Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie] Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepsza piosenka z płyty to...:
Bullerproof Cupid
4%
 4%  [1]
English Summer Rain
4%
 4%  [1]
This Picture
0%
 0%  [0]
Sleeping With Ghosts
16%
 16%  [4]
The Bitter End
29%
 29%  [7]
Something Rotten
4%
 4%  [1]
Plasticine
8%
 8%  [2]
Special Needs
20%
 20%  [5]
I'll Be Yours
4%
 4%  [1]
Second Sight
0%
 0%  [0]
Protect Me From What I Want
4%
 4%  [1]
Centrefolds
4%
 4%  [1]
Wszystkich Głosów : 24

Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




czikaa :
Mimo że nie ma na niej hiciorów nadających się do puszczania w komercyjnych rozgłośniach to i tak jest genialna:)
a to ciekawe, bo to jak dotychczas najbardziej walkowana w mediach plyta zespolu :]
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czikaa zdaje się mówiła o komercyjnych rozgłosniach radiowych. Słyszałaś kiedy Placebo w RMF FM czy Radiu Zet? Ja też nie.
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




to ja :
[..]

a to ciekawe, bo to jak dotychczas najbardziej walkowana w mediach plyta zespolu :]

to może żyjemy w różnych krajach albo mamy "inne" media:> bo ja nie słyszałam Placebo w żadnym radiu ani nawet słowa o ich ostatniej płycie. Szczerze mówiąc teledyskami telewizja też nas nie rozpieszcza...no i oczywiście chodziło mi o te "komercyjne" rozgłośnie czyli jw. wspomniane przez Grusie:)
  
Re: <czikaa> SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




czasami na trójce leci (słyszałam pure morning i special needs) w tv bardzo żadko raz widziałm na mtv i dwa na 4fanie
  
Re: <eehem...> SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




szczęściara...:) a nie wiecie czy jakaś TV będzie transmitowała Kerrang awards? czy znów trzeba będzie trzeba ściągać miesiąc z internetu?:>
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Czikaa zdaje się mówiła o komercyjnych rozgłosniach radiowych. Słyszałaś kiedy Placebo w RMF FM czy Radiu Zet? Ja też nie.
nie wiem dlaczego wciaz podejrzewasz mnie o brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem :] wiem ze komercyjne rozglosnie oznaczaja w domysle radiowe tylko po prostu nie widze wiekszego sensu rozdzielania tego, czym sa komercyjne rozglosnie radiowe od komercyjnych stacji telewizyjnych, moze rozni je tylko to, ze kanaly tv trafiaja do jeszcze szerszej rzeszy odbiorcow, zwlaszcza wsrod mlodziezy, i dlatego pozwolilam sobie na uogolnienie, ze tez ci wszystko trzeba jak dziecku tlumaczyc :] z tego co mnie sluchy doszly rmfowi zdarzalo sie puscic placebo i esce rowniez ale z pierwszej reki tego nie wiem bo nie slucham tych stacji. juz nie wspominam o trojce, ktora momentami placebo wrecz epatuje :] szczerze mowiac zawiodlam sie, wypocilam takiego ladnego, dlugiego i przede wszystkim rzeczowego posta i nawet nie zareagowalas, opinie latwiej podwazac niz fakty?
  
Re: <to ja> SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Heheheh to forum ma klotliwa aure ;/

a co do sleeping to zdecydowanie jest najbardziej komercyjna no i troszke Black Market Music, ale jesli chodzi o puszczanie Placebo to przeciez nie sa oni tak popularni u nas jak chociazby Linkin Park... Nie mniej jednak gdy plyta wyszla byly bardzo czesto puszczane teledyski przez zagr stacje muzyczne
  
Re: <grusia> SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Do 'Grusi'
shock.gif to byla ironia ??????? a juz list pisalam[/quote]
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




heh, po przeczytaniu "dyskusji" grusi z to ja, jestem kompletnie zdezorientowana. Mi osobiście płyta się podoba i nie uważam, że jest słabsza od poprzednich. Jest inna. Czasami tak jest, że artysta nie stoi w miejscu, ale się rozwija. Wynikiem tego w przypadku Placebo jest Sleeping with ghost. Trochę "komercyjnych" dźwięków i już wielu fanów narzeka, że zespół leci na kase i popularność. Mnie te komercyjne dźwieki nie przeszkadzają i czasami wole sobie posłuchać SWG niż 3 poprzednich prawie podobnych płyt. Zagłosowałam na piosenkę tytułową. Koniec kropka. Bez żadnych etmoikonków i innych ohhów i ahhów.[/b]
  
Re: <Agnieszka003> SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




to sie chyba zupelnie nie znasz na muzyce skoro twierdzisz ze 3 poprzednie albumy sa takie same... Dziewczyno sluch stracilas ???
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie powiedziała "takie same" tylko "prawie podobne". Czytać nie umiesz??? crazy.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




AshtrayGirl :
to sie chyba zupelnie nie znasz na muzyce skoro twierdzisz ze 3 poprzednie albumy sa takie same... Dziewczyno sluch stracilas ???


Po pierwsze napisałam "prawie podobne",
po drugie, 3 ostatnie płyty - każda jest inna (dobra na swój sposób) ale z porównaniem z SWG "zlewają mi się w całość" i dlatego tak to wyraziłam. Po trzecie, słuchu jeszcze nie straciłam, ale chyba strace wzrok od czytania niektórych postów.


Może przydały by sie tutaj jakieś lekcje tolerancji?
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka003 :
[..]



Może przydały by sie tutaj jakieś lekcje tolerancji?


przydałoby się i to bardzo :/

a propos... Nie toleruję nietolerancji wink.gif biggrin.gif
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




brak jednolitego zdania nie ma nic wspolnego z nietolerancja, zarzucanie bezmyslnosci za to ze ma sie zdanie odmienne owszem :] no wybaczcie ze czasem ktos cznie dociekac 'dlaczego?' badz sie z czyms nie zgodzi, mozna sie wtedy ciut wysilic i przedstawic rzeczowe kontrargumenty, odburkniecie ze ktos sie 'czepia' to dopiero jest bezmyslnosc a na dodatek lenistwo :]
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Sama wypociłaś moze jeden sensowny post, a reszta to pomówienia, jak to wszyscy poza tobą nie potrafią myśleć itd. Nudna jesteś.
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




nie przypominam sobie bym tu gdzies opiewala zalety mojego umyslu :] a odnosnie czyjejkolwiek bezmyslnosci - jesli odpowiedzi na proste pytania brzmia 'czepiasz sie' lub 'zamknij sie' no to sorry, w przedszkolu prowadzilam dyskusje na wyzszym poziomie :]
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




to ja :
nie przypominam sobie bym tu gdzies opiewala zalety mojego umyslu :]


to ja :
w przedszkolu prowadzilam dyskusje na wyzszym poziomie :]


Zdecyduj się.
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




to drugie to komplement wobec moich dawnych wspolprzedszkolakow :]
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Dziewczyny, przeciez jestesmy ludzmi doroslymi i spotykamy sie tutaj, aby w milej i kulturalnej atmosferze podyskutowac z innymi. Czy nie mozna robic tego bez klotni i nieprzyjemnosci z tym zwiazanych? Prosze zauwazyc, ze wielu innych tutaj zaglada i chcialoby sie tez niejednokrotnie wypowiedziec, ale widzac taki klimat i powiew zimna, podejrzewam, ze po prostu sie na to nie odwaza i na przyszlosc omijaja te miejsce duzym krokiem.

Nastroj tu stworzony zalezy przede wszystkim od nas samych, wiec my wszyscy powinnismy wspolnie nad tym pracowac, aby te forum bylo oaza spokoju i usmiechu. Pozdrawiam Wszystkich!!!
  
Re: SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Uważaj, zaraz oberwiesz od "to ja". "Oberwiesz", bo ona przecież nie bluzga [chociaż wg. bluzgi to nie tylko wulgaryzmy, jak zdaje się ta osoba to pojmuje]. A zresztą, nie będę tu wyrażać swojej opinii, bo ta osoba zaraz ją będzie negować, choćbym nawet w końcu miała rację tongue.gif
  
SLEEPING WIHT GHOSTS [opinia o płycie]
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010