Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> wasz ulubiony sport na lato :-) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Jak dotad jeszcze nigdy nie przytrafilo mi sie kogos uderzyc w twarz, chodz niejednokrotnie znalazlam sie juz w takiej sytuacji, gdzie reka mnie az swierzbila. Jedak bylam w stanie sie opanowac, bo mysle, ze wowczas schodzimy sami do takiego poziomu, co osoba nas prowokujaca. Najlepszym rozwiazaniem jest- po prostu zignorowac. wink.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście, najlepiej olać i być na wysokim poziomie. Jeżeli nikt inny kogoś takiego nie chce porządnie wychować, to trudno.
Taka nauczka z tego co wiem temu chłopakowi bardzo się przydała.

Wracając do tematu, moim ulubionym sportem na lato jest klepanie dresa. wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




klepanie po czym ?
ehhhh mala dziewczynko takie sprosnosci tu wypisujesz :D
  
Re: <little_wild_girl> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Dresy się pierze, prasuje...ale żeby klepać? wink.gif
Cóż to będzie, gdy paski odpadną?
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja sprośności.

a kto to napisał? lol.gif

J@ger :
w sumie to najchetniej bym polaczyl 2 pasje nurkowanie i balony
czyli zanurkowac z balonu w jakims jeziorku :D
  
Re: <little_wild_girl> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ooo omg masz bardziej kudlate mysli niz ja <respect>
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Oczywiście, najlepiej olać i być na wysokim poziomie. Jeżeli nikt inny kogoś takiego nie chce porządnie wychować, to trudno.


Ja tam sie nie zajmuje wychowywaniem innych. Chamstwo bylo i zawsze bedzie, szkoda moich nerwow na to. Lepiej te energie i czas wlasnie spozytkowac uprawiajac sport, podczas ktorego wyrzucasz z siebie wszystkie negatywne emocje. Tenis bylby tutaj dobra propozycja.
  
Re: <Kosmopolitka> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wiem, że się nie zajmujesz.
Gdyby jednak każdy przyjmował bierną postawę wobec zła czyli na nie przyzwalał, opanowałoby ono świat. Dlatego muszą istnieć ludzie, którzy jadaczki nie zamykają i tym samym choć trochę popychają do przodu rozwój niektórych osób i sprawiają, że ostatecznie świat stoi w miejscu, a nie się cofa.

W końcu plus i minus daje ładunek obojętny i tyle.
  
Re: <little_wild_girl> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Jestem zdania, ze jesli sie juz ingeruje to po pierwsze bez uzycia przemocy, gdyz sa to posuniecia, ktore w rezultacie nie odrozniaja mnie od przeciwnika, a po drugie trzeba widziec sens w takowej akcji. Jesli mam sobie tylko pogadac, a do rozmowcy i tak nic nie dotrze, to powiem szczerze, ze szkoda wowczas mego gardla.

A jeszcze inna sprawa- ja wcale nie przyjmuje biernej postawy wobec zla!
Tutaj byla raczej mowa o chamstwie: Moim zdaniem, ingerencja w takich sytuacjach czesto i tak nie ma sensu, bo czlowiek ten nic nie zrozumie. On patrzy na wiele rzeczy w zupelnie innych kategoriach niz my. A zlo to co innego. Jesli bylabym swiadkiem "zla"- nie przechodze wowczas obojetnie!
  
Re: <Kosmopolitka> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Też mi przemoc, muśnięcie pryszcza na policzku. wink.gif

Wiesz, że człowieka będącego w panice na skutek pożaru lub innego wybuchu bomby należy trzepnąć w mózgownicę, by zaczął logicznie się wypowiadać? Innego sposobu nie ma, a poziomu trzepaczki dokonującej aktu przemocy bym nie zaniżała.

Od przeciwnika powinny odróżniać intencje i to wystarczy, a sama przemoc ma szersze znaczenie i może mieć też pozytywne. Przemoc oznacza przecież działanie wbrew czyjejś woli, więc w grę wchodzi również manipulacja, a tej można używać w jak najbardziej szlachetnym celu (w ten sposób np. wyciąga się z uzależnienia alkoholików, czyli dokonuje się na nich w pewnym sensie aktu przemocy). Wystarczy argumentować z wielkim przekonaniem o prawdzie wypowiadanych słów i popierać słowa własną postawą, a większa jest szansa, że przeciwnik uwierzy. I nieważne, czy robisz coś dobrze czy źle, czy jesteś Papieżem czy Hitlerem, obyś robił to ze zdecydowaniem, a chmara ludzi wstąpi do twojego klubu.

Trzeba wykorzystać to, że ludzie z reguły niewiele rozumieją i w ten sposób automatycznie i umiejętnie przekabacić ich mózgi, najlepiej na jasną stronę mocy, jeno chcieć i umieć trza, a to inna sprawa.
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




oozz :
Kajaki, żeglarstwo. Rower


Ja po namyśle jeszcze rolki na otwartym powietrzu bym dorzucił. No powiedzmy, że to taki sport wiosenno-letnio-wczesnojesienny. ;)
Biegi w krótkich spodenkach. Bo zimą, to biega się w długich spodniach od dresu i w polarku, a to nie to samo. biggrin.gif
No i faktycznie tenis - nie - pod - balonem. Tylko z czego będzie wtedy Daniel skakał do jeziorka? cool.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Lutego 2016, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Phangan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7923
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Latem u mnie zdecydowanie wygrywa pływanie i rolki. Roweru nie znoszę niestety :/
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Wtorek, 16 Lutego 2016, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię latem pływać w morzu bałtyckim.

Zastanawiam się, dlaczego, gdy latem pływam w zbyt zimnej wodzie, ratownik gwiżdże i każe wychodzić mi z wody, a zimą morsom nikt nie zabrania pływać w morzu. confused.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Niedziela, 21 Lutego 2016, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Phangan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7923
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Koszykówka :) Zawsze znajdzie się ktoś do gry, a jak nie to samemu tez można :)
  
Re: <Phangan> wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Lutego 2016, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Tak. Fajnie jest trenować rzuty do kosza z daleka. biggrin.gif
  
Re: wasz ulubiony sport na lato :-)
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Jak kocham jazdę na rolkach i pływanie :)
  
wasz ulubiony sport na lato :-)
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010