Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> wasz ulubiony sport na lato :-) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja wiem ze wakacje sie juz konczą (i lato tez) ale pogadac o tym mozna zawsze no nie? jesli chodzi o mnie to ja latem najbardziej lubie jezdzic na rowerze wink.gif moze to kogos zdziwi ale to jest dla mnie najlepszy sposób na relaks, wtedy naprawde wypoczywam wink.gif
teraz wy cool.gif napiszcie jaki sport najbardziej lubicie i dlaczego smile.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Taplanie się w morzu, jeziorkach i w basenach wszelakich cool.gif Dlaczego? Bo jest woda, bo jest mokro, bo jest chłodno i przyjemnie biggrin.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




hmm..no nie wiem czy mozna to uznac za..ekhem..sport tongue.gif a tak cos bardziej aktywnego grusiu? bo te taplanie to chyba bardziej rekreacja nie sport wink.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"Taplanie" w domyśle "pływanie".
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
"Taplanie" w domyśle "pływanie".


dobra, dobra juz ja widziałam jak ty pływasz wink.gif to mozna okreslic tylko slowem "taplanie" tongue.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Widziałaś jedynie zabawę w morzu tongue.gif A nad jeziorkiem i na basenie ze mną nie byłaś, więc co Ty tam wiesz cool.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Widziałaś jedynie zabawę w morzu tongue.gif A nad jeziorkiem i na basenie ze mną nie byłaś, więc co Ty tam wiesz cool.gif



nie bylam owszem, ale juz sobie to wyobrazam...ola w brodziku z deseczką albo kółeczkiem i sie tapla tongue.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Masz chorą wyobraźnię biggrin.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Masz chorą wyobraźnię biggrin.gif



kobieto ty takie cos juz nazywasz chorą wyobraźnią? uhuhu to dobrze ze ty nie znasz calej prawdy o mnie wink.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie zmienia to faktu, że mnie nie doceniasz tongue.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Nie zmienia to faktu, że mnie nie doceniasz tongue.gif



ty mnie tez grusiu nie znasz, mam naprawde wielkie mozliwosci wink.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




To nie znaczy, że i ja ich nie mogę mieć.
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
To nie znaczy, że i ja ich nie mogę mieć.


no mozesz, mozesz pewnie wink.gif a jakie? smile.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Wielkie. Nie zapominaj, że w wodzie jest przyjemnie chłodno, a i moja waga zbytnio już się tu nie liczy eusa_naughty.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Wielkie. Nie zapominaj, że w wodzie jest przyjemnie chłodno, a i moja waga zbytnio już się tu nie liczy eusa_naughty.gif



a ty nie zapominaj ze ja mam dlugie rece i nogi moge nimi bardzo szybko machac w wodzie wink.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Krótkimi mogę jeszcze szybciej.
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Krótkimi mogę jeszcze szybciej.



amoje dlugasne ręce mogą zataczac szerokie na dwa metry łuki wink.gif a silne nogi tak szybko machac ze w tyle bys została tongue.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Guzik prawda, Ty spec od roweru jesteś, nie od pływania tongue.gif
  
Re: <grusia> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 23:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zrobię Wam przysługę i przerwę ten czacik jakimś ciut bardziej merytorycznym głosem. biggrin.gif
Rowery to sport w sumie całoroczny, a pływanie w otwartych akwenach wodnych to faktycznie sport chyba na lato najlepszy i w sumie typowo letni... no może jeszcze późnowiosenny i wczesnojesienny. biggrin.gif
Co poza tym? Może kajaki, może wspinaczka górska, może nurkowanie...
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Nie zapominajmy jeszcze o zeglarstwie. Bedac w liceum tata zapisal mnie na oboz zeglarski i bylam wrecz oburzona, bo i jak, ja panienka z miasta pojade na taki koczowniczy oboz- nie do pomyslenia. Pierwsze dni mijaly mi wlasnie w takim przekonaniu, ale szybko wkrecilam sie w atmosfere tam panujaca i ......wspomnienia sa fantastyczne. Zuwazylam, ze wsrod ludz, ktorzy podzielaja ta sama pasje, w tym przypadku sport, panuje nieopisana i wyjatkowa atmosfera. Zeglarstwo zatem naprawde warte polecenia. A kajaki tez, ale juz duzo sil w raczkach trzeba miec, wiec nie dla kazdego...
  
wasz ulubiony sport na lato :-)
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010