Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Gry Wszechczasów Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziomek pl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4856
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




EEE...tam....gta...to fajne gierki ale ich czas moim zdaniem juz minal...san andreas mi i moim kolegom sie juz przejadlo a na gta 3 nie moge juz patrzec z tej serii lubie grac tylko w Vice City i GTA2.....Ma fia jest tez niezla cala przeszedlem w 2dni..... lol.gif Simalem sie z ludzi tych co nie mogli przejsc wyscigu w mafii...heh....ja go przeszedlem za drugim podejsciem...w koncu sie wychowalem na Colinach...Dla mnie najlepsza wszechczasow jest Mario World...Zawalista gra dala poczatek wszystkim platformowkom..... biggrin.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dantarg
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4918
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Pegasus - jak dla mnie No.1 Tanki
Amiga - Galaga (polecam swietna konwersje na PC pt. "Warblade")
PC - Age of ..., seria Total War
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 30 Sierpnia 2005, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




a w big nose’a grał ktoś? biggrin.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




grał ... ?
to mało powiedziane .. :)

dochodziłem tam do (chyba) 3 wyspy [ostatniej... nie pamietam juz , moze byly 4 ?]
gierka swietna cool.gif

zwłaszcza te podskoki Big Nose po pokonaniu bossa wink.gif


PS. grałem tez w wariacje z big nos'em... jezdzil na czyms w stylu deskorolki :P
  
Re: <FuKs> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja doszłam do czwartej rundy czwartej wyspy, ale tylko raz.

Wkurzyło mnie, że moje zwycięstwa zależą od losowo wybranego sklepu, do którego to zazwyczaj szczęścia nie miałam, więc wtedy zrezygnowałam.

Gdy odświeżę starocie, chyba w końcu zacznę zapisywać, gdzie, co i jak. lol.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 31 Sierpnia 2005, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stalówka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3507
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




Pegasus i Amiga klasyka,wychowalem sie na tym.A co do Big Nose to na zlotej piatce przeszedlem gre w obydwoch wersjach(co chodzil po wyspach i co jezdzil na deskorolce).Zreszta robilem koniec w prawie wszystkich grach jakie mi wpadly w rece a wpadlo ich bardzo duzo.
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 09:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




ja nie moglem dizzy przejsc... kolejka mnie rozwalala


ale micro machines przechodzilem cale :)
  
Re: <FuKs> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W Micro Machines doszłam do helikopterów latających wśród kapusty i dalej ani drgnie. lol.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stalówka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3507
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




Helikoptery w MM luzik,trudny to jest ostatni wyscig(na tym stole biurowym,taki szybki,kazdy samochod jest szybszy o wiele,trzeba kombinowac)ale przechodzilem.A co do Dizzy to mialem opis do tej gry(bez niego ciezko by bylo)i przeszedlbym cala gre ale za kazdym razem nie moglem znalezc jednej gwiazdki(trzeba bylo zebrac wszystkie 100)i juz w koncowym fragmencie w niebie nie moglem sie dostac do bazyliszka ktorego trzeba bylo zalatwic lustrem:P
  
Re: <Stalówka> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak dla mnie Dizzy była za mało dynamiczna, więc szybko mnie znudziła.
Wolałam Go Dizzy Go, bo jak już mówiłam, mogłam w nią pogrywać razem z Anetką, więc nasze krzyki ożywiały atmosferę. cool.gif

O ja, to były czasy.

We dwie przeszłyśmy też całą Contrę, oczywiście w wersji, gdzie każda z nas miała po 100 żyć. wink.gif

A Big Nose‘a na deskorolce nie lubiłam, przede wszystkim za te migające burze i brak jakiejś wymiatającej muzyczki.
To nie to co wersja chodzona... runda z z wymachiwaniem maczoogą niczym śmigłem wymiata. biggrin.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




taaa , w tym big nose skate denerwujace byly burze , bylo cos takiego ze do gory nogami sie jedzilo,, nie pamietam juz dokladnie .. mialo to kilka takich wątpliwych "bajerów" zniechecajacych do gry...

o Contrze to nie wspomne , przechodzenie w 2 .. ze 100 zyciami .. to bylo cos :D.. albo strzelanie z pistoletu do kaczek .. heheh....

byla jeszcze taka gra ... Muppy , czy Mappy, bylo sie zlodziejem , duzoo poziomow , trampoliny,blokadki,przeciwnicy.. eh.. ja grajac w to wykonywalem takie same ruchy jak postac na ekranie cool.gif

PS. maczoog rzeczywiscie rulez... tam jakies smoki chyba wyplywaly z wody.. kurcze .. szkoda ze mi kabel nie laczy , bo juz bym pegasus wlaczal :D
  
Re: <FuKs> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja wczoraj zabrałam się za włączanie, ale obraz strasznie zamazany z tego włączania jeno wyszedł. doubt.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




moze zapomnialas juz, jak sie prawidlowo dyskietke [ "kardridż" ? taka nazwa byla... nawet nie wiem jak sie to pisze :) ]
wkłada wink.gif
  
Re: <FuKs> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ta, która pamięta, że skorpion, z którym jaskiniowiec walczy pod koniec czwartej rundy stojąc na kamieniu, zarzuca odwłokiem i wyrzuca z niego jad przy każdym zamachnięciu, a co jakiś czas przy co drugim, dając szansę na więcej ciosów, miałaby zapomnieć, jak się dyskietkę wkłada? wink.gif
  
Re: <FuKs> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




cartridge ?
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




no pewnie tak, jak mialem 7 lat to sie nie zastanawialem :)

A ja pamietam ,ze pierwszy boss w big nos [ :) ] to byl taki duzy dinozaur.. strzelal czyms z pyska [z paszczy?] i trzeba bylo skakac zeby uniknac postrzalu.. a w odpowiednim momencie podbiec i walic go [jakkolwiek to brzmi] w okolice brzucha :)
takie combo .. . cool.gif



=============================
haha.. ale ze mnie spamer: 2oo postuf

PS. nie poprawiac buenduf ! eusa_naughty.gif
=============================

musiałem, no poprostu musiałem to tak napisac :)
  
Re: <FuKs> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 02 Września 2005, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




gratz
oby tak dalej
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 06 Września 2005, 09:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




half-life, homeworld i starcraft - w tej własnie kolejności biggrin.gif
  
Re: <tanathos> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 15 Września 2005, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




na początku był gameboy i Super Mario:)
później już Commandos - uwielbiam ta grę do dzisiaj:)
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 17 Września 2005, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AlienbrateK
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5108
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




1) knight online [juz prawie 2gi rok bedzie zaraz]
2) gothic [wszystkie]
3) elder scroll 2: daggerfall + es 3:morrowind [kilka tyg grania w morka]
4) age of empires 2 [bez dodatku]
5) spell force the order of dawn [dluuugo sie w to naprawde gra n singlu]
  
Gry Wszechczasów
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010