Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Co to za piosenka????
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co to za piosenka????
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich na forum, jakiś czs temu (tzn. parę miesięcy) w TRÓJCE słuchałem taką fajną piosenkę którą do sciągnięcia zamieszczam na tym adresie http://s18.yousendit.com/d.aspx?id=2T0NUWTI4WN0P0TY2RJ87WW7HT (nagranie jest trochę kiepskie, ale zajmuje troche ponad 800kb więc szybko się ściąga). Może znacie wykonawcę i tytuł tego utworu. Z góry dziękuję za pomoc
  
Re: <piotrek85> Co to za piosenka????
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
siostrysyjamskie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1823
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Nie, to przecież oczywiste. Wiadomo chyba, nie!
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Środa, 13 Kwietnia 2005, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




siostrysyjamskie :
Nie, to przecież oczywiste. Wiadomo chyba, nie!

Niestety muszę się z tobą niezgodzić redface.gif
  
Re: <piotrek85> Co to za piosenka????
PostWysłano: Środa, 13 Kwietnia 2005, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Naprawdę nikt nie zna tej piosenki shock.gif Czy tylko nikt nie chce mi pomóc.
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Umieszczam link jeszcze raz http://s5.yousendit.com/d.aspx?id=330CE9MYFMVMO0HDQDNSN6LJCA. Proszę o pomioc sad.gif.
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




ten link jest uszkodzony...nie moge nic sciagnac...wrzuc jeszce raz a sie zobaczy smile.gif
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Piątek, 22 Kwietnia 2005, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ja mogłam ściągnąć... tylko że nie mam niestety pojęcia cóż to za piosenka doubt.gif
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Sobota, 23 Kwietnia 2005, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Jedyne co mi przypomina ta piosenka to takie "efekty dzwiękowe" jakby z Electrical Storm zremiksowane przez Williama Orbita. Może ten gość maczał palce w tworzeniu tego utworu. Niestety dzisiaj juz nie mogę umieścić tego utworu (gdzieś mi się zapodział eusa_wall.gif), chyba, że GRUSIA umieści go. smile.gif
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Witam ponownie smile.gif a oto działające linki:
http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=19VZ27AI7WZVS3ANBMW7D70ZC2
http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=12IQJLFHBCISL3SRRFF8SXWH7B
http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=35CVC4JD4SIR61D6NVTQJC7UL3
http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=0HH2D0V8R727V3TZY90JPAGS74
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No ja niestety nic nie umieszczę, bo nie umiem redface.gif
Za to sie zapytam też o piosenkę, a właściwie wykonawcę. Jak się nazywał ten zespół co oni tak śpiewali "and we tryyyyy!" w refrenie? biggrin.gif Raczej znana piosenka, pokazywali ją w TV i puszczali w radiu, ale zawsze zapominałam sobie zapisać tej nazwy...
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Wtorek, 26 Kwietnia 2005, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Pewnie chodzi ci o piosenkę zespołu FRAMELESS-I TRY, jakoś nigdy nie widziałem teledysku do tej piosenki (chyba, że chodziło ci o jakąś reklamę).
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Wtorek, 26 Kwietnia 2005, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Tak, to chyba to..
A teledysk to widziałam głównie na polskim MTV, więc chyba nie każdy [w tym Ty] miał okazję go obejrzeć. Przynajniej nie na MTV wink.gif.
No i w reklamie też to było [nutelli? teraz już nie pamiętam].
Dziękuję ślicznie za pomoc smile.gif [a co by się stało, gdybym tak cichutko poprosiła o zamieszczenie tej piosenki?... wink.gif ]
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Wtorek, 26 Kwietnia 2005, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Mam tą piosenkę ale nagraną z radia (bardzo dobra jakość) jeśli cię to zadowoli to jutro mógłbym ci wysłać. Tylko podaj mi swój e-mail.
  
Re: Co to za piosenka????
PostWysłano: Czwartek, 01 Września 2005, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




jakbyśta jeszcze szukali to gdzieś mam to nagranie na mp3 cool.gif
  
Co to za piosenka????
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010