Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> PLACEBO [opinie o płycie] Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepsza piosenka z płyty to...:
Come Home
4%
 4%  [1]
Teenage Angst
28%
 28%  [6]
Bionic
4%
 4%  [1]
36 Degrees
19%
 19%  [4]
Hang On To Your IQ
9%
 9%  [2]
Nancy Boy
4%
 4%  [1]
I Know
14%
 14%  [3]
Bruise Pristine
4%
 4%  [1]
Lady Of The Flowers
4%
 4%  [1]
Swallow
0%
 0%  [0]
H.K. Farewell
4%
 4%  [1]
Wszystkich Głosów : 21

PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Jak wyżej ;) Czekam na opinie
  
Re: <evay> PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




hang on to your IQ i ten sam dylemat co przy wyin
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Wybrałam Teenage Angst chociaż gdybym miała więcej głosów to pewnie wybrałabym też 36 Degrees, Nancy Boy, Bruise Pristine.

tak szybko daje odpowiedz, pozniej ja uzasadnie, bo znowu "to ja" bedzie sie dziwila czemu zalozycielka topicu nie wyrazila swojej opini biggrin.gif
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




zagłosowałam na "bionic" choć również bardzo lubię 'I know"
  
Re: <czikaa> PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Nie zagłosowałam, na żaden utwór ponieważ trudno jest zdecydować się na jeden jedyny. Uwielbiam NANCY BOY, 36 DEGREES, TEENAGE ANGST, COME HOME, BIONIC, LADY OF THE FLOWERS... No i właśnie..Praktycznie całą płytę uwielbiam... AAaa jeszcze Bruise Pristine...
Chciałabym zauważyć jeszcze ze Teenage Angst jest genialna w obu wersjach, i ma cos takiego niesamowitego w sobie, że przy szybkiej wersji chce mi sie robić wszystko skakać, krzyczeć , natomiast wystarczy zwolnić tempo a piosenka ma o 180 stopni inny wydźwięk, zresztą tak samo jak przy 36 Degrees, wolniejsza wersja jest taka bardziej.. nostalgiczna. Jeżeli chodzi natomiast o całość, kocham tę płytę za szczerość, autentyczność, za garażową surowość, zarozedgany głos Briana..

Ps. Uważam, ze za czasów pierwszej płyty Placebo mieli najlepsze teledyski, szczególnie mam tu na mysli Nancy Boy, czy Bruise Pristine
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




nancy boy i bruise pristine maja prawie identyczne teledyski. choc chwala nancy boy za wersje singlowa, albumowa taka troche rozmemlana jest. i jeszcze odnosnie teledyskow - wielka szkoda, ze tylko raz wspolpracowali z chrisem cunninghamem bo on potrafi sprawic, ze nawet w przypadku swietnego utworu o teledysku mowi sie rownie wiele
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Września 2005, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




to ja :
nancy boy i bruise pristine maja prawie identyczne teledyski


no zdecydowanie tak, to jest ten sam dziwaczny klimat, ktory o wiele bardziej pasował do Placebo.... A teraz co?? Mamy teledyski typu This picture, ktory dla mnie jest beznadziejnie nijaki ... Heheh i znowu przytyk do "SWG"
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 09 Września 2005, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Special K
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5033
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




AshtrayGirl :
no zdecydowanie tak, to jest ten sam dziwaczny klimat, ktory o wiele bardziej pasował do Placebo....


W końcu reżyser ten sam. Bardzo lubię te klipy, są takie oryginalne smile.gif

AshtrayGirl :
A teraz co?? Mamy teledyski typu This picture, ktory dla mnie jest beznadziejnie nijaki ...


'Clean version' faktycznie jest nudnawa, ale wersja pierwotna z migawkami moim zdaniem prezentuje sobą dość wysoki poziom. To, co można oglądać na obu DVD jest zdecydowanie lepsze niż ocenzurowana wersja telewizyjna...

Zagłosowałam na "Lady Of The Flowers", bo chociaż wszystkie utwory uwielbiam i każdy z nich jest niepowtarzalny, "Lady..." zdecydowanie rządzi. Jest najbardziej tajemnicza, klimatyczna, ciepła i pozostawia olbrzymie pole do interpretacji. Chociaż Bri powiedział, czego dokładnie dotyczy, i tak stanowi dla mnie zagadkę - choć już częściowo rozwiązaną, mimo wszystko nieśmiertelną.
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 15 Października 2005, 10:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Ja też uwielbiam całą płytę:) a zwłaszcza "Hang..." i "I know"
wersja Nancy Boy z albumu jest taka dziwna to fakt, nie mogłam się z początku przyzwyczaić ale jest już ok. Ich pierwsza płyta jest najlepsza zdecydowanie, teraz to mogę powiedzieć:). Najwięcej emocji, kotłujących się w zespole i ten Teenage Angst:)
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 01:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
absta
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5206
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Bardzo lubię tą płytę, ma taki fajny klimat. Nie mogę sie zdecydować na jedną piosenkę, moja "Wielka Trójca":D to Nancy Boy, Bruise Pristine, 36 degrees.
  
Re: <absta> PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marlena
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5321
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




A nikt nie wspomina o moim ukochanym 'Come home'!
Od niej w ogole zaczęła się moja przygoda z Placebo! Przeciez to szczerzenie ząbków przy śpiewaniu kom hoooom jest po prostu urocze!

Ah, 'Teenage angst'... Tożto piosenka o moim życiu...

Uwielbiam pierwszą płytę... Uwielbiam, uwielbiam.
Kiedyś z niej wyrosnę, ale jeszcze nie chce...
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Ja uwielbiam 36 Degrees i Come Home, ale oczywiscie reszta piosenek tez jest wspaniała. Pozdrawiam. biggrin.gif
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Podsumuwując, wszystkie piosenki z pierwszej płyty są miodzio biggrin.gif. Ja też ją uwielbiam, mimo, że teksy są dołujące, ale za to ta energia grania, która nastawia pozytywnie do zycia daje nadzieję:)
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Czwartek, 27 Października 2005, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"I Know" jest świetne! cool.gif
"Come Home" uwielbiam. Jako osobie buntowniczej "nastrój" tego utworu wyjątkowo przypadł mi do gustu - tak samo zresztą jak "Bruise Pristine".
"Hang On Your IQ" daje mi poczucie takiego miłego dystansu. Wtedy tylko usiąść w fotelu i myśleć "o wszystkim oraz niczym" wink.gif

Ale wiecie co? Chyba trochę zaniedbałam ostatnio moje "relacje" z Placebo. Trzeba się poprawić ;P
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 29 Października 2005, 20:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Antica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4923
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Jakie relacje masz na myśli? cool.gif
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 29 Października 2005, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Niestety, nie chodzi o relacje osobiste wink.gif Długo nie słuchałam placków. Amalie może się ucieszy, bo na rzecz Püdelsów to "zaniedbanie"wink.gif
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 29 Października 2005, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Amalie może się ucieszy, bo na rzecz Püdelsów to "zaniedbanie"wink.gif


Amalie promienieje.
Ja bym Placebo nie mogła słuchać non stop, to jest muzyka na skrajnie depresyjne sytuacje IMHO, jeżeli słucha się ich mając dobry dzień, ten dzień natychmiast się psuje wink.gif
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Sobota, 29 Października 2005, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




rozdarty między 36 DEGREES a TEENAGE ANGST swój głos oddaje na ten ostatni smile.gif
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Piątek, 10 Lutego 2006, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Patie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5359
Posty: 210


[ Osobista Galeria ]




TEENAGE ANGST smile.gif
  
Re: PLACEBO [opinie o płycie]
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Głos oddałam na I Know, bo rzeczywiście to mój ulubiony kawałek z tej płytki, ale po zobaczeniu wyników troche tego pożałowałam, ze względu na 0% dla mojej drugiej ulubionej piosenki z Placebo - Come Home
Ale tak... wiem że mało kto ją lubi confused.gif
  
PLACEBO [opinie o płycie]
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010