Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Wszystko Placebo - tylko video! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




W tym temacie proszę umieszczać wszystko co macie Placebo, ale tylko video ;)
Teledyski, koncerty, wywiady itp.


Jak wrzucić video? To bardzo proste.
1. Wejdź na stronę www.yousendit.com
2. Wpisz adres e-mail
3. Przeglądnij dysk, znajdź plik, który chcesz wysłać
4. Kliknij na Send it

Po kilku(nastu) minutach otrzymasz link do pliku. Ten link wrzuc na forum pod tym tematem ;) I wszystko gotowe ;)
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=0CWGMGBTKSWVO0LBFS8Q1FLO3E
Oto My Sweet Prince live :) Jedna z piękniejszych piosenek Placebo
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Piątek, 19 Sierpnia 2005, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




Ehh...Video Placebo mam strasznie duzo.Jak kiedys znajde czas to powrzucam. Ostatnio czyli mniej wiecej jak pojawilo sie u mnie U2:P (okolo rok temu) troche sie opuscilam w Placebowych nowinach. Ale tyle ile uzbieralam od pamietnego 6 wrzesnia 2003, kiedy to kolezanka przyniosla mi plytke z teledyskami, to i tak jest sporo.... I jak na zlosc poznalam Placebo akurat wtedy kiedy grali u nas...Chociaz z dwa tygodnie wczesniej i juz bym tam byla...Zlosliwosc losu
Niedlugo cos powrzucam;)
pozdrawiam
  
Re: <vice> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




ja stracilam dopiero co mnostwo videoclipow roznych z placebo... Ale to co mam, nie ma problemu;)....... o ile sie polapie z tym wszystkim :D
pzdr
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




nie jestem fanką, więc mogę wygłupić się tym pytaniem, ale co tam lol.gif

Kilka lat temu na Vivie mignął mi teledysk, w którym niski gość z wymalowanymi oczami stoi na parapecie i spogląda w dół. Gdy wszystko wskazywało na to, że zamierza skoczyć, on sobie jak pajączek schodzi po ścianie w dół. eusa_sick.gif
Czy to Placebo?

A jeśli tak, to czy mógłby ktoś ten klip tu wrzucić? smile.gif
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aly
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3779
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
nie jestem fanką, więc mogę wygłupić się tym pytaniem, ale co tam lol.gif

Kilka lat temu na Vivie mignął mi teledysk, w którym niski gość z wymalowanymi oczami stoi na parapecie i spogląda w dół. Gdy wszystko wskazywało na to, że zamierza skoczyć, on sobie jak pajączek schodzi po ścianie w dół. eusa_sick.gif
Czy to Placebo?

A jeśli tak, to czy mógłby ktoś ten klip tu wrzucić? smile.gif


witam! tak to Placebo, a tytul piosenki 'Pure Morning', mam ten teledysk ale moja superszybka neostrada skutecznie mi przeszkadza w udostępnianiu czegokolwiek; ale jesli nikt go nie wrzuci w najblizszym czasie to z nią powalcze i sprobuje wrzucic na yousendit
Pzdr!
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jestem w trakcie wrzucania. Nie wiem, ile to jeszcze potrawa [prawdopodobnie trooooochę], ale będziecie to mieć cool.gif
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




mi byloby wstyd zawracac komus glowe czyms, co sama moge znalezc na kazdym programie p2p i nawet na niektorych stronach www
  
Re: <to ja> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




aleś wstydliwa wink.gif
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




tak, gdybym byla az tak malo niezalezna to bym sie tego wstydzila
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Obiecuję, że się poprawię. redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




to ja :
mi byloby wstyd zawracac komus glowe czyms, co sama moge znalezc na kazdym programie p2p i nawet na niektorych stronach www


Za kogo Ty się uważasz? Wyluzuj, dziewczyno! Gderasz tylko i gderasz. I tak każdy zrobi, co będzie chciał, niezależnie od Twojego zdania tongue.gif
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




wybacz ze wyrazilam swoja opinie na forum dyskusyjnym :]
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli wszystkie Twoje opinie mają się opierać na tym, jacy to ludzie są niesamodzielni, to lepiej siedź ciecho i nie psuj takim gadaniem komuś humoru. Nie każdy chce być Zosią-samosią [Zaspokoić potrzeby seksualne też można samemu - ale po co, jeśli można we dwoje? cool.gif]
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Jeżeli wszystkie Twoje opinie mają się opierać na tym, jacy to ludzie są niesamodzielni, to lepiej siedź ciecho i nie psuj takim gadaniem komuś humoru. Nie każdy chce być Zosią-samosią [Zaspokoić potrzeby seksualne też można samemu - ale po co, jeśli można we dwoje? cool.gif]


lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Aly :
[..]



witam! tak to Placebo, a tytul piosenki 'Pure Morning', mam ten teledysk ale moja superszybka neostrada skutecznie mi przeszkadza w udostępnianiu czegokolwiek; ale jesli nikt go nie wrzuci w najblizszym czasie to z nią powalcze i sprobuje wrzucic na yousendit
Pzdr!


a propos ma ktos ten teledysk? Ja nie mam :( Widziałam go raz w życiu gdy na niemieckiej Vivie była noc z Placebo :P
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=3RFDIQB5FFDTQ0FGN1UBYBOWFV
The Bitter End - live
Jakość rewelacyjna!
  
Re: Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




evay :
a propos ma ktos ten teledysk? Ja nie mam :( Widziałam go raz w życiu gdy na niemieckiej Vivie była noc z Placebo :P


Już pisałam, że mam. Ale to wrzucanie trwa wieczność! confused.gif





Kurcze, siedem setek! shock.gif
  
Re: <grusia> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




http://s53.yousendit.com/d.php?id=2157J8BWESW042VE9WR08SC84O
  
Re: <AshtrayGirl> Wszystko Placebo - tylko video!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




taaaaak z tym wysylaniem to moze szlag trafic... Sorry ze tak na 2x ale komp przywiesil mi sie. ten link to jest do

I DO (Claro Hall, Rio De Janeiro 29.04.05)

jakosc w sumie slaba, poniewaz jest krecona z widowni (ale nie jest tak zle) ALE POLECAM... Brian rzuca sie na kolana przed Stefanem :)
to dosc smieszne ;)
  
Wszystko Placebo - tylko video!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010