Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> [NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
PostWysłano: Niedziela, 06 Lutego 2005, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NPS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1476
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




No właśnie, z jaką prędkościa najlepiej nagrywać Audio CD? Znaczy muzę. :) Żeby działała na (prawie) wszystkich odtwarzaczach?
  
Re: <NPS> [NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
PostWysłano: Niedziela, 06 Lutego 2005, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Od 1x do 16x, choć wg mnie najlepiej jest w 4x prędkości.
  
Re: [NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
PostWysłano: Niedziela, 06 Lutego 2005, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NPS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1476
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Przy tych prędkościach mi nie chodzi albo chodzi fatalnie (część piosenek czyta, części nie). Choć teoretycznie po nagraniu na małych prędkościach powinno wszędzie dobrze chodzić. Lecz nie chodzi... :P
  
Re: <NPS> [NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
PostWysłano: Niedziela, 06 Lutego 2005, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a moze to kwestia plyt ?

jak robie 1:1 to verbatim i 4x predkosc
jak cd z mp3 to noname i 10x
  
Re: [NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lutego 2005, 01:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wini
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2553
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witaj. Ja osobiście praktykowałem od 1 do max 10 razy .Obecnie nie mam takich problemów bo wymieniłem sprzęt cd na md .Zyskałem lepszą jakość trwałość i sprzęt ma mniejsze gabaryty
  
Re: [NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
PostWysłano: Czwartek, 10 Marca 2005, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sherpa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2952
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




ja polecam nargywanie na plyty o wyzszej jakosci (wiem, ze to troche kosztuje, szczegolnie jak sie na nagrywarke w domciu), ale przynajmniej masz pewnosc, ze ci wszedzie przeczyta ta plyte. jak chcesz odtwarzac na radiu to polecam nagrwanie na 8x, ja tek zawsze robie i jeszcze nie mialam przypadku, w ktorym by mi tego nie odczytalo. a jak na kompie to obecny minimum cd-romow to jest tych 24x, ale to juz na prawde minimum. ja nagrywam plyty z predkoscia zalezna od przeznaczenia. pozdrawiam
  
Re: [NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziomek pl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4856
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




ojej jakie problemy podaj jaka masz nagryware to odniej wszystko zalezy ja usiebie nagrywam 48x i muza mi chodzi doskonale na 3 letnim odtwarzaczu... biggrin.gif
  
[NAGRYWANIE] Z jaką prędkościa najlepiej nagrywać?
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010