Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo! Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ja mam trochę, tylko jak ostatnio wrzucałam na YSI przez trzy godziny "Pure Morning", na koniec mi napisało:

FAILED!

Toć to szlag człowieka trafia doubt.gif
  
Re: <grusia> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




witam fanow zespolu Placebo, mozecie mi cos o nich powiedziec bo jakos nei znam ich , ja tu bardziej na U2 wchodze... pzdr smile.gif
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




lepiej nie probuj sie o nich zbyt wiele dowiedziec bo tu tego nie lubia :] po prostu w ciemno mow, ze sa genialni :]
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zooropa1987
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2702
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




grusia :
A ja mam trochę, tylko jak ostatnio wrzucałam na YSI przez trzy godziny "Pure Morning", na koniec mi napisało:

FAILED!

Toć to szlag człowieka trafia doubt.gif


Oj, to prawda... Ładuję plik 4 godziny a nagle zrywa mi połączenie i wszystko od początku... Ale zwykle nie poddaję się! YSI to dobry sposób, aby poćwiczyć swoja cierpliwość wink.gif Jeszcze dzisiaj czyms się z wami podzielę.
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




to ja :
lepiej nie probuj sie o nich zbyt wiele dowiedziec bo tu tego nie lubia :] po prostu w ciemno mow, ze sa genialni :]


Sama w tej chwili też się nie popisałaś zbytnio swą wiedzą. Do tego nie czytasz zbyt uważnie naszych postów [a nam to zarzucasz], bo chociażby takiemu panowi Cezarowi bardzo chętnie pomogłyśmy pisząc na priv i wrzucając piosenki w wyznaczonym do tego topicu. Nawet evay napisała tam "(...)dla cezara...". Do tyłu jesteś, moja droga.
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




nie wiem jak ty ale tych pare propozycji utworow nie uwazalabym za 'zbyt wiele' :] chodzilo mi o nieco bardziej doglebna wiedze i opinie wychodzace poza wyswiechtane okreslenia typu genialne, poezja itede
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




To zawarło się w prywatnych wiadomościach.
Może będziesz choć raz mniej jadowita i pomożesz 'rock', zamiast zwalać to na innych?
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




coz moge poradzic, pewnie to co poradzilabym kazdemu kto by mnie o to poprosil, placebo ma jedynie 4 albumy, moglby je stopniowo sciagnac i odsluchiwac w kolejnosci najlepiej chronologicznej, raczej staram sie oszczedzac recenzji komus kto jeszcze niczego nie sluchal, podyskutowac mozna o tym co juz sie zna a nie mieszac komus w glowie subiektywnymi opiniami :] zwykle strategie wlasnie taka podejmuje
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 17:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Widzisz. Można było tak od razu, bez niepotrzebnych złośliwości.
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




*'jejku' - wypisknela krecac sie z ekscytacji na swoim krzeselku* dostane lizaka?
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie.
  
Re: <grusia> Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




widze ze z mojego powodu wynikla ciekawa dyskusja miedzy "grusia" i "to ja" ja wlasnie teraz probuje posciagac z innych tematow troche piosenek Placebo :] sciagnalem narazie Special Needs i cos jak teraz wlasnei slucham kojarze z ena [pewno gdzies slyszalem juz to,.... ciekawe jakie beda bastepne utwory, jak bedziecie chcieli opisze moje wrazenia , takiego laika sluchającego Placebo :] pzdr wam
  
Re: Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
PostWysłano: Niedziela, 25 Września 2005, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Witam.
  
Witajcie na nowym forum zespołu Placebo!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010