Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> W sprawie forum o U2 Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Na tym forum niestety można wyodrębnić jeszce jedną grupę. Hmm jakby to określić... fani fanów?
Non stop posty w stylu: "Dziękuje za koncert. Kocham Was", " [cytat] - Zgadzam się. Kocham Cię" albo "[cytat] - Nie zgadzam się ale każdy ma prawo do swojego zdania. I tak Cię kocham".
No a ta grupa ostatnio znacznie sie zwiększyła dlatego forum nie jest już takie fajne jak dawniej. Przykre. I dlatego tak rzadko tu ostatnio bywam bo nie mam na tyle czasu żeby czytac te wszystkie bezsensowne posty i próbować znaleźć jakieś normalne.
Chciałbym żebyście sobie to przemyśleli trochę. Oczywiście nie mówię o wszystkich żeby nie było. Tyle ode mnie.
  
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 09:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




caspian :
Na tym forum niestety można wyodrębnić jeszce jedną grupę. Hmm jakby to określić... fani fanów?
Non stop posty w stylu: "Dziękuje za koncert. Kocham Was", " [cytat] - Zgadzam się. Kocham Cię" albo "[cytat] - Nie zgadzam się ale każdy ma prawo do swojego zdania. I tak Cię kocham".
No a ta grupa ostatnio znacznie sie zwiększyła dlatego forum nie jest już takie fajne jak dawniej. Przykre. I dlatego tak rzadko tu ostatnio bywam bo nie mam na tyle czasu żeby czytac te wszystkie bezsensowne posty i próbować znaleźć jakieś normalne.
Chciałbym żebyście sobie to przemyśleli trochę. Oczywiście nie mówię o wszystkich żeby nie było. Tyle ode mnie.


dobrze gada, wina mu polać.
  
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Max :
[...]
dobrze gada, wina mu polać.


ja też go kocham tongue.gif
  
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
[..]



ja też go kocham tongue.gif


i taki ktoś jest tu modem.
  
Re: <caspian> Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




nie zrozumiałeś ironii odnośnie komentarza Max’a, złotko, eot
  
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Właśnie chodzi o to że zrozumiałem i uważam że jako moderator powinnaś usuwać takie posty a nie pisać.
  
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




caspian :
Właśnie chodzi o to że zrozumiałem i uważam że jako moderator powinnaś usuwać takie posty a nie pisać.




a co moderator nie może miec poczucia humoru???
  
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Dyskusję na temat "Rola moderatora we współczesnym świecie " przesunąłbym do wątku pt. "off-topic" smile.gif smile.gif smile.gif
  
Re: <bart555> Podział Fanów U2
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




a ja na forum Serwis smile.gif
  
Połączony: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 18:24 przez little_wild_girl
z tematu Podział Fanów U2 (U2 - The Joshua)
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 03:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




dredziarz :
[..]

a co moderator nie może miec poczucia humoru???


Może. Ale chyba forum nazywa się "U2 - The Joshua" a nie "Żartuj z moderatorem"
  
Re: <caspian> Podział Fanów U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Więc... smile.gif

Podziały, o których mówisz, nie są tak jaskrawe. Takie posty zdarza się jak widzisz generować raz na jakiś czas osobom, które również wklejają te „normalne”, nie mam więc zamiaru zniechęcać ich do uczestnictwa na forum i wywoływać na każdym kroku dyskusji na temat, czy ten a ten post powinien byc skasowany, skoro sama czegoś takiego nie popieram.
Moderka nie polega tylko na kasowaniu i zamykaniu, lecz jest o wiele bardziej skomplikowanym procesem. Kasowanie to ostateczność, a nie główna metoda postępowania.
Posty, które wymieniłeś, nie będą kasowane, bo nie zauważyłam, by występowały często, a jeśli już na nie natrafiam, kwituję je uśmiechem politowania i opluciem monitora. Taki wiek, różni ludzie tutaj się pojawiają, a moim zadaniem jest stworzyć miejsce dla nich wszystkich, a nie tylko dla caspiana...

Odrobina dystansu do świata nie zaszkodzi...
  
Re: Podział Fanów U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :

Moderka nie polega tylko na kasowaniu i zamykaniu, lecz jest o wiele bardziej skomplikowanym procesem.


TAAAK ?? !! shock.gif
  
Re: <Wujek Zed> Podział Fanów U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




a przynajmniej dla kobiet wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Podział Fanów U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tak, kobiety z reguły mają skłonności do dorabiania ideologii do d.... lol.gif
  
Re: W sprawie forum o U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W tym wątku tyle męskich tyłeczków, a ja jedna, jeszcze, chłopcy, jeszcze. redface.gif
  
Re: <little_wild_girl> W sprawie forum o U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niom, niekłudźcie sie jush! Psheciesh wshyscy jesteście kohani!
  
Re: <little_wild_girl> W sprawie forum o U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ULAN ....
ULAN !! ....
WOŁAJĄ CIĘ..... lol.gif
  
Re: <Wujek Zed> W sprawie forum o U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wujek z ulanem mogą robić zdjęcia. lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> W sprawie forum o U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Mnie narzeczona nie pozwala obcym babom gołe zdjęcia robić wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> W sprawie forum o U2
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale Zoozia to nie baba, jeno dziewczę młode, więc chyba możesz? eusa_eh.gif
  
W sprawie forum o U2
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010