Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <dioryt> Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyen
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fred
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #222
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




To Gabriela nie nalezy do Cechu czy jak?
nie pojmuję tego.
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dioryt
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #238
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




przeczytaj więc jeszcze raz list wyjaśniający biggrin.gif
  
Re: <dioryt> Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyen
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fred
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #222
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Mysle ze na tym forum nie warto o takie rzeczy kruszyc kopii.
Poniewaz na jodze nie zarabiam, nie moge pozwolic sobie na - mysle ze kosztowne - uczestnictwo w cechu czy samorządzie nauczycieli, placic haraczu i uczestniczyc w kosztowych dlugotrwalych kursach na kolejny stopien nauczycielski. Co moge to robie aby joga na jakims takim przyzwoitym poziomie byla w Gorzowie dostępna i w miare tania.
Co zas do stopni to walczą juz o nie nawet moi dawni uczniowie ;)
No to ja chyba juz nie musze;)
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dioryt
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #238
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




niestety uczestnictwo w "cechu" (podoba mi się to okreslenie!) rzeczywiście jest kosztowne.
Nie każdy musi zostac nauczyciele - tak przynajmniej uważam i dlatego też sam nie dażę do tego.
pozdrawiam
dioryt cool.gif
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




zamiast pisac
dioryt :
przeczytaj więc jeszcze raz list wyjaśniający biggrin.gif

lepiej przytocz tu odpowiedni fragment tego maila, proszę
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dioryt
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #238
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




W sumie wysłanie na forum tego listu byłoby najlepszym rozwiązaniem i z pewnością rozwiałoby wszelkie wątpliwości (cytuję z listu: "... i swiadcza o nieznajomosci regul obowiazujacych nauczycieli i Stowarzyszenia jogi Iyengara...) jednak nie wiem czy mam prawo do (poza cytatem krókim) przesyłac go w całości dalej.
Dlatego przepraszam, ale go nie prześlę, przypomne tylko , że był on rozesłany w imieniu Komitetu Technicznego PSJI 8 lutego tego roku.
pozdrawiam serdecznie
dioryt
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fred
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #222
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




dioryt :
(cytuję z listu: "... i swiadcza o nieznajomosci regul obowiazujacych nauczycieli i Stowarzyszenia jogi Iyengara...) jednak nie wiem czy mam prawo do (poza cytatem krókim) przesyłac go w całości dalej.
Dlatego przepraszam, ale go nie prześlę, przypomne tylko , że był on rozesłany w imieniu Komitetu Technicznego PSJI 8 lutego tego roku.
pozdrawiam serdecznie
dioryt

Z tego co tu napisales nic akurat nie wynika.
Może jedynie tyle, ze jest to zagadnienie wewnętrzne stowarzyszenia.
Nikt nie dal temu stowarzyszeniu prawa do rządzenia ludżmi i sprawami które są poza stowarzyszeniem.
Ja do stowarzyszenia nie należę i ich wewnętrzne przepisy nie muszą mnie interesować. W imię czego mają oni zabraniac przyjazdu do Polski jakiemus nauczycielowi?
Mogliby co najwyzej zabronic swoim czlonkom udziału w takim kursie.
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kobieta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #231
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




fred :
dioryt :
(cytuję z listu: "... i swiadcza o nieznajomosci regul obowiazujacych nauczycieli i Stowarzyszenia jogi Iyengara...) jednak nie wiem czy mam prawo do (poza cytatem krókim) przesyłac go w całości dalej.
Dlatego przepraszam, ale go nie prześlę, przypomne tylko , że był on rozesłany w imieniu Komitetu Technicznego PSJI 8 lutego tego roku.
pozdrawiam serdecznie
dioryt

Z tego co tu napisales nic akurat nie wynika.
Może jedynie tyle, ze jest to zagadnienie wewnętrzne stowarzyszenia.
Nikt nie dal temu stowarzyszeniu prawa do rządzenia ludżmi i sprawami które są poza stowarzyszeniem.
Ja do stowarzyszenia nie należę i ich wewnętrzne przepisy nie muszą mnie interesować.
Mogliby co najwyzej zabronic swoim czlonkom udziału w takim kursie.
Masz sto procent racji. Sam,o rozesłanie listu nie jest obowiązującym prawem
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dioryt
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #238
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Ależ nie chodziło o zakaz przyjazdu do Polski. Nawet nie chodziło o zakaz udziału w kursie.
Chodziło tylko i wyłącznie o prawo do legalnego przeprowadzenia egzaminu. To Puna i BKSI ustala zasady i takie a nie inne postawienie sprawy własnie z tego wynikało. Taki jest regulamin.
Przypominam, że cały czas rozmawiamy o jodze Iyengara. To jego system i jego zasady obowiązują wszystkich, którzy podpisują się pod tym, że praktykują jogę Iyengara.

pozdrawiam
dioryt cool.gif
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




dioryt :
To jego system i jego zasady obowiązują wszystkich, którzy podpisują się pod tym, że praktykują jogę Iyengara.



Dlaczego Gabriela nie może egzaminować w Polsce, a gdzies indziej może?
Jaki jest tego cel?
  
Re: Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dioryt
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #238
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




O to należałoby zapytać Punę albo zarząd PSYI. Sądzę, że chodzi po prostu o podział typowo administracyjny.
  
Kurs dla nauczycieli jogi w/g metody Iyengara
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010