Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo! Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Zabierasz mi ucznia! zly.gif wink.gif

rotfl :D Dobra, grusia, koniec offtopa tutaj, ale offtopic moznaby zalozyc :D by sie przydal :D bo my czesto offtopicujemy :P
  
Re: <evay> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




witam,witam :)

widziano Special Needs w 4fun tv? ja to wygłosowałam!! :D i jestem tam jako wredna_wera ;)
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




durango_bm :
witam,witam :)

widziano Special Needs w 4fun tv? ja to wygłosowałam!! :D i jestem tam jako wredna_wera ;)


yeah! super że to ty! Ja niestety nie miałam wtedy kasy na karcie, bo dzień wcześniej cały dzień głosowałam na Placebo i U2 :P I czatowałam z Leo na temat U2 i koncertu w Chorzowie.
I plułam sobie w brodę że nie miałam tej kasy akurat wtedy, chciałam ci podziękować :[ zly.gif
A więc teraz dziękuję eusa_clap.gif
  
Re: <evay> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




spox :) zawsze do usług - potem rzuciłam się na TBE i tez wygłosowałam :D mała rzecz-a cieszy ;)
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




litości! nie dość ze nas mało to jeszcze się kłócą!otóż drogi Cezarze...Placebo jest bardzo orginalnym zespołem, który tworzy nietypową muzykę. Na dobry początek polecam płytkę Black Market Music a w szczególności takie kawałki jak: Commercial for levi, Slave to the vage,Black eyed i..trudno mi wybierać bo musiałabym wypisać wszystkie:) te powyższe to już tzw.kamienie milowe Placebo-dobre są już od pierwszego przesłuchania, resztę natomiast trzeba smakować powoli, tak jak dobre wino:D ale ostrzegam:jak już się wciągniesz, to nigdy nie "wyrośniesz" z Placebo:D
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




a propos 4FunTV to ja nawet widziam Bitter End :D też dzielnie wygłosowałam:) tylko że jakoś ostatnio nie udaje mi sie natrafic na teledyski Placebo:(
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




kamienie milowe? ja chyba zaraz przestane byc taka delikatna... 'kamien milowy' to utwor, ktory ma realny i daleko idacy wplyw na kariere zespolu, commercial for levi nie bylo nawet singlem, opinia ze sa 'dobre od pierwszego przesluchania' nie ma nic do rzeczy. nie naleza one nawet do specjalnie ulubionych przez fanow jesli wierzyc rankingowi zamieszczonemu przez tak powazana tu trojke /black eyed 9, commercial 23, slave 38/, jak juz musisz uzywac okreslen tak duzego kalibru to chociaz rob to z glowa :] i nie rob chlopakowi wody z mozgu
ps1: to nie jest klotnia, cisnienie mi nie podskakuje :]
ps2: tak, da sie wyrosnac
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę wink.gif
  
Re: <to ja> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
durango_bm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4835
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




lepiej zacznij od Taste In Man a nie Slave.... :P
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę wink.gif
pogadamy jak po 6 latach bycia fanka nadal bedziesz taka zafascynowana :]
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Zapiszę sobie przypomnienie na komórce - rok 2011, pogadać z...? cool.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




ty tegoroczna? to o czym my w ogole rozmawiamy :] 2011 no nie wiem, moge nie dozyc, nie mam planow na weekend a co dopiero na tak odlegla przyszlosc :]
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Pomyliło mi się redface.gif Pisałam już w "Jak zaczęła się...". To na rok 2009 redface.gif
  
Re: <to ja> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




takie było moje zdanie a ty powinnaś to uszanować tak czy siak:> a nie znów się kłócić.wyluzuj troche...
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




nie chodzi o twoje zdanie, moglabys sobie powiedziec ze to wg ciebie najwspanialsze kawalki zespolu, ba nawet w ogole twoje najukochansze, to by byla opinia. to co jest lub nie jest kamieniem milowym musi byc dodatkowo podparte jakimis faktograficznymi argumentami, chyba po prostu nie rozumiesz znaczenia tego okreslenia, wiec prosze:

kamień milowy (Wilga)
‘ważne osiągnięcie w jakiejś dziedzinie, w realizacji jakiegoś przedsięwzięcia’: Wynalezienie koła było jednym z kamieni milowych w rozwoju ludzkości. ; W krótkim przemówieniu określił on izraelsko-palestyńską umowę jako „kamień milowy na drodze do pojednania” . (RzP 28 IX 95, S. Walczak); (...) o ile „Czarodziejska góra” czy „Doktor Faustus” stanowią „kamienie milowe na drodze gatunku powieściowego w XX wieku ku jego szczytowym osiągnięciom” , o tyle nowele Manna tymi osiągnięciami nie są. (RzP 165/99, K. M.); Po powrocie z Montrealu Maria wysyłała listy do bliższych i dalszych kuzynów z prośbą o opisanie „kamieni milowych” swojego życia: sukcesów i porażek, wszystkiego, co istotne w minionych latach. (RD 1/99, M. Szyszko-Kondej)

a co bylo naprawde kamieniem milowym w karierze placebo? pod pewnymi wzgledami nancy boy bo pamietam, ze od tego klipu zaistnieli w mediach; z pewnoscia pure morning, ktory sprawil ze przestali byc pewnego rodzaju kuriozum ktoremu nikt nie wrozyl wiecej niz 2-3 lata na scenie i byc moze taste in men, ktore paradoksalnie dzieki troche glupkowatemu teledyskowi i kretynskiej fryzurce wzrocil uwage na zespol calej rzeszy maloletnich panien :]
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




chyba nie rozumiesz tego teledysku i dlatego mówisz ze jest głupi...
  
Re: <to ja> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




i tak dzięki tobie stałam się mądrzejszym człowiekiem :)zwracam honor:>
  
Re: <to ja> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




i tak dzięki tobie stałam się mądrzejszym człowiekiem :)zwracam honor:>
  
Re: <to ja> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




i tak dzięki tobie stałam się mądrzejszym człowiekiem...:]zwracam honor:>
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




internet płata figle...:/
  
Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010