Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> szybkie jedzonko Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Kurcze codziennie mam ten sam problem, jak szybko przygotować coś na ciepło, żeby rodzinka chciała sobie odgrzać.
Czy ktoś lubi gotować, może jakiś szybki przepis ?
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Kurcze codziennie mam ten sam problem, jak szybko przygotować coś na ciepło, żeby rodzinka chciała sobie odgrzać.
Czy ktoś lubi gotować, może jakiś szybki przepis ?


Ja lubie gotować i to nie jest żart... jeżeli są zaradni to co to za problem zrobić fajny omlet z serem, ziołami, szynką i innymi bajerami...
  
Re: <kazia> szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Pogadaj z Wujkiem Zedem, a najlepiej z oozzem, byłem świadkiem jak przyrządzil pizzę na cztery osoby, w niecałe 30 min i to od zera!!!
  
Re: <Krzysiek> szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Żeby tak przez neta można było, miałbyś u mnie zamówienia.
Moi są tak zdolni, że potrafią wodę przypalić, a z mikrofalówką też mają kłopt, z tego wszystkiego jemy obiad na kolację, jak wracam z pracy. Głowa mnie już boli, jak wchodzę widzą we mnie najlepiej "kanapkę" z dodatkami.
Ale świetnie, że następne pokolenia potrafią coś przyrządzić i w dodatku faceci.
Też lubię gotować, ale raczej to normalne, ale jak nie chcą sobie nawet coś niecoś przygrzać bądż ugotować obranych ziemniaków, to mnie "wyrywa".
Ale wątek, ja cię kręce.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Żeby tak przez neta można było, miałbyś u mnie zamówienia.
Moi są tak zdolni, że potrafią wodę przypalić, a z mikrofalówką też mają kłopt, z tego wszystkiego jemy obiad na kolację, jak wracam z pracy. Głowa mnie już boli, jak wchodzę widzą we mnie najlepiej "kanapkę" z dodatkami.
Ale świetnie, że następne pokolenia potrafią coś przyrządzić i w dodatku faceci.
Też lubię gotować, ale raczej to normalne, ale jak nie chcą sobie nawet coś niecoś przygrzać bądż ugotować obranych ziemniaków, to mnie "wyrywa".
Ale wątek, ja cię kręce.


normalka... trzeba sobie jakoś radzić ! Nie jestem super kucharzem biggrin.gif ale potrafię zrobić co nieco... moi rodzice pracują i często późno wracają ... moge powiedzieć że to taka szkoła przetrwania cool.gif wszystko zawdzięczam pewnej koleżance, tzn. gdy jeszcze bałem się kuchcić to ona mnie uczyła i się w końcu nauczyłem ... jak przypalałem to dostawałem koleżeńskiego liścia ... nawet krwiaka miałem wink.gif

Jeżeli chodzi o pizze to sam ciasta nie robiłem ... składników zabardzo nie znam...
Jak chcesz Kaziu to napisze przepis na omlet al'a Krzysiek :)

Jedna zasada ! Bez patelni teflonowej nie usmaże .... przypala się strasznie crazy.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Pogadaj z Wujkiem Zedem, a najlepiej z oozzem, byłem świadkiem jak przyrządzil pizzę na cztery osoby, w niecałe 30 min i to od zera!!!


Zed taką pizze robi ? ... no to "musi" następnym razem pokazać to szerszej publiczności wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Niestety nie Zed tylko oozz smile.gif
  
Re: <Krzysiek> szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




KRZYSIU - słoneczko - jasne, że chcę przepis i wszystkie nazwy dodatków, wiem że coś do tego ciasta się dodaje, no i oczywiście nazwy ziół, tak to napisaleś, że już jestem głodna.
A wiesz coś na temat szaszłyków, takich super, nie takich jakie kupuje się gotowe w sklepach.
A ten omlet też pychotka, załóż wątek "przepisy Krzysia" - nie możesz ?
To będzie rewelacja "W kobiecym gronie" facet i przepisy kulionarne, może inni też coś dołożą, przecież każdy ma jakąś jedną ulubioną potrawę, którą sam przyrządza.
Przemyśl to.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
KRZYSIU - słoneczko - jasne, że chcę przepis i wszystkie nazwy dodatków, wiem że coś do tego ciasta się dodaje, no i oczywiście nazwy ziół, tak to napisaleś, że już jestem głodna.
A wiesz coś na temat szaszłyków, takich super, nie takich jakie kupuje się gotowe w sklepach.
A ten omlet też pychotka, załóż wątek "przepisy Krzysia" - nie możesz ?
To będzie rewelacja "W kobiecym gronie" facet i przepisy kulionarne, może inni też coś dołożą, przecież każdy ma jakąś jedną ulubioną potrawę, którą sam przyrządza.
Przemyśl to.


napisze przepis i topic jutro... teraz idę spać ... aa... mam chyba gdzieś kilka przepisów kulinarnych Bono biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 09:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Podpinam sie. Z szybkich rzeczy sugeruje zupe z mrozonki (np. wloszczyzny) - mozna zrobic blyskawicznie warzywna lub pomidorowa lub spaggethi z sosem pomidorowym. W kwadrans sie zmiescicie. Dobra rzecz dla ludzi, ktorzy wracaja z pracy o 18 i sa glodni! smile.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Żeby tak przez neta można było, miałbyś u mnie zamówienia.
Moi są tak zdolni, że potrafią wodę przypalić, a z mikrofalówką też mają kłopt, z tego wszystkiego jemy obiad na kolację, jak wracam z pracy. Głowa mnie już boli, jak wchodzę widzą we mnie najlepiej "kanapkę" z dodatkami.
Ale świetnie, że następne pokolenia potrafią coś przyrządzić i w dodatku faceci.
Też lubię gotować, ale raczej to normalne, ale jak nie chcą sobie nawet coś niecoś przygrzać bądż ugotować obranych ziemniaków, to mnie "wyrywa".
Ale wątek, ja cię kręce.


eusa_clap.gif

Znam ten ból.
W tygodniu najczęściej gotuję zupę i to tyle, aby starczyło na dwa dni.
Moim niedościgłym marzeniem jest sytuacja, kiedy przychodzę do domu i obiad już na mnie czeka i to ugotowany nie przeze mnie [rozmarzona].

Szybkie przepisy mile widziane eusa_clap.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Niestety nie Zed tylko oozz smile.gif

Co niestety, co kurna niestety, nie smakowało??
  
Re: <Wujek Zed> szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Bądź człowiekiem i napisz, co można na szybko i gotowane, he !!!
(niech ci podpowiedzią w domu)
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
ulan :
Niestety nie Zed tylko oozz smile.gif

Co niestety, co kurna niestety, nie smakowało??


Smakowalo jak najbardziej, ale mysle ze forum to nie miejsce do rostrzasania spraw prywatnych biggrin.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Bądź człowiekiem i napisz, co można na szybko i gotowane, he !!!
(niech ci podpowiedzią w domu)

W domu to ja podpowiadam lol.gif
Tylko, że ja na ogół wolno, ale chcesz to masz:
Gotujesz makaron, dowolny.
Na rozgrzany tłuszcz (oliwa z oliwek) wrzucasz po kolei:
-marchewka w plasterkach
-pietruszka jw
-seler w słupkach
-cebula - kostka
-czosnek siekany
-koncentrat pomidorowy
-odsączona ciecierzyca z puszki
Przyprawiasz: sos sojowy, pieprz, tabasco lub ostra papryka (z braku laku), zioła wedle gustu.
Podduszasz, mieszasz z makaronem i luksusik.
1/2h ostro sie opierdalając.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
kazia :
Bądź człowiekiem i napisz, co można na szybko i gotowane, he !!!
(niech ci podpowiedzią w domu)

W domu to ja podpowiadam lol.gif
Tylko, że ja na ogół wolno, ale chcesz to masz:
Gotujesz makaron, dowolny.
Na rozgrzany tłuszcz (oliwa z oliwek) wrzucasz po kolei:
-marchewka w plasterkach
-pietruszka jw
-seler w słupkach
-cebula - kostka
-czosnek siekany
-koncentrat pomidorowy
-odsączona ciecierzyca z puszki
Przyprawiasz: sos sojowy, pieprz, tabasco lub ostra papryka (z braku laku), zioła wedle gustu.
Podduszasz, mieszasz z makaronem i luksusik.
1/2h ostro sie opierdalając.


heh... chciałem to samo napisać ... napiszę prościej !

Idziesz do sklepu i kupujesz gorący kubek... zalewasz wrzątkiem i wpierdzielasz same konserwanty... lol.gif
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
kazia :
Bądź człowiekiem i napisz, co można na szybko i gotowane, he !!!
(niech ci podpowiedzią w domu)

W domu to ja podpowiadam lol.gif
Tylko, że ja na ogół wolno, ale chcesz to masz:
Gotujesz makaron, dowolny.
Na rozgrzany tłuszcz (oliwa z oliwek) wrzucasz po kolei:
-marchewka w plasterkach
-pietruszka jw
-seler w słupkach
-cebula - kostka
-czosnek siekany
-koncentrat pomidorowy
-odsączona ciecierzyca z puszki
Przyprawiasz: sos sojowy, pieprz, tabasco lub ostra papryka (z braku laku), zioła wedle gustu.
Podduszasz, mieszasz z makaronem i luksusik.
1/2h ostro sie opierdalając.


Już mi ślinka leci... smile.gif
Można też pokroić w plasterki marchew, pietruszkę, selera, por, cebulę i czosnek, dodać czerwonej soczewicy (gotuje się 20 minut) i dusić na małym ogniu. Przyprawić solą, pieprzem i ziołami.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 18:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Kapłanka :
...Znam ten ból. ....
Moim niedościgłym marzeniem jest sytuacja, kiedy przychodzę do domu i obiad już na mnie czeka i to ugotowany nie przeze mnie [rozmarzona].
....

Jeszcze bym dodała, żeby zrobił to twój facet ... teraz dopiero jestem rozmarzona.... EH!!!!! inne mają dobrze..... EH !!!!

p.s.
przepraszam wszystkich, czasami mam swoje słabostki.
  
Re: szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
...
Idziesz do sklepu i kupujesz gorący kubek... zalewasz wrzątkiem i wpierdzielasz same konserwanty... lol.gif

hahahhaha, ciekawe jak długo na tym pociągniesz, odchudzania ci się zachciało czy co ?
Krzysiu, TY !!! taki kucharz !!!, moja córka jak by to powiedziała to wierzę, kiedyś z koleżankami chłopaków nakarmiły taką pomidorówką i hińskimi zupkami, zostawili wszysko i poszli na piwko - ja ich rozumiem.
  
Re: <kazia> szybkie jedzonko
PostWysłano: Środa, 10 Września 2003, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obiecane spagetti z tuńczykiem (może być inny makaron):
-drobno posiekaną cebulkę i czosnek szklimy na oliwie
-dodajemy osączonego tuńczyka z wody (przy dużej ilości makaronu wystarczy puszka na dwie osoby-chyba, że ktoś lubi solidne sosy smile.gif )
-dodajemy solidny kleks kwaśnej śmietany
-pieprzymy (potem też-świetny afrodyzjak Panowie wink.gif )
-mieszamy z makaronem i voile...
15 min z palcem w ....
  
szybkie jedzonko
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010