Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> darmowa szkoła uwodzenia Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
[...]
Dziewczyny/Kobiety napiszcie coś wiecej co Was irytuje w perfidnym podrywie cool.gif wink.gif


niemożność odwalenia się nawet po wytknięciu języka lol.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Środa, 03 Sierpnia 2005, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Ach, ta cala gra wstepna, kokieteria, dac sie poderwac czy tez nie, pochodzic miesiac, czy tez tylko pare dni, a moze kilka miesiecy...

Kobiety udaja niemozliwe do zdobycia, mezczyzni genetelmenow, a i tak w rezultacie wszystko zmierza do jednego, do zaspokojenia potrzeb czysto fizycznych.


"Czasami tak sobie myslę... jak bardzo chciałabym, zeby jakiś facet tak naprawdę w fantazją to zrobił"

Fantazja...
W dzisiejszych czasach ciezko byc orginalnym, stad tez mezczyzni maja nieco utrudnione zadanie (i nie tylko oni). Ale jak to Norwid pisal:"Czlowiek jest styl", wiec miejmy nadzieje, na fantazje mezczyzn w podrywie.
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4541
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




"W dzisiejszych czasach ciężko być oryginalnym"
Pewnie masz rację i pewnie dlatego faceci sobie odpuszczają i idą na coraz większą łatwiznę a potem zwalają całą odpowiedzialność na nas
:((((

Krzysiek
"Zato wielu niewiastom brak odwagi żeby takie fantazje przyjąć "

to tez swięta prawda
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
szczerze mówiąc, to ja staram sie pierwsza nawiązać kontakt - choćby wzrokowy... nie zawsze są z tego znajomości, ale czasem sie udaje...


Witam w klubie wink.gif Ale to jest jedno wielkie misterium biggrin.gif Najpierw tak zerk na sekundkę, później zerk-odwrócenie wzroku-znów zerk, dalej zerk przez trzy sekundy... wink.gif A jaka satysfakcja, kiedy później jakoś się wywiąże znajomość smile.gif
Najbardziej się śmiałam, kiedy gadałam raz na jakimś koncercie z takim "zerkowym" kolegą. Podeszła taka jedna współna znajoma i wielce zdziwionym głosem się pyta "A skąd wy się znacie?!" A kolega na to: "Ze szkoły" [chociaż prawda jest taka, że poznaliśmy się dopiero w wakacje, kiedy to on tę szkołę już opuścił z racji, że jest starszy ode mnie] biggrin.gif
Ogólnie ta "sztuka" nawiązywania kontaktu wzrokowego, a później z niego konaktu w ogóle jest bardzo żmudna i trzeba być bardzo cierpliwą. Dlatego więc jeszcze większe brawa dla nas [tj. Ani i mnie] eusa_clap.gif wink.gif

kmnd_rybnik :
zresztą, doszłam ostatnio do odkrywczego(!) wniosku, że tak naprawdę to facet niczego nie upraszcza w życiu... tym bardziej nie jest mi potrzebny wink.gif
bycie singlem to cos dla mnie!


Tam kilka rzeczy upraszcza... Da w pysk, kiedy ktoś mu kobietę obraża czy co wink.gif Albo okryje kurtką, jak jej zimno. Przepuści w drzwiach [nie musisz się zdobywać na ogrrrromny wysiłek, by nacisnąć klamkę wink.gif ]. A to poniesie ciężką torbę/plecak z zakupami/książkami... Mężczyzna to przydatny wynalazek biggrin.gif Osobiście lubię, kiedy facet przepuszcza mnie w drzwiach itepe.
Jednakże bycie singlem to też coś dla mnie - bo nie mam innego wyboru na razie smile.gif

Krzysiek :
Dziewczyny/Kobiety napiszcie coś wiecej co Was irytuje w perfidnym podrywie cool.gif wink.gif


Ech, ostatnio kolega z byłej klasy mnie perfidnie podrywał, proponując wspólne "popylanie na rowerze".
To było tak:


On - Ola, czy ty masz rower? eusa_eh.gif [emotikonka z gg podobna do tej]

Ja - Ano mam.

- To morze [tak napisal, to nie mój błąd] razem popylimy?


Kiedy wytłumaczyłam mu, że ostatnią rzeczą, na jaką miałam w tamtej chwili ochotę, to właśnie jeżdżenie na rowerze, wysłał smutną minkę i napisał "Ok..."
Szczerze mówiąc, czuję się w takich sytuacjach bardzo niezręcznie. Nie chcę wyjść na okropną świnię, ale i nie mam zamiaru przeżywać z takim facetem jednostronnie romantycznych uniesień tongue.gif
  
Re: <grusia> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 05:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak można nie mieć ochoty na jeżdżenie na rowerze?! shock.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 09:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




grusia :
wspólne "popylanie na rowerze".
tongue.gif


Wspolnie milo, ale troche ciezko, a samemu- tutaj pojawiaja sie jeszcze nowe szanse, co w ostatnim czasie ku mojemu zdziwieniu zaobserwowalam.
Po zimowej przerwie trzeba troche wrocic do kondycji fizycznej i pozbyc sie zbednych kilo, a i jak pogoda temu sprzyja, to preferuje wowczas sport na powietrzu- bieganie i rowerek jako szybkie i wygodne sposoby, aby wszystko ze soba polaczyc. Kierowana wlasnie ta mysla zaczelam biegac regularnie. I co sie okazalo. Tam, gdzie biegam, roi sie od atrakcyjnych kobiet i miezczyzn!!! Nie wszyscy biegacze weekendowi maja problemy z waga!!! Teraz to sie nawet zna wielu z widzenia, klaniaja sie, czasem zagadaja... Mowie wam istny rynek towarzyski.
Ale popatrzcie jak sprawa juz jest ulatwiona. Widzisz, ze ten, ktory ci przypuscmy wpadnie w oko, prowadzi zdrowy tryb zycia, ma wysportowane cialo i jeszcze dobrze do tego wyglada, chodz juz troche pobiegal... Z drugiej strony- jesli facet cie podrywa wlasnie w takich okolichnosciach (czerwona na twarzy, sapiaca, spocona i jeszcze wlos rozwiany) to znaczy, ze bardzo musisz sie jemu podobac.


Zatem dziewczyny, na rowerek, albo pobiegac...
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jak można nie mieć ochoty na jeżdżenie na rowerze?! shock.gif


Np. podczas okresu crazy.gif Wtedy naprawdę się nic nie chce biggrin.gif
Poza tym, w mojej mieścienie kompletnie BRAK fajnych ścieżek, tras do pojeżdżenia, a nie mam takiej kondycji, by wybrać się na przejażdżkę po leśnych pagórkach.
Zresztą, nawet gdyby były, to jeżdżenie z tym akurat chłopakiem na rowerze naprawdę jest ostatnią chyba rzeczą, na jaką miałabym kiedykolwiek ochotę. Nie mam kompletnie kondycji i bym się zziajała okrutnie, co by wrażenia nie robiło - zwłaszcza, że sylwetkę mam taką, jaką mam. W dodatku ten chłopak jest dziwny, nie da rady z nim jakoś normalnie porozmawiać, więc ani z jazdy ani z rozmowy nie miałabym żadnej przyjemności. A chyba o to chodzi, prawda?
Do tego, gdybym się zgodziła, chłopak już całkiem by sobie nadzieje robił, czego nie chcę. Daję mu to do zrozumienia wyraźnie, ale chyba mu do głowy nie chce dojść jak ortografia...
Wychodzi na to, że jedynie osoba nie do końca normalna chciałaby się ze mną umawiać. Przykre.
  
Re: <grusia> darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ze wszystkim się zgadzam, mam jedną tylko uwagę - kondycja rzecz nabyta.
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Piątek, 05 Sierpnia 2005, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czyli najpierw musiałabym ją nabyć doubt.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jak można nie mieć ochoty na jeżdżenie na rowerze?! shock.gif


hehe wink.gif no właśnie? ja tam kocham mojego bike'a to moj drugi przyjaciel i kiedy tylko moge to na nim szaleje (dosłownie szaleje crazy.gif )
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Poza tym, w mojej mieścienie kompletnie BRAK fajnych ścieżek, tras do pojeżdżenia, a nie mam takiej kondycji, by wybrać się na przejażdżkę po leśnych pagórkach.


Grusia u nas fajnych scieżek full wink.gif nawet jezdząc po miescie mozna sie nieźle nabawić (i naszalec) zrób sobie kiedys tak jak ja takie duze koleczko dookoła naszej miesciny i zobaczysz jak fajnie sie jeździ cool.gif no ale pewnie...to nie jest to co jazda po lesie...fajne szlaki, czyste powietrze no i ten boski krajobraz leśny (uwielbiam las tak nawiasem mowiąc wink.gif )
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nasza wioska jest jak Rzym - na siedmiu pagórkach wink.gif A jeździć pod górę żadna frajda crazy.gif Dla mnie to powinno być równo jak na stole ;P
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Nasza wioska jest jak Rzym - na siedmiu pagórkach wink.gif A jeździć pod górę żadna frajda crazy.gif Dla mnie to powinno być równo jak na stole ;P


pod gore zadna frajda? shock.gif wlasnie ze najwieksza bo wymeczyc sie mozna i kondycje sobie ekspresowo wyrobic wink.gif daj spokoj grusia gdyby wszedzie bylo rowno to co to by byla za jazda? nudna jak flaki z olejem tongue.gif a tak raz jest pod gorke raz z gorki i w takich warunkach to mozna szalec biggrin.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Pod górkę jest do bani tongue.gif Właściwie to pod GÓRĘ, bo u nas górek jako takich nie ma. I jak ja mam sobie stopniowo wyrabiać kondycję, skoro mnie rzucasz od razu na głęboką wodę? crazy.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Pod górkę jest do bani tongue.gif Właściwie to pod GÓRĘ, bo u nas górek jako takich nie ma. I jak ja mam sobie stopniowo wyrabiać kondycję, skoro mnie rzucasz od razu na głęboką wodę? crazy.gif



ha! do bani bo meczące nie? tongue.gif i wlasnie o to chodzi, fajnie jest sie tak czasem pomeczyc, pomysl ze potem po takim podjezdzaniu pod gorke mialabys taką kodycje ze juz nigdy bys sie nie meczyla (az tak wink.gif )
podobno czlowiek rzucony na gleboką wode od razu ze strachu momentalnie uczy sie pływac cool.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




ALICE :
ha! do bani bo meczące nie? tongue.gif i wlasnie o to chodzi, fajnie jest sie tak czasem pomeczyc[...]


Masochistka crazy.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Masochistka crazy.gif



ja i sado i maso jestem dobra kobieto wink.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Fakt, sado też jesteś tongue.gif Ale ja nie jestem maso i się nie dam nad sobą znącać, kochana wink.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Fakt, sado też jesteś tongue.gif Ale ja nie jestem maso i się nie dam nad sobą znącać, kochana wink.gif


nie dasz sie? a co ty mozesz kobieto tongue.gif ja wieksza i silniejsza jestem od ciebie hehe drunken_smilie.gif
  
Re: darmowa szkoła uwodzenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ja się w domu zamknę - o! biggrin.gif
  
darmowa szkoła uwodzenia
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010