Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Linuxowy windows
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Linuxowy windows
PostWysłano: Wtorek, 23 Sierpnia 2005, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MajerM
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4726
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Hej. mam takie pytanko, czy istnieje linux który potrafi otwierać pliki windowsowe? tzn głównie chodzi mi o gry bo programy w mandrivie są całkiem niezłe. od jedego usera słyszałem że tak ale jest płatny, czy jest gdzieś do pobrania darmówka?
  
Re: Linuxowy windows
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




witam

linux-a ktory otwiera pliki (wykonywalne) windowsowe nie ma i nigdy nie bedzie , ale itnieja narzedzie umozliwiajace to ;) np:

cedega- (kiedys winex) odpalanie gier ktore do dzialania potrzebuja directx
wine- to samo co cedega ale o wiele skromniejsze i zapomnij o graniu w nowe przeladowane grafika 3d gry
point2play - narzedzie ktore umozliwia instalacje gier z kilku cd (w moim slackware pomocne )
vmware -- program a wzasadzie symulator komputera ;) ktory umozliwia zainstalowanie windowsa czy jakiegos innego systemu operacyjnego w linuxie
CrossOver Office -- umożliwia nam instalację aplikacji systemu Windows w naszym linuxie
aby zdobyc te programy 3ba generalnie placic choc wine jest darmowy, lub odwiedzic :
http://www.osloskop.net/d/24/0.html

pozdrawiam
  
Re: <nyx> Linuxowy windows
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MajerM
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4726
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Nyx jestem Ci bardzo wdzięczny. jestem początkującym w linuxowym świecie ale szybko się ucze, więc jeśli ktoś ma inne rozwiązania to prosze pisać.
  
Linuxowy windows
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010