Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Tool/A Perfect Circle -> "So glad to see You well" czyli powitanie na forum
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"So glad to see You well" czyli powitanie na forum
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Serdecznie witam na, świeżutkim niczym bułeczki o czwartej rano, forum poświęconym kapelom A Perfect Circle oraz Tool. Mimo iż w nazwie występują tylko te dwa zespoły, to zakres tematów będzie dość obszerny, szczególnie że mówiąc/pisząc o tych grupach ciężko jest pominąć fakt, że poszczególne osoby w nich występujące, mają bogate doświadczenia na niwie artystycznej i liczne "skoki w bok" z innymi artystami.

Tak więc witam zarówno zwolenników filozofii lachrymologii, fanów efektów specjalnych Adama Jones`a, wielbicieli Melvinsów, słuchaczy starego Rage Against the Machine jak i wszystkich tych którzy zwyczajnie zechcą wymieniać się informacjami, opiniami oraz plikami ;) .

Mam cichą nadzieję, że skromne to forum rozwinie się i będzie w miarę regularnie przez Was odwiedzane.

Owocnych i miłych dyskusji!


P.S.

Chciałbym podziękować Eddyemu i matce Whitney Houston za ten kącik w cyberprzestrzeni.
  
Re: "So glad to see You well" czyli powitanie na forum
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 08:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zonia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3172
Posty: 154


[ Osobista Galeria ]




Hm, ale radość widzieć forum o tej, a nie innej tematyce...
Witam autora forum i wszystkich przyszłych piszących, mam nadzieję, że sporo nas się tu zjawi.
Moja przyToolna przygoda trwa parę lat - od czasu pojawienia się Aenimy - a potem, zafascynowana panem wokalistą, podążyłam też za Perfect Circle...
Piszcie piszcie piszcie...
  
Re: "So glad to see You well" czyli powitanie na forum
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Września 2005, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tyciu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2428
Posty: 156


[ Osobista Galeria ]




Watek na GOLu o Tool dawno juz upadl wiec z checia przywitalem to owe forum .
  
Black power
PostWysłano: Niedziela, 18 Września 2005, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evil of evil
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5084
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




powiem szczerze i otwarcie tool a pierwsza płyta a perfect circle niczym się nierórzni te same brzmienie lecz następne płyty a perfect circle mnie zaskoczyły Thirteenth Step to zbyt łagodne shock.gif
  
Re: <evil of evil> Black power
PostWysłano: Środa, 30 Listopada 2005, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




Ja tam lubię sobie czasem piosenek z Thirteenth Step posłuchać... Jest The Package i The Noose... Chociaż i tak częściej sięgam po Mer De Noms wink.gif
  
Re: "So glad to see You well" czyli powitanie na forum
PostWysłano: Sobota, 22 Kwietnia 2006, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sober
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6229
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




To chyba odpowiednie miejsce, by się przywitać, więc witam :) Nie umiem pisać o sobie, ale mogę obiecać, że jesli forum będzie prężnie działać, to na pewno dam się poznać (choć troszkę) :D
  
"So glad to see You well" czyli powitanie na forum
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Tool/A Perfect Circle

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010