Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> "Earth:Final Conflict"-POWRÓT
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"Earth:Final Conflict"-POWRÓT
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maggie1
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4566
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam!

Jestem fanką serialu „Ziemia:ostatnie starcie” („Earth: Final Conflict”). Jego emisję zakończono już cztery lata temu i niewielu już zostało ludzi, którzy by o nim pamiętali. Jeżeli są wśród Was fani tego serialu,PROSZĘ O POMOC! Obecnie staram się przywrócić ten serial na mały ekran, gdyż szkoda by tak piękne dzieło zostało zapomniane, a wraz z nim strony, które niektórzy z Was poświęcili jego tematyce. Na jednej z nich http://www.efc1.republika.pl/ znajduję się sonda i petycja dotycząca przywrócenia tego serialu na mały ekran. Film emanował niezwykłym, tajemniczym klimatem, być może dlatego, że rzeczywistość, w której została osadzona akcja jest tak podobna do obecnej. Jeżeli są wśród Was Ci, którzy choć na chwilę odczuli to „coś” niech nie zapominają. Każde dzieło żyje, bowiem tak długo, jak długo pamiętają o nim ludzie-a to warte jest zapamiętania. Jeżeli jego los nie jest Wam obojętny – POMÓŻCIE. Razem możemy wiele zdziałać. Jeśli macie jakieś pomysły, propozycje nie wahajcie się i napiszcie do mnie:mailto:maggiefollows@buziaczek.pl

Pozdrawiam wszystkich
Gosia
  
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michu
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4891
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




gorąco popieram pomysł! też jestem fanem tego serialu i mimo że dawno przestał być emitowany, wciąż nie mogę o nim zapomnieć. wspaniale byłoby móc obejrzeć go do końca na małym ekranie. mam nadzieję że akcja przyniesie oczekiwany skutek :)
pozdrawiam Ciebie i wszystkich fanów
  
"Earth:Final Conflict"-POWRÓT
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010