wik.com.pl/_g/elements/1/1/9/0/9/l.jpg
  
Re: <little_wild_girl> Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2008, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
taniewino
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7168
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




"A kto umarł ten nie żyje-W imię zasad Skur******"

PSY
  
Re: Najlepsze powiedzonka :P
PostWysłano: Wtorek, 23 Września 2008, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Lejdis

"Więc słuchaj: facet mówi, że ma brata chorego na wózku. A kuku! Skąd my to znamy? (...) Nie kochanie, ten facet to jest ten, którego widziałam w barze i on nie był na wózku. On pokazał mi zdjęcie swojego brata. I niech skisnę, jak to nie był Marek. Co ja Marka nie poznam? Nawet jak robi o tak? (skoślawienie)"
  
Najlepsze powiedzonka :P
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010