Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Ilu nas jest?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ilu nas jest?
PostWysłano: Środa, 30 Marca 2005, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No właśnie? Ilu jest wegetarian w Polsce i na świecie? Zapytała mnie o to sympatyczna czytelniczka niniejszego forum, a ja nie potrafiłem odpowiedzieć.
Pod koniec lat 80. optymistcyznie szacowano liczbę wegetarian w Polsce na sto tysięcy. W połowie lat 90., na fali mody na wegetarianizm wśród młodzieży, czasem mówiono już o milionie. Znów nie wiem, czy to nie była przesada. Ktoś ma dostęp do sprawdzonych danych na lata dwutysięczne?
  
Re: <Berger> Ilu nas jest?
PostWysłano: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jakże mnie cieszy ten chór głosów. biggrin.gif
Tymczasem czytelniczka nasza sama sobie poradziła. Na stronce www.vege.pl znalazła informacje, ze wegetarianie to pięć procent polskiej populacji, czyli jest nas niespełna dwa miliony. Dziki tłum.
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Czwartek, 28 Kwietnia 2005, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vitaliusz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3665
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




nie ważne ilu nas jest...ważne że jesteśmy wogóle
  
Re: <vitaliusz> Ilu nas jest?
PostWysłano: Piątek, 29 Kwietnia 2005, 08:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




A dlaczego ważne, że jesteście?
wink.gif czy to cokolwiek zmienia?
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Piątek, 29 Kwietnia 2005, 08:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




zmienia. świadomość.
kiedy zmieniałam diete niewiele osób to rozumiało. teraz niewiele osób zadaje mi tamte pytania...
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Sobota, 04 Czerwca 2005, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




oozz :
czy to cokolwiek zmienia?


Dwa miliony konsumentów to już IMHO znaczący segment rynku. Ileś tam mniej zwierząt, wegetujących w ciasnych zagrodach i czekających na rzeźnicki nóż.
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2005, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lodka123
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #4059
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Chyba jednak nie jest zbyt dużo wegetarian (ja wsuwam mięso), dieta wegetariańska mi zaszkodziła (przytyłam!?)
  
Re: <lodka123> Ilu nas jest?
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dużo - nie dużo to rzecz względna. Pewnie, że najlepiej by było, gdyby nikt nie jadł zwierząt, ale mnie te dwa miliony i tak pozytywnie zaskoczyły.
Kumpel kumpla też kiedyś przytył, gdy przeszedł na dietę wege. Przyczyną prawdopodobnie było spożywanie przez niego wielu pokarmów mącznych, którymi zastąpił mięso.
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




według Focusa (wrześniowy numer poświęcony wege) jest nas w polsce 1% tylko nie pamiętam na jakiej podstawie wyliczono... w kazdym razie mnie nie ujęto w tej statystyce, bo nikt mnie o zdanie nie pytał ;)
  
Re: <pao> Ilu nas jest?
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 07:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może nie podałaś adresu w profilu i ankieter nie mógł trafić? ;)
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




być może, ale miłe jest to, iz może nas być więcej niz 1% :)
  
Re: <pao> Ilu nas jest?
PostWysłano: Niedziela, 28 Sierpnia 2005, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jeden procent to poniżej 400 tysięcy. Niby to duże miasto, myślę jednak, że wegetarian w Polsce jest trochę więcej.
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




też tak mi się zdaje. tym bardziej ze nie przypominam sobie nikogo pośród znajomych (a troche tego jest) by brali udział w takowym badaniu...
  
Re: <pao> Ilu nas jest?
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Teraz żartujesz, prawda? Nie musieli brać udziału. Bierze się próbę socjologiczną i na tej podstawie wylicza procenty.
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




[smiech] no zapomniałam oczka puścić :D
  
Re: Ilu nas jest?
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Bierze się próbę socjologiczną i na tej podstawie wylicza procenty.


Probe socjologiczna? Cos pokreciles, Berger!
  
Re: <pao> Ilu nas jest?
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ufff... biggrin.gif
  
Ilu nas jest?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010